Siemens SN25L831TR A + Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Yorumları

Siemens SN25L831TR A + Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Yorumları

28 YORUM
18 adet yıldızlı yorum
7 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Siemens SN25L831TR A + Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

GittiGidiyor aracılığıyla

"SİEMENS SN25L831TR"

Olumlu yönleri: ürün güzel

GittiGidiyor aracılığıyla, 12.03.2017

"SİEMENS SN25L831TR BULAŞIK MAKİNESİ"

Olumlu yönleri: her şey çok güzel tşk ler

GittiGidiyor aracılığıyla, 10.04.2018

"Kaliteli ama biraz hacim 12 kişilik gibi değil"

Olumlu yönleri: Ürün oldukça kaliteli

GittiGidiyor aracılığıyla, 11.04.2018

"güzel tasarım"

Olumlu yönleri: A plus enerji sınıfına ait bir bulaşık makinesi.Siemens komşum tercih edip çok övmüştü ben de çok beğendim iyi ki almışım.12 kişilik bir kapasiteye sahip ben çok daha fazlasını da sıkıştırıyorum hepsini tertemiz çıkarıyor maşallah.Tabak ve bardaklarımda herhangi bir çizilme v.s. yapmadı.Tasarım açısından da çok hoş duruyor mutfağımda.

GittiGidiyor aracılığıyla, 11.04.2018

"süper"

Olumlu yönleri: Bekar olduğum için alıp almamak konusunda çok kararsızdım.Çünkü tek kişi olunca çok fazla ihtiyaç olmuyor aslında ama gerçekten büyük rahatlıkmış.Arkadaşlarım gelince , misafir ağırlığınca çok rahat ettim. Bence çok başarılı bir bulaşık makinesi hem A+ enerji sınıfı hem de 5 programı var ben çok memnun kaldım.

GittiGidiyor aracılığıyla

"süper"

Olumlu yönleri: Gerçekten fiyatına göre Alman kalitesine sahip bu bulaşık makinesini aldığım için gerçekten mutluyum piyasada ki standart denecek markalar bile bu fiyatlarda gezerken Siemens kalitesini bu fiyata aldığım için kendimi şanslı hissediyorum ki temizlik kalitesine kullanışlılığına baktığımda da bu kaliteyi net bir şekilde fark ediyorum katlanır sepetler ve 5 programlı olması gerçekten çok iyi.Çalıştığım için işimi fazlasıyla kolaştırdı.

GittiGidiyor aracılığıyla, 11.04.2018

"kapasitesi iyi"

Olumlu yönleri: Uzun zamandır araştırıyorum ama bir türlü istediğim gibi bir bulaşık makinesi bulamadım. En sonunda arkadaşımda gördüm bu bulaşık makinesini kendisi de yeni almıştı ve çok memnundu ben de alayım bari dedim fiyat olarak da uygundu zaten kaçırmak istemedim. Gerçekten çok kullanışlı bir bulaşık makinesi tavsiye ederim.12 kişilik kapasitesi ile gayet kullanışlı.Kalabalık misafirlerde çok rahat ettim.

GittiGidiyor aracılığıyla, 11.03.2018

"çok memnunuz"

Olumlu yönleri: Kalabalık bir aile olduğumuz için hemen hemen hergün kullanıyoruz.Bu zamana kadar bulaşıklarımızda herhangi bir çizilme veya matlaşma olmadı.Çok memnun kaldık.

GittiGidiyor aracılığıyla, 11.04.2018

"çok sevdim"

Olumlu yönleri: Çok severek kullandığım ve iyi ki almışım dediğim makine. Zaten diğer makinelerim de hem siemens hem de iyi bir enerji verimliliğine sahip olduklarından baya mantıklı geldi almak. Öncelikle makine süper yıkıyor ve bulaşıklarda matlaşma vs.olmadı. su tasarrufu yapıyor ciddi manada. ses olarak da fzla bir ses yapmıyor.

GittiGidiyor aracılığıyla

"Harika"

Olumlu yönleri: anneme babam ile birlikte doğum günü hediyesi olarak aldık.İlk olarak bize uygun fiyatlı geldiği için tercih ettik fakat özellikleri de çok başarılıymış.5 programlı ve yüksek kapasitesinden dolayı annem bayıldı.

GittiGidiyor aracılığıyla

(yorum sahibi ürünü satın aldı)

Olumlu yönleri: hızlı ve onumara hizmet

GittiGidiyor aracılığıyla

Olumlu yönleri: Üründen memnunum sınıfına göre güzel bir ürün tavsiye ederim

NI1 aracılığıyla, 02.11.2020

Güvenilir Mağaza

Ürün beklediğim gibi çok şık, ve sağlam görünüyor. Performansını kullandıkça göreceğiz. Şu anda eşim çok memnun.

Media Markt aracılığıyla

Süper motor

Avantajlar : Kalite<br />Dezavantajlar : Yok<br />Motor gerçekten sessiz ve Alman kalitesi

HepsiB. aracılığıyla

Su tüketimi

Makina alırken en çok bilinen yanlış ; su tüketimi az olan makinalardır. Fakat makinanın bulaşığı yıkayabilmesi için suya ihtiyacı vardır; eski model makinalar bol suyla yıkama ve ısıtma ile kurutma şeklinde çalışıyordu. Şimdi makinaların performansını kimyasallar belirliyor; kurutma parlatıcının performansına bağlı. Bu sebeple bol su tüketen makinaları tercih edin. Bu model ise en çok su tüketen ve program olarak az olan performansı yüksek bir makinadır. Bu Bilgiler araştırma sonucu elde edilmiştir.

NI1 aracılığıyla

iyi ve ilgili firma

fiyatına göre ürün iyi ve şık.

Media Markt aracılığıyla, 02.09.2018

MUHTEŞEM

Avantajlar : SESSİZ , HIZLI<br />ürün gerçekten çok hızlı ve sessiz çalışıyor

Media Markt aracılığıyla

Siemens

Siemens kalitesi tartışılmaz almayı planlıyorum

Media Markt aracılığıyla, 12.03.2017

Fena değil

Avantajlar : Ürün güzel ve kaliteli duruyor<br />Dezavantajlar : Kargo sıkıntılı<br />Ürün güzel duruyor. Siemens den de hemen ertesi gün gelip kurdular. Kargo sıkıntılı biraz. Horoz sistemi 10 gün sonra ürünü teslim etti. Orada da aramasam eğer geri gondereceklermiş dediler saçma yani.

HepsiB. aracılığıyla, 03.10.2017

Dört Yıldız

Açıkçası fazla araştırmadan aldım,fakat üründen çok memnunuz işini yapıyor.rahatsız edici bir sesi yok.yıkaması güzel fonksiyonları güzel.tavsiye ederim.

Siemens SN25L831TR A + Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Siemens SN25L831TR A + Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele