Philips SHQ3300LF-00 Kulaklık

Philips SHQ3300LF-00 Kulaklık Yorumları

13 yorum
56 kişi 
43 kişi 
32 kişi 
21 kişi 
11 kişi 

 • kullanışlı
  ben ürünü beğendim. sadece ses seviyesi birazcık daha yüksek olsaymış çok daha iyi olabilirmiş. bu haliyle de güzel. özellikle spor yaparken çok kullanışlı.cardio ve fitness antrenmanlarımda kullanırken kulaktan düşme sorunu yaşamıyorum. hepsiburada.com'daki fiyatı çok uygun olduğu için buradan aldım.
 • ses kalite kulakta duruşunu alışmak gerek
  iyi yanları: kulaktan düşme yapmaz tam kavrama ses kalitesi idael. rengi ve kalitesi ayrı duruş güzelliği veriyor. kötü yanları: alışık olmadığım için ilk zamanlar garipsedim kulakta duruşunu, hatta sıktı 1 saat sonra
 • Dört Yıldız
  üründen çok memnunum, mevcut kulaklığım koşarken sürekli kulağımdan düşüyor diye aldım ve çok rahat bir şekilde koşu yaparken kullanabiliyorum, yanında 1 adet telefon kol bandı da almak gerekebilir.
 • fiyat/performans harika
  kaybedip kaybedip tekrar aliyorum :)
 • ortalama
  alırkenki amacım koşu sırasında kulaktan düşmemesiydi,bunu kesinlikle sağlıyor ,yani amacıma ulaştım ses kalitesi olarak beklentim yüksek değildi zaten ama beklediğimden de kötü bir performansla karşılaştım 1.5-2 saat spor esnasında kulağımda kalsın yeter diyenler fiyatı dolayısıyla gönül rahatlığıyla tercih edebilir. rekor elektronikten aldım 1 günde elime ulaştı ,faturasında,kulaklıkta herhnagi bir sıkıntı yok,hızlı alışveriş için teşekkürler
 • Beklentilerin Altında
  Ses seviyesi yüksek olmasına rağmen bas sesler açısından hiç tatmin edici değil. Yıllardır Philips kulaklıkların neredeyse 15-20 modelini kullanmış birisi olarak, kullandıklarım içerisinde en kötüsü diyebilirim. Bunun dışında çok rahat bir kulaklık, kulağınızda var mı yok mu hissetmiyorsunuz bile. Spor yaparken kulağınızdan düşmesi imkansız. Beraberinde gönderilen çantası çok cici.
 • İyi bir ürün
  Ben yanlışlıkla aldım 3305 kullanıyorum fiyatı düşük diye aldım ancak mikrofon ve aç - kapası yok malzemesi beni tatmin etmedi ama yinede güzel ancak benim tercihim pahalıda olsa 3305 yana.


 • Dört Yıldız
  gayet kullanışlı bir ürün...
 • Philips Kalitesi
  Kulaklık elime yeni ulaştı ve sabahtan beri kulağımdan çıkaramıyorum :) Bass ve Tiz dengesi çok güzel ben elektronik, deep house ve yabancı pop dinliyorum genellikle ve kulaklık çok başarılı kesinlikle tavsiye ediyorum, kulakta duruşuda çok Rahat hiç rahatsız etmiyor malzeme kaliteside gayet iyi sonuçta philips kalitesi.
 • ürün fiyat bazında düşünülünce gayet kaliteli. Bass ağırlıklı sevenler bu kulaklıkta ekolayzır kullanmak zorunda çünkü tizleri dominant bi kulaklık fakat bass hassasiyeti çok iyi olduğu için güzel bir ekolayzır ile yükseltilince asla sorun yaşatmayacak cızırdamayacak bi kulaklık. Onun haricinde ses kalitesi/temizliği ve malzeme dayanıklılığı açısından çok iyi kulaklık. Ben ürünü teknosa web sitesinden kutu hasarlı outlet olarak indirimli almıştım ama şaşırtıcı olan kutuda neredeyse hasar yoktu bile. Bu kadar güvenilir olacağını düşünmemiştim.
 • Gayet güzel
  Dışardan sesleri almıyor, kulaktan düşmüyor. Kulağınıza göre başlığı yerleştirmeniz önemli yoksa dışardaki sesleri duyarsınız. Antreman için ideal.
 • Performansı çok iyi ve kaliteli bir kulaklık
  Bu kulaklığı beğenmeyenler eski kaset çalarda mı deniyor da beğenmiyorlar yoksa 69 ohm kulaklıkla işitme yetileri zayıfladığından mı bu kulaklığın sesi düşük diyorlar anlamıyorum... Bir kulakiçi kulaklık için oldukça iyi olan 16 ohm empedansa sahip, 107 db hassasiyetle kaliteli ses veren, kulağa göre ayarlanabilen çengeliyle ve sağlam yapısıyla başarılı bir kulaklık.
 • Kulağa giren kısmı içe dönük olmalıydı
  Kulağa giren kısmı dış tarafa baktığı için kulak yoluna tam oturmuyor. sağlık açısından böyle birşey yapmışlar galiba ama ses iyi kalitede duyulmuyor bu seferde. Zaten samsung telefonlarla gelen kulaklıkla bile kıyaslama yapınca bası daha düşük ses kalitesi daha kötü. Kendi adıma hhiç beğenmedim.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!