Siemens WM14W560TR iQ700 Çamaşır Makinesi

Siemens WM14W560TR iQ700 Çamaşır Makinesi Yorumları

3 yorum
53 kişi 

  • Harika
    Çeyizimin tüm beyaz eşya ve küçük ev aletlerini siemens'ten aldım.Çamaşır makinası olarak bu modeli almıştım.1 yıldır kullanıyorum. Makina mükemmel, Aplus özelliği ile ekonomik oluşu, diğer makinalara göre sessiz çalışıp temiz yıkaması, 90 derece Tambur temzileme özelliği de harika ayda 1 çalıştırıp makineyi hijyenik yapıyorum. Programların hazır oluşu harika.Çamaşır yıkamayı bilmeyen biri bile kumaş türüne göre programı seçip çalıştırabilir.en güzel yanı da gece yatmadan çamaşırları atıyorum alarmı saat 6ya kuruyorum biz uyurken yıkıyor uyanmadan 15 dakika önce bitiriyor ve hemen işe gitmeden çamaşırları kırışmadan asıyorum. Kesinlikle gözü kapalı alın derim.
  • Orjinal Alman
    Yerli marka çamaşır makinem arızalandığı için epey bir süre farklı markaları araştırdımve en sonunda bu makinada karar kıldım. Tercih nedenlerim; Almanya üretimi, yerli üretimden farklı olarak çelik amaötisörler ve daha küçük QDrive motor, geniş iç tambur 65lt, xxl yükleme ağzı, yaygın ve dürüst servis ağı, daha az dijital olması, Kullanım olarak şimdiye kadar çamaşır yıkamamışız, beyazlar eski rengine kavuştu. çıkarmadığı leke yok, tasarruf olarak ilk faturadan itibaren farkı görmeye başladık, sesi hiç yok, gece yarısı bile çalıştırabiliyorsunuz. alacaklara şiddetle tavsiye ederim.
  • Siemens
    yeni evliyim.mayıstan beri kullanıyoruz.bütün özellikleriyle müthiş bir makine.hassas tartı özelliği,süper kısa 15 dk programı,hassas,hijyen ve daha birçok programı çok işinize yarayacak.ayrıca yıkama bitti akustik ikaz ses özelliği de bir başka güzel yanı.tasarımı zaten mükemmel.enerji sarfiyatı gerçekten A+++.yeni evlilere ya da makinesini değiştirmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.güle güle kullanın.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!