Dark SWB03 Led&Fit Akıllı Saat

Dark SWB03 Led&Fit Akıllı Saat Yorumları

8 yorum
51 kişi 
43 kişi 
31 kişi 
13 kişi 

 • tavsiye edemem istenilen performansı alamayacaksınız
  sarj etmekte sıkıntı yaşıyorum bi gün zar zor gidiyo şarjı senkronize etmek çok zor bide saati bile ayarlayamaysunuz senkronize edildilirken tesadüfe ayarlanaırsa ayarlanıyo kendi kafasına göre takılan bir saat paranızı çöpe atmayın derim
 • Bir Yıldız
  Titreşimi yok denılcek kadar az tıtrıyo ve uygulamada duzgun calısmıyo
 • Muhteşem ve kullanışlı
  Saat diyip geçmeyin özelliklerinde yazıldığı gibi ve bu fiyata bu kadar özellikte ürün kolay kolay bulunamaz
 • İdare Eder
  Titreşimi için almıştım, telefon çalmaya başlayınca 2 veya 3 defa titreşiyor ekranda ışıklar yanıyor tabi bu arada sizde bu titreşimi hissederek telefonunuza bakacaksınız. Bence yeterli saatten konuşmayacak ve sadece sizi uyarması için alıyorsanız kolunuzda değişik ve kibar duruyor.
 • Senkrolize Promblemi
  Uygun fiyatlı ve telefonumla senkrolize olacak bir ürün arayışındaydım. Bulamazsam adımsayar alacaktım. Bu ürünü görünce dayanamadım ve sipariş ettim. İlk geldiğinde programı indirdim ve senkrolize ettim ve bir daha ne kadar uğraşırsam uğraşayım olmadı. Kötü değil kesinlikle adım sayma ve saat fonksiyonunu kusursuz gerçekleştiriyor. Bana kalırsa sorun saatin Atelefonla senkrolize olmasını sağlayan app'te problem. Bu sebeple geri iade etmedim ve kullanmaya devam ediyorum. Satın alırken senkrolize problemi yaşadığını bilip ona göre karar vermeniz önemli.
 • pek kullanışlı değil
  işlevlerini ve vaad ettiklerini yerine getirmiyor daha iyi bir harcamayla kendinizi daha iyi bir şekilde ödüllendirebilirsiniz.
 • Fiyat iyi
  Ürün kullanışlı ve şık fakat titreşimini bir türlü açamadık sadece saat ve görüntü olarak kullanılmakta diğer özlliklerinde ise problem yaşamadık çok para vermektense alınabilir.


 • Fiyatına Göre İyi
  Misfit Shine modelinin aynısı denebilir iyi kopyalamışlar. Sadece biraz daha kalın. Hplus programı ile senkronize çalışıyo. Kalp atım hızını göstermiyo. Kullanımı basit. Son 3 gündür senkronize ettiğim halde kaç adım kaç kalori göstermiyo. Yazılımsaldır umarım. Görenler şaşırıyo ayrı bi havanız oluyo. İlk kez alcaklar ve profesyonel olmayanlara öneririm :)


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!