S-Link IP-6000 Batarya Şarj Ünitesi

S-Link IP-6000 Batarya Şarj Ünitesi Yorumları

6 yorum
51 kişi 
43 kişi 
31 kişi 
21 kişi 

 • kaliteli
  ben beğendim. samsung telefonumla kullanıyorum 2.5 defa şarj oluyor telefon kesinlikle. sadece flaş ışığı biraz zayıf onu da zaten pek kullanmadım.
 • 2 den fazla olmuyor
  iki telefonu aynı anda şarj edebilmek güzel oluyor fakat uzun süre dayanamıyor haliyle. 1 kere 2 telefon şarj ediyor benim. tabi telefona göre değişir fakat yine de biraz kullanışsız gibi geldi bana.
 • 2 kez şarj
  diğer modellerine göre daha fazla şarj edebilen bir cihaz fakat diğer modellerine göre daha büyük haliyle. telefonumu 2 kere rahatça şarj edebiliyorum ben. taşıması büyük olmasına rağmen zorlamıyor. tasarımı da şık ayrıca.
 • Fena değil
  İphone 5 marka telefonum için aldım iki defa tam son dolumdada %30 a kadar doldurdu ama bu fiyata göre performans yeterli bence hızlı gönderim içinde teşekkürler
 • En uygun fiyata burada satılıyor
  Ürünü sipariş ettikten bir kaç saat sonra kargoya verdiler. Ertesi gün elime ulaştı. 24 saatten daha az bir sürede elimdeydi. En uygun fiyata hepsiburada satıyor. Kargo da ücretsiz. Ürün şık duruyor. Beyazını aldım ben. Ağır değil. S3 ile aşağı yukarı aynı boyutta fakat ondan biraz daha kalın doğal olarak. Bayanlar çantasında rahatlıkla taşıyabilir. Performansını beğenmedim. Tam dolu şarj ile S3 ü 2 kez doldurabildi. Ayrıca usb çıkışlarının birinin 1mA diğerinin 2mA olduğu yazıyor burada. Öyle değil. İkisi de 2.1mA . Benim için önemli olan performanstı. O yüzden iade ettim.
 • Ürün mükemmel
  Ürün harika cihazımı 3 kere tam şarz etti ilk başta hiç yorum yok diye kararsız kaldım ama ürün harika ve kibar tşk h.b


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!