Pratigo PR0018-B Powerbank Yorumları

Pratigo PR0018-B Powerbank Yorumları

4 YORUM
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Pratigo PR0018-B Powerbank yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Ürün değerlendirmesi

Ürünü inceledim ürün güzel ama biraz ağır ve şarj hızı yavaş yani hemen şarj etsin diyosanız bu üründen öyle performans beklememek gerek hem telefonla oyun oynuyam hem şarj etsin performansıda beklemeyin çünkü şarj tüketim hızına şarj olma hızı yetişemiyor ve telefonunuz kapanıyor hem ayretten usb girişine çok yer kapladığı için oyun oynamak zorlaşıyor. Ürün 1 saat içinde yüzde 86 şarj ediyor telefon 2600 mh bataryalı Ama artısı derseniz cebinizde taşıyın istediğiniz yere götürün rahatsızlık vermiyor hatta anahtarlık yaparak bile kullanabilirsiniz. Üstüne kablo sıkıntısıda yok yani yanında kablo taşımıyosunuz Gerisi ömrü kalıyor bakalım ömrü ne zaman tükenecek onuda gelecekte yazarım kolay gelsin

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Tşk

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Mükemmel ürün bayıldım

HepsiB. aracılığıyla, 07.03.2017

Beş Yıldız

Yakınlarda aldım bu ürünü çok memnunum. Telefonun şarjı bittiğinde hemen takıp dolduruyorum. Böylece telefonum hep açık kalmış oluyor. Daha önce telefonumun şarjı bitince yolculuk esnasında telefonum kapandı.Bence gerçekten gerekli bir ürün.

Pratigo PR0018-B Powerbank kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Pratigo PR0018-B Powerbank yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele