Samsung RT46H5002SA Buzdolabı

Samsung RT46H5002SA Buzdolabı Yorumları

8 yorum
55 kişi 
41 kişi 
32 kişi 

 • Sessiz
  Alinabilecek en iyi piyat performans urunu
 • Üç Yıldız
  Buzdolabı güzel ama dondurucu kısmı biraz daha küçük, soğutucu kısmı daha büyük olsa daha iyi olurmuş
 • Sessiz mükemmel
  hepsiburada.com teşekkür ler siparişim sorunsuz ulaştı buzdolabı harika çok Sessiz buzluk bölümü oldukça geniş alt kısımda yeterli 4 kişilik bir aile için ideal daha geniş olanları da tercih edilebilir
 • Kalite
  Samsungtan aldığım ikinci beyaz eşya, hepsiburada.comun gönderi hızı ve sistemi gerçekten çok iyi özellikle diğerlerini gördükten sonra. Samsungun servisi de gayet ilgiliydi, hızlı kurulum yaptılar. 4 kişilik bir aile için yeterli diyebiliriz, tabi alış veriş yoğunluğunuza bağlı. Zaten 10 yıl motor garantisi var, görünümü şık ve sessiz.
 • F/P gayet uygun
  Eski buzdolabımız standart tek kapılı eski model bir dolaptı. Bu sebepten araştırmam sonucunda (evdeki bulaşık ve çamaşır makinelerimizin de Samsung olmasının ve memnun olmamızın da etkisi var) hacmi geniş, derin donduruculu, inox olan bu modelde karar kıldık. Bence en büyük avantajlarından birisi soğutma ayarlarının dijital değil analog olması. Ben birazda tecrübeyle sabittir bu tarz beyaz eşyalarda dijitalleşen ürünlerin sonraki yıllarda sık sık arızalandığına defalarca şahit oldum. Bu nedenle de bu ürünü özellikle beğendim. İç resmi olmadığı için biraz tereddütte kalsam da geldiğinde ziyadesiyle beğendik özellikle eşim. Sade bir ürün derin dondurucu bölmesinde buzluk yok. Tek bir palet buzluğu var eski sistem. Bu nedenle derin dondurucu bölmesi çok geniş. Kapıları kulplu veya yandan değil ortadan. Bu da bizim için bir avantaj çünkü evde ufak çocuğumuz var ve ulaşıp açması imkansız. Sizinde bu tarz istekleriniz varsa kaçırmayın. Piyasada ki fiyatlara oranla çok uygun. Ayrıca Horoz lojistik e de teşekkür ederim eve kadar çıkarıyorlar sağolsunlar. Samsung servisi de çok kibar ve bilgilendiriyorlar.
 • hızlı kargo
  Ürün bir kaç günde ulaştı.Fiyat ve ürün çok iyi.
 • vallahi süper
  kargo süper ürün süper takside ederim cokkk memnunuz


 • samsung çok iyi
  Zamanında ve sorunsuz geldi,servis hizmetide çok iyi.yeterli büyüklükte sessiz ve şık buzdolabıTavsiye ediyorum.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.