iRobot Roomba 896 Robot Süpürge yorum ve tavsiyeleri

iRobot Roomba 896 Robot Süpürge Yorumları

iRobot Roomba 896 Robot Süpürge

(14 yorum)

14 Yorum

5
10 yorum
4
3 yorum
1
1 yorum

yorumları filtrele:

 • Teknosa aracılığıyla

  Evde kedim var hergün kocaman süpürgelerle uğraşıyordum, harika bir ürün. İlk açtığımda yeni temizlik yapmıştım toplanan pisliğe inanamadım, gerçekten güzel temizliyor.

 • Teknosa aracılığıyla
  Şimdiye kadar neden almadım ki

  Eve aldığım en faydalı şey kesinlikle bu robot süpürge.İki kedili bir evde ne kadar temizlik yapsak bile üstesinden gelemediğimiz bir havada uçuşan toz tüy problemi oluyordu.Tamamen ortadan kalktı.Elektirik süpürgesinden daha iyi.Kafasına göre takılıyor gibi görünse de heryeri temizliyor.Ben baza ve alçak mobilyalara daha uzun ayak taktım.10 cm yükseklik yeterli. Sadece tamamen karanlık odalara girmediğini fark ettim . Mutlaka loşta olsa bir ışık istiyor. Halı ve parkeler inanılmaz temiz. Herkese tavsiye ediyorum.Pahalı mı diye düşünenlere söyleyeceğim kesinlikle verdiğimiz kuruşu hakkediyor. ilk kullanımda süpürdüm dediğiniz evden çıkan toza inanamayacaksınız.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Gereksiz

  Bu fiyata saçma sapan duvarlara vuruyor değiştirmek istediğimde 1 tane yetkili kişi bulamadım home base ine dön diyorum etrafta dolanmaya devam ediyor. Gerçekten gereksiz bir alet.

 • Teknosa aracılığıyla, 05.06.2019

  2 köpeğimden dolayı kir, toz, tüy evden eksik olmazdı. Şimdi yerlerim tertemiz. Yaptığım en iyi alışverişlerden biri. Tavsiye ediyorum.

 • Teknosa aracılığıyla, 05.06.2019

  Ben sadece bir tuşa basıyorum, tüm ev tertemiz oluyor. Daha büyük kolaylık mı var.

 • Teknosa aracılığıyla, 05.06.2019

  Elektrikli süpürgeden çok daha etkili. Öyle temizliyor ki özellikle laminant parkede farkı çok daha net anlıyorsunuz. Zemini çizme riski ortadan kalıyor üstüne üstük ıslak paspas yapılmışçasına temiz bir görünüm sağlıyor.

 • Teknosa aracılığıyla, 05.06.2019

  Evde kedi olduğundan her gün süpürge açmak çok yorucu oluyordu. Mevcut elektrikli süpürgem de çok iyiydi ama ona rağmen evden çıkan toza inanamadık. Kesin olarak normal süpürgeden iyi temizlik yapıyor. Bebeği olanlar için doğru tercih. Zig-zag değil kafasına göre takılıyor ama her noktaya gidiyor. giremediği yer olursa çok uğraşıyor girmek için. ortalık toplu olursa takılacağı engel ya da sıkışacağı bir sandalye ayağı vs olmazsa performansı en üst düzeyde oluyor. shaggy halının üzerine de rahatlıkla çıkıp temizliyor.

 • HepsiB. aracılığıyla
  kedi tüylerine birebir

  evde kedimiz var ve hergün süpürge açmak yoruyordu. Mevcut bulunan elektrikli süpürgem de çok iyi olmasına rağmen evden çıkan toza inanamadık. kesinlikle normal süpürgeden daha iyi temizlik yapıyor. bebeği olanlar için ideal. sadece zig-zag değil kafasına göre takılıyor fakat her noktaya giriyor. giremediği yer olursa epey uğraşıyor. ortalık toplu olursa takılacağı engel ya da sıkışacağı bir sandalye ayağı vs olmazsa performansı en üst düzeyde oluyor. shaggy halının üzerine de rahatlıkla çıkıp temizliyor.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  Süper, süper, süper. Piyasadaki diğer ürünlerden farkını ilk günden anlayacaksınız.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Yararlı

  Tavsiye ederim... Yalnız, çalıştırmadan önce, ortalıkta robotun hareketini engelleyecek ufak tefek eşya bırakmayın...Sandalye, kablo, çorap vb...

 • HepsiB. aracılığıyla
  tatminkar

  evdeki toz miktarını azaltacağını umuyoruz.tam sarjda yaklaşık 60-70 dakika çalışıyor.evimizin alt katını bitiriyor. evdeki toz yoğunluğunu azaltacağını umuyoruz.halıların üzerine çıkabiliyor. halıların haflarını topluyor(halılar yeni) bu durum toz haznesinin çabuk dolmasına sebep oluyor.toz haznesi dolunca bildirim yollayarak kendini durduruyor. tek kablonun üzerinden atlayabiliyor ama kablo yoğunluğu durumunda sıkışabiliyor bu durumda telefonunuza bildirim yollayarak kendini durduruyor.temizliği tatminkar.elektrikli süpürge kadar etkin olmasa da süpürge kullanım sıklığını azalttı.kutunun içinden yedek filtre ve sanal duvar çıkıyor.sanal duvar wc mutfak gibi girmesini istemediğiniz yerler için kullanışlı. yaklaşık 10 cmden yüksek eşyaların altına girebiliyor.biz evimizi dizerken bu duruma dikkat etmiştik.döner fırçalara saç dolanmıyor ve sarf malzemeleri kaliteli.çabuk yıpranacağa benzemiyor.cihazın bir çok parçası modüler kullanıcı bakımlarını yapabilir.pil ömrü konusunda deneyimlerim yetersiz ancak değişimi moduler yapıda.fiyatı yüksek olsada tavsiye ediyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla
  ÖNERİRİM...

  Bir yorumcunun "... elektrikli süpürgesi kadar etkin olmasa da..." şeklindeki düşüncesine katılmıyorum... Kesinlikle elektrik süpürgesinden daha etkili... Öyle ki, laminat parkelerde farkı daha bir fark ediyorsunuz... Zemini çizme riskini sıfırlamasının yanında ıslak bezle silinmişçesine bir görünüm yaratıyor... Elektrik süpürgeleri çekim gücüyle değerli halılara zarar verebiliyordu...Bunda bu risk de sıfır... Tek kaygım, ileride arızalanması durumunda servis, yedek parça temini ve onarım yönünden sıkıntı yaşayıp yaşamayacağım hususudur.... Şimdilik her şey yolunda... Öneririm....

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  Evimizde LG robot süpürge vardı ancak hiç memnun kalmadık. Bu nedenle iRobot Roomba 896 süpürgeyi satın aldık. Gerçekten mükemmel performans ve temizlik. Robot süpürgenin uzmanı iRobot diğerlerinden çok farklı. Ayrıca, Hepsiburada.com' a güvenerek alışveriş yapmak da önemli bir avantaj.

 • Teknosa aracılığıyla

  Kesinlikle işe yarıyor. İşinden evine zaman ayıramayan herkez için evde bulunması gereken bir cihaz. Evin de kedi ya da köpek bulunan kişilerinde kesinlikle almasını tavsiye ederim.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
iRobot Roomba 896 Robot Süpürge kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. iRobot Roomba 896 Robot Süpürge yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat