Creative HQ-1600 Kulaklık

Creative HQ-1600 Kulaklık Yorumları

17 yorum
57 kişi 
48 kişi 
32 kişi 

 • mükemmel
  iki tane aldım ürün gayet iyi ses temiz ve yüksek basslar mükemmel kafada rahat duruyor kulağı komple içine alıyor ses yalıtımı güzel
 • F/P Kulaklığı, korumasız kargo
  08.01.2018 saat 23:08 da verdiğim sipariş 11.01.2018 12:05'de kapımda idi. Ürünün orijinal plastik mahfazası pat pata(balonlu naylon ambalaj) sarılı vaziyette Kastamonu'dan İstanbul'a geldi. Kargo firması açıp kontrol etmeme müsaade etmedi, kontrol edebileceğimizi satıcı firmanın belirtmesi gerekiyormuş. Açtığımda ambalajının arka kartonunda yırtıklar, ezilmeler plastik mahfazasında ezilmeler vardı. Baştan böyle yollanmadığını, yolda bu hale geldiğini varsayıyorum ki ürünün bu koşulda tek parça ulaşması bile iyi bir şey. Ürün hali hazırda siyah rengini kullandığım bir üründü. 2-3 yıl civarı kullandıktan sonra sağ kulaktan ses gelmemeye başlamıştı. Bir süre sonra kulaklığı kaplayan derinin de parçalanıp sökülmeye başladığını belirtmem lazım. Ürün bu fiyat aralığında kullandığım en iyi kulaklık. Kulaklarım büyük olmasına rağmen 2 saatte bir 2-3 dakika kulaklarımı dinlendirerek tüm gün kullanabiliyorum. Bu arada pek bass dinlemem, daha çok klasik tarz severim ve ASMR gibi binaural videolar izlemekteyim. Bana göre bass kalitesi yeterli ama bass severlerden yorum alırsanız daha doğru bilgi alırsınız. Ürün 5*, kargo korumasız olduğu için 4* oy veriyorum.
 • Dört Yıldız
  Fiyat/Performans ürünü diyebiliriz. Ses yüksekliği oldukça iyi 5 hz -20khz arası frekanstaki sesleri duyabiliyorsunuz. Bas ve tizlerde tatmin edici. Dış plastiği ve sünger kısmı biraz daha kaliteli olabilirdi tek eksisi bu olmuş kulağınızı tam olarak kavradığı için uzun süre takılı olsada sorun yaratmıyor.
 • Dört Yıldız
  sesleri ayrı ayrı alabildim bence bu fiyata oldukça güzel ama dışarıya ses gitmesin istiyorsanız biraz daha kaliteli bir ürün bakın derim orta sese kadar sorun yok fakat yüksek seviyelerde dışarıdan duyuluyor.Bu arada ürün gayet hafif ve rahatsız etmiyor.
 • hq 1600
  Daha önce kullandığım bir modeldi zaten bu fiyata düşünmeden aldım İlk dinlemede sesi hafif yapay gelsene kısa zamanda emin olun bütün sesler yerine oturacaktır Teşekkürler
 • Dört Yıldız
  Fiyat performans olarak güzel bir ürün. Şirkette kullanmak için aldım fakat kasa masanın altında olduğu için kablo tam yetişmiyor o yüzden ek uzatma kablosu almak zorunda kaldım. Kablosunun iki taraftan çıkması da ayrı bir eksi yanı ama bunlar dışında ses kalitesinin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Ergonomik olarakta tatmin edecektir kulakları tamamen içine alıyor.
 • Ortalama
  Ortalama bir üründen fazlası değil, marka yüzünden biraz abartılmış sanırım. Kulaklık takmadığınızda hoparlör gibi olabiliyor fakat laptopta denediğimde son seste o kadarda fazla bir ses gelmiyor. Çıkış kablosu tek kulak kısmından olsa kullanıcıya daha rahat gelirdi, iki taraftan olması kablolar dolanıp büküldüğünden rahatsızlık verebiliyor.


 • fiyatına göre çok kaliteli
  1 aydır tüm kulaklıkları araştırdım başka bir markaya karar vermiştim fakat bir mağazada hepsini denedim ve arada bu kulaklığı denedim o an işte bu dedim çok pahalıdır diye düşündüm sonra fiyatını görünce hemen aldım..bass-mid-tiz hepsi tam kıvanmında, dışarıya ses vermiyor, çok rahat saatlerce kulağımda kalıyor daha ne olsun..
 • fenaa
  iyi cihaz boşta duruyorken hoparlör niyetine
 • mükemmel
  Mükemmel ses kalitesi var, bas ağırlığı olmadığı için pas geçmeyin bence, çünkü equalizer ve SRS ayarlarına müthiş tepki veriyor. Her tip ortama (sinema, oyun. müzik) kusursuz şekilde uyarlanabiliyor.
 • Mükemmel bir ses
  Kulaklık ses yalıtımı ve ses kalitesi süper. kulağı tamamen içine aldığından uzun süreli kullanımda kulak rahatsızlığı vermiyor. illaki kusur ararsak kablosu kısa. benim için yeterli bir uzunluk. zaten ek yapılabiliyor. bu fiyata daha iyisini görmedim.
 • Hafif , ses kalitesi ortalamanın üzerinde , yeterli.
  Kulaklığı Cumartesi aldım.Daha önce bir arkadşımda görmüştüm onda denedim hoşuma gitti sipariş verdim aldım.En güzel özelliği hafif olması kulağı tam kapatıyor.Ses kalitesi çok mükemmel olmasa da ortalamanın üzerinde.Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık bence.Tavsiye ederim, alırsanız pişman olmazsınız.
 • berrak ses
  bu kulaklıkta beni etkileyen şey sesin doğallığı ve berraklığıydı bu önemli bir unsur, çünkü birçok kulaklıkta bunu bulmak zor. bence bu kulaklığın tek olumsuz yanı ses ambiansının tok ve derin olmaması. bundan çok daha pahalı kulaklıklarım olmasına rağmen bu kulaklığı aldım ve pişman değilim. eğer sizin için kulaklıkta önemli olan sesin doğallığı ve berraklığıysa bu kulaklığı denemenizi öneririm.
 • kulaklık fena değil,
  valla kulaklıktan tam olarak beklediğim berraklığı alamadım , özellilkle basslar kendini pek belli edemiyor. bi de kulaklığı elime alınca ucuz bi mal hissi veriyor nedense. aldığım hizmet ise çok iyiydi, aynı gün kargolama yaptılar


 • Harika bir ürün bas ve tizleri gayet iyi
  Bu ürünü 7 aydır kullanıyorum bu süreç içerisinde kablo diplerinden olsun hergangi bir sorun ile karşılaşmadım kablosu biraz kısa olabilir şayet boyunuz benim gibi 1,95 ise kablo uzunluğu sadece 1,2m Ayrıca malzeme kalitesi ve işçiliği çok kaliteli
 • fiyat performans
  alırken çok araştırdım. bu paralara alınabilecek en iyi kulaklık. beats audio ya yakın bir sesi var. gerçekten müzik dinlediğinizi hissediyorsunuz. hiç başka markalara bakmayın. ses sınırlaması olan ipod nano 6. jenerasyonla bile mükemmel ses veriyor.
 • Harika kalite yüksek ses
  Ses kalitesi gerçekten etkileyici basslar harika malzeme kalitesi baya iyi kafa süngeri hariç diyebilirim.Tek dez avantajı kablo boyu kısa 1.2 m kağıt üstünde uzun ama kablo düz değil eğri büğrü bişey belkide net mesafe 80-90 cm oluyo yetersiz gelebilir kontrol edip alın


 • Özellikler

 • BağlantıKablolu
 • Kullanım TipiKulak Üstü
 • Mikrofon ÖzelliğiYok


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!