Grundig GSB-2000 Hoparlör

Grundig GSB-2000 Hoparlör Yorumları

8 yorum
55 kişi 
43 kişi 

 • Dört Yıldız
  efsane audiorama hoparlörün tasarımından esinlenmiş,ama onun gibi 360 değil,yinede formu sebebiyle alt kısmında akranlarından daha büyük bir wofer var ve bu daha güçlü bir bas veriyor,bu form yüzünden taşıması zor olsa da açık havada arkadaş kalabalığında bile ihtiyacınız olan güce sahip,gıcık eden tarafı gece sessizliğinde evde kısık sesde dip ses yapması ??
 • bekleneni veriyor
  Fiyat/performans olarak oldukça iyi bir ürün. Bu ürün sayesinde Fizy'nin Spotify'dan daha kötü ses verdiğini daha da anlamış oldum. Mükemmel ses arıyorsanız tercih etmeyin, ama uygun fiyata yeterli ses kalitesi ve yüksekliği arıyorsanız kaçırmayın.
 • Beş Yıldız
  Beklediğimden daha iyi. Bu fiyata göre çok iyi sonuç.
 • Fiyat ve performans olsun, ses kapasitesi olsun, güzel ve minik bir çözüm.
  Bu ürün, taşınabilir bir müzik sistemi. İçinde bir batarya var. Öncellikle kullanım deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. En başta cihazı geleneksel olarak bağlamak isterseniz sesin çok kötü geldiğini göreceksiniz. Tavsiyem Bluetooth dan başka bir arabirim ile bağlamamanız olacaktır. Daha önce dediğim gibi cihazın içinde yerleşik bir pil var. Bu yüzden alet devamlı bir şarj/deşarj durumu içerisinde. Ben paket ile birlikte gelen güç adaptörüne bağlı olarak kullanıyorum çünki bu konumda ses daha verimli geliyor. (sanırım pilli modda güç tasarufu için bazı limitler var). Bana göre; paket üzerinde yazan 360 derece ses teknolojisi sizleri bu cihazın 360 derece ses verdiğine inandırmasın. Bu bir kandırma olmuş(yanlış yönlendirme bir pazarlama stratejisi falan filan.). Yönlendirdiğiniz yere doğru sesi veriyor, ancak cihaz stereo ve sesin kalitesine göre(kaynak) boyut ve hacmi iyi algılattırıyor. Keşke bu şekil minik oyunlara gidilmeseymiş marka samimiyetim olabilirdi. Bağlantıda bir problem yaşamadım, ses kalitesi iyi bence diğer çok daha pahallı ve minik ürünlere göre tercih edilebilir. Subwoofer a gelince, şu vakte kadar son sesste patlama ve cızırtıya rastlamadım (Gönderilen sese göre değişebilir tabii ki) Birde bu ürünü alacaklar, hoparloru açık alanda çalıştırmak yerine, çalışma masanızın altına koymayı deneyin. Bu şekilde çok daha iyi ses alıcaksınız. (Bunun aslında minik bir ses çözümü olduğunu unutmayın.) Deneyimler gayet pozitif. Sınırlı alanınız var ama iyi bir ses almak, müzik film izlemek istiyorsanız tercih edilebilir.
 • Mükemmel
  Bu ürünü kullanıyorum ve çok çok memnunum
 • Harika
  Ürün gerçekten başarılı. Fiyatı da oldukça makul.
 • Süper
  Harika bir ürün, subwoofer sayesinde müthiş ses çıkışı var. Rakiplerine göre de fiyatı oldukça iyi, almadan önce çok araştırmıştım. Teşekküler Grundig, teşekkürler Hepsiburada


 • Çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ediyorum
  Süper ürün! Bayıldım, kesinlikle tavsiye ediyorum


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!