Dark DK-AC-SW06B Siyah Akıllı Saat

Dark DK-AC-SW06B Siyah Akıllı Saat Yorumları

11 yorum
54 kişi 
43 kişi 
31 kişi 
13 kişi 

 • 2 günde çocuğa verdim
  günde 4 defa şarj ederim diyorsanız alabilirsiniz. devamlı bağlantı kesiliyor tekrar bağlanıyor bildirimleri telefondan okumadıysan her bağlantı gidip geldiğinde tekrar bildirim geliyor. telefonun tuş sesine kadar saatten çıkıyor müzik sesini verme diyorsun ses tekrar telefondan çıkıyor birazdan tekrar komple ses saatten çıkyor. 2 günde usandım çocuğa verdim paranız çoksa ve harcayacak yer arıyorsanız alın derim
 • Düşük Çözünürlük
  Fiyatına göre performansı iyi ancak çözünürlüğü çok düşük ekranın. Kare kare pixeller görünüyor ve saati devamlı açık tutunca hoş görünmüyor. Başlangıç seviyesi için güzel bir ürün. senkronda bir problem yok. Tüm bildirimler saate geliyor. Hoparlör ses kalitesi de doğal olarak küçücük saatten beklenebileceği kadar. Fiayt/Performans iyi ama alt seviye bir ürün.
 • iPhone
  SMS ve bildirim hariç tüm özellikleri çok güzel saatte şık
 • Memnun değilim
  Arkadaşlarımın telefonundada denedim ama bağlantı hatası veriyor memnun kalmadım
 • Çok İyi
  Saat fiyatına göre iyi denilebilir, akıllı saatlerin yapması gereken işlevleri gayet iyi bir şekilde yapıyor. Benim İphone 5S telefonum ile hemen eşleşti hiç bir problem çıkmadı. Telefonuma hiç bir akıllı saat programı yüklemedim ama benim telefonumda üretim esnasında bu program yüklenmiş. Ama internet sitelerinden de bu programlar rahatlıkla yüklenebiliyor. Ancak her akıllı telefon da olduğu gibi bunda da şarj çok çabuk bitiyor. Çok para vermeye gerek yok ben çok memnunum. Denemek isteyenlere öneririm.
 • Çok makul fiyata
  Ilk kutudan açtım 2 saat sarja taktım ve açtım başta bağlantıyı kuramadım Bluetooth ile ama karıştırınca yaptım her iki taraftan eslestirmen gerekiyor 5 kere hata aldım en sonunda yaptım Bluetoothu nezaman açsam hemen bağlanıyor google playdan SmartWatch uygulamasini indirin yeşil ünlem olan programla hangi uygulamalarin bildirimi gelmesini istiorsaniz seciyorsunuz ayarlamazsaniz bütün bildirimleri okursunuz sesli konuşmayı test ettim sesim karşıya ulaşmadı ama haporlor kalitesi güzel ufacik şey bir odada güzel ses veriyor ve iş yerinde ilgi odağı oldum akıllı saat kimsede yok :)
 • Berbat
  Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Telefon cebimdeyken bile sürekli Bluetooth bağlantısı kopuyor. Sonrasında kendi otomatik olarak bağlanmıyor gidip saat üzerinden baglan tusuna basmanız gerekiyor. Telefon'a bağlantısı olmadığı için tipik bir saat'ten öteye geçmiyor. Sırf sorun telefon bluetooth'undamı diye birde bluettoh kulaklık aldım hiç sorun yaşamadım bağlantısı kesilmiyor. Her gelen telefonu cevaplayabiliyorum. Bu ürüne vereceğiniz para ile daha faydalı birşey alın derim.


 • çok iyi...
  merhabalar bu ürünü almak isteyene tavsiye ederim. özelliklerinin tamamı çalışıyor. denedim çok keyif aldım.
 • tek sıkıntı var
  ses kalitesi maalesef iyi değil
 • Güzel
  Ürünü Beğendim fiyatıda ucuz gayetde şık duruyor kolunuzda
 • böyle bir fiyat yok
  telefon ekranında yaptığım hemen her işlemi saatin ekranında yapıyorum telefon görüşmeleri dahil çok memnunum bu fiyata daha iyisini bulmak imkansız


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!