Philips Fidelio AS111 Docking Hoparlör

Philips Fidelio AS111 Docking Hoparlör Yorumları

7 yorum
55 kişi 
42 kişi 

 • Sesi gerçekten güzel
  Cihazın sesi gerçekten güzel ve yeterince güçlü. bağlantı şekli çok kolay. telefonunuza phillips fidelio uygulamasını yüklerseniz saat ayarını otomatik olarak yapıyor. el ilede saat ayarı yapılabiliyor ama elektrik kesintilerinde saat ayarıda gittiği için uygulamayı kurmak daha mantıklı. bir yandan bluetooth açık müzik dinlerken bir yandan da telefonu hızlı bir şekilde şarj edebiliyor.
 • tek kelime ile harika
  ürünü gerçekten mükemmel yapmışlar.saati masada çok hoş duruyor şarj etme süresi de iyi.android marketten philips fidelio app indirin daha sonra kullanın.program bütün senkronizasyonları yapıyor.sesini özellikle belirtmeliyim beklentimin çok üzerinde ses çıkartıyor.aletin üzerindeki tuşlar dokunmatik değil.kısacası harika bir ürün yapmışlar alınabilinecek en iyi yerde site fiyatı gerçekten çok uygun
 • Verdiğim her kuruşa fazlasıyla değdi...
  Sitenin kampanyası ile masaüstü saat parasına bu cihazı aldım, ve cihazdan çok memnun kaldım. Tasarımı ve mood ışığı oldukça şık. Eskiden telefonumda kayıtlı müzikleri bu kadar çok dinlemez idim. Ürün insanda telefon üzerinden müzik dinleme isteği doğuruyor.
 • süper cihaz
  Artıları .cihazın görünüşü ,sesi , kullanımı çok iyi ,ses beklentimin üzerinde net.Ürün özenli ve hızlı gönderildi. eksileri elektrikle çalışmakta ve telefon şarj ünitesi kullanımı rahat değil.
 • kaliteli ve şık
  aslında almadan önce şüphelerim vardı. ancak şimdi oldukça yersiz olduğunu görüyorum. öncelikle boyutuna göre oldukça güçlü ve net ses veriyor. belki gece lambası olarak da kullanırız dedim ama ne yazık ki alttaki ledi çok az ışık veriyor. bu fiyata kaçırılmaz...
 • her androide lazım
  bu gün elime geçti ilk izlenimlerim çok iyi bir cihaz olduğu,parasını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum,ihyacınız var ise bundan daha uygun fiyat bulunmaz.
 • bluetooth bağlantısını yapmadan sorması lazım,hemen bağlanmamalı.Yinede memnunum.
  Gece güzel görünüyor.Herhangi bir sorun yok şimdilik.Android sahibi herkese tavsiye ederim.Sabahları uyanma sorunumu ortadan kaldırdı.Şarj takılmasıda pratik.Müzik dinlemek de güzel ancak , eko ayarlarını dikkatli ve dinlerken yapmak gerekli.
 • Ana Özellikler

 • Bağlantı Uyumu iPod/iPhone Dock Bağlantısı


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!