Philips AZ127 Müzik Seti

Philips AZ127 Müzik Seti Yorumları

10 yorum
57 kişi 
42 kişi 
21 kişi 

 • Kullanışlı...
  Kucaklamanıza gerek yok, arkasında rahat taşıyabilmeniz için bir girinti yapılmış, parmaklarınızı buraya geçirerek rahatlıkla tutup taşıyabilirsiniz, öte yandan cd, radyo ve kaset çalabilmesi özellikle eski nesil için bulunmaz bir nimet :) bir de bunları net bir ses ile yaptığını düşünürseniz, eğer ihtiyaç var ise ilk tercihlerden...
 • Çok Kullanışlı
  Anneme eski kasetlerini dinlemesi için anneler günü hediyesi olarak aldım. Açıkçası annemde bende beğendik. Çok güzel ve küçüklüğüne oranla gayet iyi ses çıkarıyor.
 • Sapı yok
  KAset çaları var, eski kasetler dinlenir belki diye aldım. Sorunsuz çalışıyor ancak bence önemli eksik: Madem portatif CD çalar, o zaman taşıyacak sapı olmalıydı, maliyeti çok etkilemezdi herhalde. Bundan daha büyük setlerde bile oluyor taşınacak yeri. Kucaklayıp taşımak zorunda kalıyorum. Önceden dikkat etseydim almazdım sanırım.
 • eski philips kalitesi aramayın
  müzik kulağını önemsemeyenler için yani ses kalitesi çok zayıf. gösterge sadece cd için aktif. fm manuel tuning yani pll yok bu ayrı bir eksi. kaset kaydı yok yani nostalik ses kasetlerini yanlışlıkla bile silemezsiniz. philips markası veya logosu olması bu özensiz ürün için fazla olmuş!
 • Çok şirin
  Cd., kaset , radyo üçü bir arada ufacık şirin bir alette buluşmuş. Ses gayet iyi. Çok beğendim.Herkese tavsiye ediyorum
 • Nostalji ve Modernliğin Buluşması
  Elimde çok sayıda eski kaset olduğundan ve vazgeçemediğimden uzun zamandır kasetçalar arıyordum. CD, kaset, mp3 çalar bağlantısı, hem de radyo mevcut. Radyo dijital değil, manuel ayarlamalı. Mp3 çalarınızı bağlamak isterseniz bu mümkün ama içinden ses kablosu çıkmıyor, uygun bir kablo almanız gerekiyor. Hem modern, hemde çok şık bir tasarımı var. Kullanımı çok kolay ve keyifli, herkese tavsiye ederim :)
 • BU FİYATA BU KALİTE VE HEPSİBURADADA....
  HEPSİBURADADA BU FİYATA BU KALİTE!!!KAÇIRMAYIN!!!


 • satın alırken üründe kargo bedava görünüyordu, sözleşmede de kargo ücreti görünmüyor. yani toplan ödenecek tutar kargo dahil olarak 159,9(ürünün fiyatı) görünüyor. ama kapıda ayrıca kargo ücreti alındı. olmaması gereken bir durum.
 • tavsiye olunur
  arkadaslar hacmi kuçuk ama cd-kaset ve radyo üçü bir arada çok guzel
 • Bu zamanda Kasetçalarlı bir teyp asla kaçırmayın
  Kaset arşivi olup da cd kullananlar için bulunmaz nimet bu teyp. ses kalitesi de yeterli çok şık çok güzel. örneğin anneler gününde annenize alabilirsiniz.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!