HOOVER VT 1012D12-1 Çamaşır Makinesi

HOOVER VT 1012D12-1 Çamaşır Makinesi Yorumları

5 yorum
54 kişi 
21 kişi 

  • adım atila gökmen hover çamaşır makinası aldım 22.03 2016 tarihinde.
    vt1012 hover çamaşır makinası aldım yıkamasına bişey demiyorum ama çok sesli gürültülü çalışıyor servisine söyleme ramen bunların motoru böyle dedi.hele sıkma kurutmaya geçtimi evde durulmuyor.
  • Teşekkürler
    Kaliteli ürün ve sessiz çalışıyor
  • şimdiye kadar her zaman çamaşır makinelerinin az çamaşır yıkadığına inanan bir insan olarak bu ürün beklediğimden de daha iyi oldu. 10 kg yıkama kapasitesi ve led ekranı beni cezbetmişti. ama benim için en önemli özelliği çocuk kilidi oldu.
  • Uzun süre çamaşır makinelerini araştırdım. hem özelliklerine hem de fiyatlarına baktım. son olarak bu sitedeki fiyat ve özellikler dikkatimi çekmişti. güvenmekte hata yapmamışım, özellikler ve fiyatta doğru rehberi kullanmışım. ürün de istediğim gibi teslim edildi, çok memnunum.
  • Düğün alışverişi yaparken her şeye para harcanıyor. Gerçekten hiç kolay değil evi sıfırdan dizmek. İnsan hem ucuz olsun hem de kaliteli olsun istiyor.Tamam insan hayatında bir kere evlenir ama bütçeniz neye el verirse onunla yetinmek zorundasınızdır. Hoover VT çamaşır makinesini fiyat uygunluğu dolasıyla aldım ve iki aydır kullanıyorum mükemmel yıkıyor. Bence bu fiyata göre güzel bir makine.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!