Hoover WDXA 5106 Çamaşır Makinesi

Hoover WDXA 5106 Çamaşır Makinesi Yorumları

7 yorum
54 kişi 
31 kişi 
11 kişi 

 • Fiyatına göre çok iyi makine
  tam bir fiyat/performans cihazı.sadece kurutma kısmını kurutma makineleri gibi kupkuru al çıkar giy şeklinde çıkmıyor.onun için ekstra kurutma moduna çalıştırmanız daha iyi sonuç veriyor.
 • THK.ÜRÜN GAYET İYİ
  KARGO İKİ GÜNDE ULAŞTI. SERVİS BİR GÜN SONRA GELDİ. CİHAZ SESSİZ(SADECE SU ALIRKEN VE ATARKEN BİRAZ SESİ VAR).YIKAMA BAŞARILI.KURUTMA GÜZEL.MEMNUN KALDIK. İLK KULLANIM İZLEMİMİZ.
 • çok güzel
  makina süper sessiz ve iyi teşekkür
 • Gürültü
  Avantajlar : Fiyatı iyi<br />Dezavantajlar : Çok gürültülü<br />Ürün çok gürültülü. Servis çağırdık ayaklarına ayar yaptı makinenin içini açtı ama sorun çözülmedi. 1000 devirde gürültü ve sarsıntı var 1500 devirde yıkamanız mümkün değil. Birde montaj sırasında kireç önleyici aparat satmak istiyorlar mutlaka.
 • mükemmel
  arkadaşlar özellikle kurutmalı makina istiyorsanız piyasadaki en uygun ve kullanışlı makina kendisi. gayet sessiz ve dingin bir çalışma sistemi mevcut. benim gözlemlediğim tek sıkıntısı çamaşırın sonuna doğru sıkarken aşırı gürültü yapması. gerçi o gürültüyü yastık yıkarken yaptı ama baya can sıkıcıydı (sıkma hızı ayaralamak mümkün tabi). onun dışında ben çok memnunum. makina alırken 15 gün tüm markalara modellere baktım. emin olun şu anda en iyisi bu.
 • Oh miss
  Alet çok iyi,59 dakikalık yıkama ve kurulama da ilk yıkamayi yaptım.Kurutmayı utu seviyesinde,yada siz isterseniz tam kuruluk te ilave programla çalıştırabilirsiniz. Kırıştırmadan sessiz bir şekilde çalışıyor.Esim de çok memnun oldu,bu makina bizi daha tembellestirecek gibi;)
 • Fevkalade
  Dezavantajlar : Kireç önleyici aparatın içinde olması gerek.<br />Daha önce ailemin evine almıştım 1 sefer servis çağırdık,oda kurulum içindi bir daha ihtiyaç duymuyorsubuk. Mükemmel ,fevkalade ,uygun fiyatlı daha ne olsun.gözünüz kapalı alın Ayrıca 75 tl ile satılan kireç önleyici aparatın makinenin içinde olması gerekmektedir diye düşünüyorum.
Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!