Goldmaster Ranger Plus Uydu Alıcısı

Goldmaster Ranger Plus Uydu Alıcısı Yorumları

14 yorum
57 kişi 
43 kişi 
31 kişi 
21 kişi 
12 kişi 

 • goldmaster ranger plus bağlantı ayarlarını tam yaptığım halde televizyon bağlantısı kurulamadı .
 • Başarılı
  ...Kapalı kutu geldi. Ambalajlama özenliydi. Başarılı👍
 • İdeal uydu alıcısı
  Hem basit hem de işlevsel bir ürün. 2 Kumanda olması ise harika. Tavsiye ederim
 • Güzel ve kullanışlı
  Farklı iki yerde aynı üründen kullanıyorduk. Tekrar böyle bir ürüne ihtiyaç duyunca yine tercihimiz bu üründen yana oldu. 1.5 günde elime ulaştı ürün. Yedek kumanda güzel bir düşünce; kumandaların bozulma/kırılma ihtimalleri yüksek oluyor çünkü. Tavsiye edebileceğim bir ürün.
 • Bir sıkıntısı yok Maşallah
  10.03.2017 tarihinde aldım ürünü. mini ile kutu arası kibar bir kasası var. içinden hdmi kablosu çıkıyor. 2 adet kumanda koyarak ta yedek jesti yapmışlar. Kutuya 2 adet pil de dahil. Bağlantılarını yapınca direk izleyebilirsiniz. IPTV ve media sını denemedim. Bana uydudaki türk kanalları yetiyor zaten. Kanal taşıma silme ve aratma işlemleri için 2'şer 3'er deneme yanılmadan sonra yapabiliyorsunuz. Bazı arkadaşlar toplu taşıma yok demiş. Var aslında. kanal düzenleme ekranında iken mavi bölümde diğer yazıyor. Maviye basarsanız "T.Tası" yazıyor. Birşeyleri kaydederken ki evet hayır sorusunun renklerini ters mantık yapmışlar. evetin mi yoksa hayır ın mı üzerinde olduğunuzu ilk etapta anlamıyorsunuz. Gri ve canlı olan aktif seçenek aslında. Her neyse HD yayınlar gerçekten çok güzel. İnsanın dokunası geliyor ekrana :) SD yayınlarda fena değil hoşuma gitti. FULLHD TV de izliyorsanız. Ortanın üzerinde bir kalitesi var bence. Ayarlarından kullanmayacağım 1-2 yeri özelliği dışı bıraktım. Cihaz standby da iken açtığınızda açılması 10-13sn. yi buluyor. Millet bu yavaşlığa takılmış anlamıyorum bu insanları sanki uydu alıcısıyla kalp nakli yapıyorlar. Zaten günde 2 yada 3 kere açıyorsun cihazı :) Bu arada kanal geçişleri gayet normal 1sn. ve 2.sn. civarında. yani öyle kanser edecek bir durumuda yok.fazla ıvır zıvır kurcalamayın uydudan HD ve SD kanal izleyeceğim ben diyorsanız alın gitsin. Yoookk ben Marsa gidip gelmek istiyorum gibi fantazileriniz varsa zaten bu yazıyı okuyor olamazsınız. O fantazilerin uyduları 800-900TL den başlıyor sınırı ve ucu bucağı yok bu işin. 1 hafta boyunca hergün araştırmaktan kafayı yiyordum en son bunu aldım ne olacaksa olsun dedim. Ve beni üzmedi.
 • Görüntü kötü
  Ücretli bir yayıncıdan ücretsize geçiş yapayım dedim ama görüntü bariz kötü geldi. Diğer özellikleri iyi aslında kanalların hazır gelmesi, kanal değiştirme hızı, 2 kumanda vs ama önemli olan görüntü...
 • yavaş açılma sorunu
  güncellemesini usb bellek ile yaptıktan sonra,hiçbir sorun kalmıyor,yavaş açılma sebebi ve kanal geçiş sıkıntıları ortadan kalkıyor


 • Gayet iyi makine
  Bence gayet güzel makine yorumları okudum kanal geçişleri yavaş ama öyle 3 5 saniye kadar da değil 1 2 sNiye en fazla menusu ayarı gayet basit kullanışlı ben sorun bulamadım kanal listesi hazır geliyor tak kullan uğraşma hic
 • Kesinlikle tavsiye etmem
  Uydu alıcıların kanal geçişleri standart olarak biraz yavaştır. Fakat bu ürünün kanal geçişleri, standart uydu alıcıların kanal geçişlerine göre daha yavaştır. Bazı kanalları 3 saniye bazı kanalları ise 5-6 saniye civarında açmaktadır. Kanal geçiş hızları, kanalına göre de değişiklik göstermektedir. Ürün, diğer mini usb uydu alıcılara göre de biraz büyüktür. Ayrıca kanal ayarlama, düzenleme menüleri çok iyi değil. Hatta menüleri gayet kötü renklendirilmiş. Kanal ayarlamalarını kaydederken ekrana gelen (evet/hayır) uyarı mesajında, evet'i seçtiğimi düşünerek hayır'ı seçmişim, tüm ayarlarım boşa gitit.. Yani menülerdeki aktif butonun renk ayrımını bile iyi yapamamışlar. Siz Evet'i seçiyorum zannediyorsunuz ama aslında Hayır'ı işaretliyorsunuz. Bu algıyı verememişler. 100 kişiden 50'si benim düştüğüm hataya düşebilir. Bence fiyatı daha uygun olan uydu alıcılara bakın. Onlar bu işi daha iyi yapıyorlar.
 • Beş Yıldız
  Ürün harika 3 ay önce kendime almıştım bu sefer kardeşime aldım çok memnunum teşekkürler. Ayrıca fiyatı piyasadan çok uyğun tavsiye ederim.
 • Goldmaster kalitesi
  Kanal geçişlerinin yavaşlığı ve açılıştaki yavaşlığı saymazssak iyi bir ürün, özellikle görüntü kalitesi çok iyi, ip tv özelliği de var, lan girişinden kullanabiliyorsunuz, ürün iki kumanda (biri yedek) ve hdmi kablo ile birlikte geliyor. Daha önce goldmaster kullanan ve faklı bir uydu alıcı da deneyen biri olarak goldmasterın kalitesini bilen biri olarak bu fiyata değer.
 • Gerçekten çok güzel bir fiyat.
  Ürün bana ulaştığında kurdum. Gayet memnun kaldım. Ürün ile 2 adet kumanda ve HDMI kablosu içinde geliyor. 2 kanalın dışında kanallar güncel geldi.
 • gerçekten çok iyi
  2 senedir kullanıyorum.geçenlerde bir tane daha aldım.lcd ve led lerde çok güzel görüntü veriyor.herkese tavsiye ederim.cihazı tv nin arkasına yapıstırmayın.zaten orda kalmayacak tv ısındıgı için düşüyor cihaz yapıskanından.piyasadaki birçok cihazları geride bırakır.ÖZELLİKLE beim gibi maç izlemeyi seven arkadaşlar bu cihazı kaçırmayın
 • kanal geçişleri çok yavaş
  Kanal geçişleri bir kanı gibi çok yavaş can sıkıcı bir hal alıyor. Cihaz açılırken de aynı yavaşlığı fazlasıyla gösteriyor. Cihazı televizyonun arkasına yapıştırdığınızda ise yapıştırıcısı o kadar kötü ki pat diye düşüyor. Ayrıca televizyonun ön yüzüne yapıştırdığımız kumanda görücü göz ise bir türlü kumandanın sinyalini algılayıp kanal geçişi ve televizyonu açmıyor. Ancak arkaya yapıştırdığımız cihazı televizyonun ön kısmına çıkartırsak öyle görüyor. anlayacağınız can sıkıcı bir cihaz.Servisi sözde garanti veriyor ama ilgili firmaya meil atmama rağmen, aldıktan sonra ilgilenen ve yüzünüze bakan yok. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!