Philips SHB7250-00 Kulaklık

Philips SHB7250-00 Kulaklık Yorumları

33 yorum
515 kişi 
410 kişi 
34 kişi 
24 kişi 

 • Dört Yıldız
  İyi
 • fiyat araştırmadan almayın
  kulaklık gayet güzel. Bilgisayara bağlı halde evin en uzak noktasında bile çekiyor. iki gündür kullanıyorum şarjını bitiremedim henüz :D Kulagınızı tamamen içine alacak kadar büyük. Bass özelliğini açıp kapatmayı yorumlardan öğrendim :D hepsiburada mart ayında bu kulaklığı 180 civarına düşürdü sondasında sürekli 225'te sabitledi. MediaMark'tan 199'a aldım ben. Bazı siteler de 400e kadar çıkıyor fiyatı.
 • Ses Yalıtımı
  Kulaklığın ses performansı başarılı buldum bassboost olayı farklı bir yere taşıyor, ama dışarıda kullanıma uygun bir kulaklık değil. Nedeni ise ses yalıtımı sıfır denecek kadar kötü dışarıdan sesleri almıyorsunuz tabi bu son sesi açtığınız da geçerli bir durum. ama bu sefer de eğer toplu taşıma da iseniz yanınızdaki kişinin rahatsız olması kaçınılmaz çok şiddetli bir şekilde sesi dışarıya veriyor, birisi omuzunuza dokunup birader sesini biraz kısa bilir misin gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca konuşma mikrofonu kalitesiz karşı tarafa sesiniz yankılı bir şekilde gidiyor, net berrak bir ses yok maalesef. Kulaklık daha çok ev içi kullanıma uygun bilseydim ses yalıtımı bu kadar kötü almazdım. Sağlık olsun yapacak bişey yok!
 • Ses yalıtımı
  Avantajlar : digital bass boost teknolojisi , Malzeme kalitesi<br />Dezavantajlar : Sesi aşırı derece de dışarıya veriyor. , Terleme yapıyor.<br />Kulaklığın ses performansı başarılı buldum basslar efsane diyebilirim tizler de öyle ama dışarıda kullanıma uygun bir kulaklık değil, nedeni ise ses yalıtımı sıfır denecek kadar kötü. Dışarıdan sesleri almıyorsunuz tabi bu son sesi açtığınız da geçerli bir durum ama bu sefer de eğer toplu taşımada iseniz yanınızdaki kişinin rahatsız olması kaçınılmaz çok şiddetli bir şekilde sesi dışarıya veriyor. Birisi omuzunuza dokunup birader sesini biraz kısa bilir misin gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca konuşma mikrofonu kalitesiz karşı tarafa sesiniz yankılı bir şekilde gidiyor, kulaklık daha çok ev içi kullanıma uygun. Bilseydim ses yalıtımı bu kadar kötü almazdım. Sağlık olsun yapacak bişey yok!
 • İki Yıldız
  çok ağır ve kulak süngerleri yumuşak olsada kafaya yanlardan çok basınç uyguluyor buda ciddi rahatsızlık yapıyor üst sünger ise yetersiz.kulağı içine tam almıyor o boşluk göründüğünden küçükmüş.son ses çok yüksek cıkıyo diyemem idare eder ama ve temiz cıkıyor ayrıca bluetooth bağlıykende gecikme olmuyor ama son ses dışarıya fena ses veriyor yanında oturan birisi rahatsız olur yarım sesde ve aşşasında ise dışardan gürültüyü çok alıyor açıkça söylemem gerekirse almadan önce deneme şansım olsaydı kesinlikle almazdım.
 • Güzel başarılı
  Avantajlar : Kaliteli ses, hafif, iyi bağlantı, çekim mesafesi , 11 saat kullanım, çağrı cevaplayabilme , Kablosuz bluetooth bağlantı<br />Dezavantajlar : Pil değiştirilemiyor , Ses seviyesi daha yüksek olabilirdi<br />Ürünün ses kalitesi ve çekim mesafesi mükemmel iki duvar öteden bile bağlanıyor.. Ürün ses seviyesi son seste bile çok yüksek değil, kafaya tam oturuyor ve hafif, ürünü kulaklık kısmı içe doğru katlanabiliyor bu da ürünü ergonomik hale getiriyor. Pil değiştirilebilseydi daha iyi olurdu ama 200 mah dahili pil değiştirilemiyor.. bunun dışında gayet guzel bir ürun..
 • Bluetooth cızırtı
  Bluetooth da cızırtı oluyor onun dışında f/p


 • kulaklıktaki eq tuşu hakkında bilgi
  ürün açıklamasında ve kullanma kılavuzunda yazmayan bilgi: ekstra bass devreye girmesi için equalizer tuşuna 1 kez değil 2 kez basıp çekmeniz lazım. bu tuş aynı zamanda bluetooth tuşu. tekrar 2 kez basınca devre dışı kalıyor. ektsra bass devreye girince cırıltı geliyor. ses şiddeti ideal, çok değil. o tuşa 1 kez basıp çekince google arama devreye giriyor. basılı tutunca bluetooth bağlantısını kesiyor. pause tuşuna basılı tutunca en sonuncu aranan kişiyi arıyorsunuz. sony telefon kullanıyorsanız "smart key" uygulamasını yükleyip bu ayarları kişiselleştirebilirsiniz.
 • Dört Yıldız
  Urun iyi fiyat daha makul olabilir
 • Beş Yıldız
  çok iyi
 • Teşekkürler ??
  ürün 2 günde teslim aldım; İlk andan itibaren ses kalitesini ve rahatlığını hissedebiliyorsunuz. Teşekkür edirim
 • kargo harika
  İstanbul içi hepsi express çok hızlı teslimat yapıyor ürün zaten gayet kaliteli ve uygun
 • Philips Shb7250
  Kulaklığı beğendim ürün çok güzel kullanışlı tam beklediğim gibi geldi.
 • Yanımdan ayırmıyorum
  Kulaklığı alorken bazı şüğhelerim vardı ancak 2 aydır yanımdan ayırmıyorum adeta.Telefonla konuşurken çok rahatım mikrofon kalitesi yetersiz demişler ancak ben çok memnun.Cihazon ses kalitesi çok iyi bassları kaliteli.- olarakmsayabileceğim pek bir özelliği bulunmuyor.Gönül rahatlığıyla alın hakkını verir


 • Gayet güzel
  Beklentileri karşılıyor. Parasını hakeden bir ürün. Ses kalitesi, basları yerinde. Şarjı da uzun süre gidiyor. Tavsiye olunur.
 • Fiyat performans
  Avantajlar : Frekans aralığı , Hem kablolu hem kablosuz<br />Dezavantajlar : Dışarı çok ses veriyor , Taş selefilerine göre daha ince , Taşıma çantası yok<br />Sony, Panasonic, JBL gibi modeller arasında en iyi fiyat performansı olan kulaklık. Frekans aralıkları özellikle kablolu kullanımda çok geniş. Bu fiyatlarda hem BT hem Hires kulaklık bulmak zor.
 • Gayet güzel
  Kablosuz olması büyük rahatlık sesi gayet yeterli ve temiz veriyor çok memnun kaldım.Kargo 1 günde teslim etti.
 • Dış ortama ses veriyor
  Kaliteli bir ürün, ses fena sayilmaz, dış ortamdan ses almıyor ancak dış ortama ses veriyor, normal veya yüksek sesle müzik dinlerken yaninizda biri varsa fena rahatsiz oluyor, bunu bilsem almazdim
 • Dört Yıldız
  Hepsiburadaya Teşekürler.Ürünün kullanma klavuzunu bir yapıştırmişlarki yerinden yırtarak cıkarabildim.Bas nasıl acacagımı yorumlardan ögrendim.Ürün gayet iyi.Telofonda denemedi
 • Kaliteli
  Avantajlar : Ses kalitesi ve dokusu 10 numara , şarjı iyi gidiyor<br />Dezavantajlar : fiyatı herkese yönelik değil<br />Ses kalitesi tatminkar hissiyati iyi bu fiyata alınabilir
 • Kullanımı ve Kaliteli
  Yaklaşık uzun bir süredir iyi bir kulaklık istıyordum ve bekleyişime değen bir ürün oldu.Ses kalitesi çok iyi , dışarıdayken bile dış sesleri kesinlikle duymuyorsunuz.Kullanımı çok kolay.Kulaklıktaki tuşlara eliniz çok alışıyor ve telefonla konuşmak kulaklık sayesinde çok daha kolay ve rahat oldu.Şarjı asla hızlı bitmiyor.Keyifli ve rahat bir kulaklık


 • Bilmeyenlere bakmayın
  Ses şiddeti ni ve seviyesini az bulan arkadaşların bilmediği bir şey var oda kulakliklarda 'ohm' ile ifade edilen empedans degerleri. Bu kulakici kulakliklarda genelde 16 ohm olur 8-9 mm lik küçük sürücüler kullanılır ses şiddeti nispeten yüksek ama ses kalitesi yüksek ohmlara göre biraz daha düşük olur ve mp3 player yada telefonunuzdan daha fazla enerji çekerek şarjını çabuk bitirir. Bu tarz kafa üstü kulaklıklarda ise 30 40 mm den başlayan büyük sürücüler kullanılır sahneleri geniş ,ses kaliteleri daha yüksektir şarjı daha az tüketirler ancak mobil cihazlarda tam performans almak için ya çıkış gücü yüksek bir müzik çalar yada taşınabilir kulaklık amfi lerinden kullanacaksınız. Cihazın bir sıkıntısı yok yani.Tam tersine 'high- res' yüksek çözünürlük kategorisinde teknik özellikleri çok iyi bir ürün.
 • + LAR VE - LER
  ÜRÜNÜN + LARI -BASS KALİTESİ (BASS AYARINI AÇMANIZ LAZIM BLUETOTH DÜĞMESİNE İKİ KERE BASINCA AÇILIR KAPANIR) -EN SON NE ZAMAN ŞARJ ETTİĞİNİZİ UNUTURSUNUZ -SES KALİTESİ -RAHATLIĞI - KALİTELİ MALZEME - KATLANIR YAPISI -NFC İLE BAĞLANABİLMESİ - TÜM KULAĞI KAPLAMASI ÜRÜNÜN - LERİ - DIŞARI SES VERİYOR ! - BİLGİSAYARA JAK TAKIP DİNLEDİĞİNİZDE NORMALDEN FAZLA SES VERİYOR KEŞKE TELEFONDADA BÖYE OLSA DİYOSUNUZ - SES SEVİYESİ NİSPETEN DÜŞÜK YANİ OHA ÇOK SES VAR KULAĞIM AĞIRDI DEDİİRTMİYO AMA BASS VE SES KALİTESİ YÜKSEK OLDUGUNDAN COK TAKILMIYORSUNUZ - DIŞARDAN BİR SESİ ALABİLİRSİNİZ SON SES DİNLESENİZ MESALA EZAN OKUNURKEN CAMİ ÖNÜNDEN GEÇİYORSANIZ ÖYLE BİİR ŞİDDETTEN BAHSEDİYORUM HARİCİNDE BİR SORUN YAŞAMADIM - TELEFONLA KONUŞURKEN SESİNİZ KARŞİ TARAFA PEK KALİTELİ GİTMİYOR AMA SİZ ONU NET DUYUYORSUNUZ BELKİ BENİM ALETE ÖZEL BİR SORUNDUR BİLEMİCEM ÇOK KULLADIGIM BİR ÖZELLİĞİ SAYILMAZ BANA GÖRE + LARI - LERİNİ GÖTÜRDÜGÜNDEN MEMNUNUM BU FİYATA GÖRE İDEAL BİR ÜÜRÜN DOLAR KURUNDAN DOLAYI ŞUAN DAHADA ARTMIŞ BEN 200 E ALMIŞTIM
 • Başarılı ürün
  Avantajlar : uzun pil ömrü , uygun fiyat<br />Dezavantajlar : plastik sap<br />Fiyat performans olarak bakıldığında çok uzun şarj ömürlü ve kullanışlı bir ürün.
 • Ne kadar surede geliyor
  Bugun siparis verdim.umarim en kisa zamanda ulasir.bekliyorum
 • Optimum
  Fiyatına göre oldukça iyi bir ürün.Ses kalitesi başarılı kablolu hali ise efsane.Ben beğendim.
 • Sesi az fakat kaliteli
  Avantajlar : Ses kalitesi , Batarya ömrünün uzun olması , Materyal kalitesi , Marka güvencesi<br />Dezavantajlar : Şarj kablosu biraz kısa<br />40 mm sürücünün olması ses kalitesini oldukça arttırmıi. Ayrıca bu sayede bataryası uzun ömürlü. Bazen telefonla senkronizasyonu yavaş olabiliyor. Karşı tarafa mikrofondan sesi gayet net iletiyor. Bu tüp bir ürün arayan arkdaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca özenli paketleme için yetkililere teşekkürler.
 • Alınabilir bir cihaz
  Ürün uzak mesafede çekim olarak iyi ses seviyesi ve bas detayı gayet yeterli çok bangır bangır değil ama oldukça yüksek. Kulağı içine alıyor uzun kullanımda rahat ettiriyor acıtmıyor. Şarj süresini daha denemedim. Gelen aramaları cevaplayabilirsiniz ama mikrofonu başarısız. Hele ortamda biraz gürültü varsa hepsi karşı tarafa gidiyor. Çağrıda gelen kişinin sesini de çok net alamadım. Benim sesimde çok net gitmedi. Müzik, film gibi gibi bir çok aktivite için alabilirsiniz. Ama ben görüşme yapayım derseniz ortamda yalnız değilseniz bu ihtimal yok denecek kadar az.
 • Beş Yıldız
  Ürün başarılı, tavsiye ederim.
 • İki Yıldız
  çekim gücü gayet başarılı, hafif, ses kalitesi fena sayılmaz, dip ses yok,çekim alanı ev için yeterli ancak dışarı çok ses veriyor ses seviyesi düşük telefonla konuşurken karşı taraf duymakta zorluk çekebiliyor,onun dışında kullanışlı bi ürün her cihazla kolaylıkla eşleştiriliyor şarjı yeterli seviyede ama bu fiyata daha kaliteli ses ve daha yüksek bir ses şiddeti beklerdim beklentilerimin altında kaldı.Kulaklıklar da kutu açılınca geri iade almıyorlar.
 • FİYATINA GÖRE İYİ
  Ürünün ses kalitesi ortalama seviyede, Biraz uzun kullanımda kulağı acıtıyor ama soğukta iyi oluyor kulağı hemen hemen içine alıyor. Gerçekten büyük bir ürün resimlerde daha küçük gösterilmiş. Kullanım kılavuzunda da yazıyor, dışarıdaki sesi almıyor. Ben yanlış anlamışım dışarıya ses vermiyor anladım. Son aranan numarayı tekrar arama seçeneğini de ben bulamadım. Bilen varsa bana da söylesin lütfen ama o şeçenek galiba bir üst modelde var.Bir de müzik değiştirme seçeneği bir sonraki şarkıya değil rastgele bir şarkıya geçiyor. AMA HERŞEYE RAĞMEN PİYASADAKİ EN UCUZ YER ve AMBALAJ GERÇEKTEN ÇOK TİTİZDİ. TEŞEKKÜRLER...
 • güzel ürün
  kablolu performansı ile kablosuz performansı arasında fark var, ama ses kalitesi gayet güzel. Kulaklık tuşları kablolu iken çalışmıyor bilginiz olsun.


 • Özellikler

 • BağlantıKablosuz
 • Kullanım TipiKulak Üstü
 • Mikrofon ÖzelliğiVar
 • Teknik Özellikler

 • Empedans32 ohm
 • Frekans Tepkisi8-40.000 Hz
 • Hoparlör Çapı40 mm
 • Maksimum Güç40 Mw
 • Ses Seviyesi (dB)104 dB


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!