Philips SHL3565BK-00 Kulaklık

Philips SHL3565BK-00 Kulaklık Yorumları

4 yorum
54 kişi 

 • Tam bir fiyat performans canavarı
  Dezavantajlar : Taşıma Çantasının Olmayışı<br />Bu ürünü Mediamarkt mağazasından satın aldım. Öneren o çalışandan da Allah razı olsun. Gerçekten de bir fiyat performans çalışanı. Malzeme kalitesi, Çelik kasa oluşu, katlanabilirliği,ergonomisi ve en önemlisi ses kalitesi çok iyi. Alırken bayağı araştırdım ve hakkında hiçbir kötü yorum bulamadım. Heleki indirme girmişken kaçırmadım.
 • f/p
  Tam olarak bir fiyat performans ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve malzeme kalitesi üst düzey diyebilirim mid ler çok iyi bas konusunda tatmin edici desibelinin yüksek olması ve takıldığı anda çok iyi izolasyon sağlaması müzik keyfini doyumsuz hale getiriyor. Uzun bir araştırma sonucu yaptığım tercihin doğru olduğu için memnunum. Bu fiyat aralığında bu malzeme kalitesi ve performansta başka bir cihaz bulmak çok zor ürüne rakip olabilecek fiyat aralığı 700-1000 bandı civarındadır. Bu ürünü tercih edeceklere şimdiden bol müzik keyfi diliyorum.
 • Mükemmel
  Boyutu resimlerde biraz büyük görünüyordu ama çok iyi boyutu daha küçük olsa güzel olmayabilirmiş. Ses e zate diyecek söz yok gerek bass gerek tiz 10 numara düşünmeden alın malzeme kaliteside çok güzel.
 • çok iyi
  Müzik dinlemek için aldım. Halen kullandığım orta seviye ve yine philips marka kulaklığa göre bariz farklı. Bilgisayarımda asus ses kartı var, konser salonunda gibi klasik müzik dinliyorum. Kablosu kalın, sağlam ama yumuşak. KUlaklara biraz baskı yapıyor ama kasnak metal olduğu için esnetilip gevşetilebilir. Uzayıp kısalıyor. Kaliteli bir kulaklık ve emsallerine göre bence ucuz. Tavsiye ederim. Webdenal en ucuz fiyat ve hızlı kargo, teşekkürler.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!