Samsung WF80F5E5U2W Çamaşır Makinesi

Samsung WF80F5E5U2W Çamaşır Makinesi Yorumları

4 yorum
51 kişi 
42 kişi 
31 kişi 

 • Ürün ortanın biraz daha üstünde
  Başka bir markanın 26 yıllık tamir servisi sahibi olarak söyleyebileceğim. Akrabama aldığım ürün ortanın biraz daha üstünde yıkama,sıkma ve sarfiyat performans iyi ama asıl iyi olan sitenin vaat ettiği zamandan daha önce göndermesi. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
 • Memnunum
  Çamaşır makinası 1 haftada geldi ve kuruldu. Hemen çalıştırdım baya çeşitli yıkama programları var ve anlaması çok kolay. Makina sessiz sayılır su alma ve boşaltma biraz sesli. Sıkma yıkama sessiz. Fiyatına göre iyi bir makine. Tercih edebilirsiniz
 • harika
  ürün verilen süre içerisinde teslim edildi.Ertesi gün servis bedelsiz olarak devreye alım yaptı.Kullanımı oldukça kolay ki ben her ürünün kullanım kitapçığını okuyan biriyim, panel size tüm açılamaları yapıyor.Temizlemesi ise beyazlarda fark edilir fark oluyor daha parlaklar, renklilerde eskimeye başlamış kumaşlarda pek fark olmadığını düşünüyorsunuz bu doğal olarak normal; deneme yaptığınızda kullanığınız deterjan ve leke çıkarıcıların miktarını epey düşürdüğümüzü gördük direk motor teknolojisi olduğundan çok sessiz mutfakta çalışması bizi rahatsız etmiyor.
 • memnunuz.
  makinemizi değiştirdik. eşim mutlaka leke çıkarma özelliği olduğu için bu modeli istedi. çocuğumun pantolonundaki çimen lekelerini hiç bir ilave karkı madde (temizlik maddesi) kullanmaya gerek kalmadan çıkartıyor. birde deterjanı yarım çay bardağı kullanıyoruz. biz memnun kaldık.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!