Philips SHE3590PK/10 Kulaklık

Philips SHE3590PK/10 Kulaklık Yorumları

5 yorum
52 kişi 
43 kişi 

 • uygunmuş
  bu kulaklığın farklı bir rengini arkadaşım kullanıyordu. benim kulaklığım da bozulunca bu rengini de görünce almaya karar verdim. beklediğimden daha ucuz çıktı böyle bir kulaklığa göre :)
 • Yeni aldığım philips'in kulak içi kulaklığından çok memnun kaldım. Daha önce aldığım kulaklık kısa bir süre içinde arıza yapıp bozulmuştu. Fakat aldığım bu kulaklıkta ses özellikleri ve fiyatındaki ucuzluk sebebi ile bu ürünü tercih ettim.
 • Dizayn ve tasarım açısından çok güzel, kullanımı da rahat ancak kulaklık dışına süngerde eklenseymiş mükemmel olurmuş. Ayrıca renk olarak başka varsa onu alırsanız daha da güzel olur. Ben beyaz kullanıyorum ama size tavsiyem siyah daha da hoş duruyor.
 • Pahalı ama dayanıklı
  Bir yıla yakın kullandım bu kulaklığı. bi kulaklık için pahalı ama ucuz olanlara göre daha uzun vadeli. bence alın derim.
 • dayanıklı kabloları
  kulaklığın renkleri çok tatlı. özellikle kullandığım mp3 çaların rengiyle de uyumlu olduğu için aldım. yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum sesde en ufak bi bozulma olmadı. kabloları da diğer kulaklıklar gibi dayanıksız değil . tavsiye ederim.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!