Samsung WD80J5410AW-AH Kurutmalı Çamaşı

Samsung WD80J5410AW-AH Kurutmalı Çamaşı Yorumları

8 yorum
56 kişi 
42 kişi 

 • Memnunum
  İlk defa internetten beyaz eşya aldım buzdolabı ve çamaşır makinesi. İkiside süper. Ben çok memnun kaldım. Teşekkürler Hepsiburada ??
 • Güzel yıkıyor
  Ürün güzel yıkıyor fakat kurutması tahmin ettiğim gibi çıkmadı. Eğer tam kurutursanız çok kırıştırıyor. Ütü bile düzeltmiyor. Atlet fanila tarzında şeylerse sorun olmuyor ama yeni aldığınız kazağınız ise vedalaşıyorsunuz. Ütü modunda kuruttuğunuzda iadare eder oluyor. O zaman sıkıntı olmuyor. Ütü düzeltiyor. Ayrıca kurutması 4 saat falan sürüyor. O zamanda zaten çamaşırı dışarı asarsan da kurur. :) Yıkaması on numara ona diyecek hiçbir sözüm yok. Yıkarken sessiz. Su alırken çok ses yapıyor. Kapağını açıp kaparken çat çut diye çok ses yapıyor. Bide sıkarken uzaktan geçen bir uçak sesi gibi ses çıkartıyor. Şu an keşke bunu değil de 9 kg kurutmalı olmayanını alsaymışım diyorum. Çünkü ikisi de aynı paraya denk geliyordu. Bende 1 kg düşük olsun kurutmalı olsun dedim. Sonuçta fonksiyon ilave oluyor diye düşündüm. Fakat tahmin ettiğim gibi olmadı. Kurutmasını fazla kullanacağımı düşünmüyorum. Dış görüntüsü de çok şık. Gelen her misafir çok beğeniyor. İlerleyen zamanda kurutmasını da çözersem bu kırıştırmıyormuş biz yanlış yapıyormuşuz diye bir şey ortaya çıkarsa onu da yazarım. Yada ben kurutuyorum kırıştırmıyor diyen varsa bana da öğretsin. Kurutma çok lazım değilse tavsiye etmiyorum. Kurutmasız olanını alın. Saygılar...
 • Sessiz
  Anlatıldığı gibi, henüz kurutmasını denemedim. Sessiz çalışıyor. Memnun kaldım.
 • Şık ve Sesiz
  Çalışırken çok sessiz, sıkarken biraz sesi çıkıyor ama normal, tam kurutma yaptığınızda kupkuru çıkıyor ama biraz kırışık çıkıyor çamaşırlar, görüntüsü çok şık, kullanımı kolay-bol programlı, yani her şey düşünülmüş, yük sensörü yok bence olmaması daha iyi, yani almışken bir seferde alın ikisini bir arada alın arkanıza bakmayın, Samsung güzel yapmış bu işi, gerisi şans derim.
 • makinamı beğendim
  Güzel bir çamaşır makinesi, hızlı da geldi. En çok kullanacağım program 15 dakikalık olan olacak gibi. anında temizlik.
 • dört yıldız
  aralık 2015 ten beri kullanıyoruz: 1-kapağı çok geniş 2-kapak sola doğru 160 derece açılıyor tam açılmıyor. 3- kapağı tutan menteşe biraz cılız. dışındaki mavi görüntü plastik kaplamadan dolayı, yani cam değil. resimlerdeki gibi karizma beklemeyin. 4- teknik özelliklerinin hepsi kolay kulanılabilir. 5- kuruluma gelen yetkili servisin anlattıklarını videoya kaydedin. sonra işinize yarar. 6- bulunduğum ilçede samsung yetkili servis yok ama komşu ilçeden bile çok hızlı geldiler. 7- tezgah altına düşünmeyin, sığmaz. 8-kurutma özelliği çok güzel ancak elektriği içiyor. kışın ideal. ayrıca, kurutmayı ayrı yaptırabildiğiniz gibi yıkama+kurutma programlayıp evden çıkabilirsiniz de.. 9- evinizde çamaşır makinesi bölmesi varsa ideal. ben kilere koydum. tesisatı vardı. etrafının biraz açık olması gerekiyor çünkü kurutma esnasında ısınıyor normal olarak. 10. gerçekten sessiz. ayakları iyi ayarlanırsa...
 • Taş gibi
  Çok sağlam makine çok sessiz


 • çok iyi
  Gerçekten çok sessiz, evim amerikan mutfak, makine mutfakta çalışıyor şu an. Sadece sıkmada bir uçak sesi geliyor. Ayakları düzgün ayarlanırsa problemsiz aynı odada oturabilirsiniz.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!