Siemens HB539E1T Ankastre Fırın

Siemens HB539E1T Ankastre Fırın Yorumları

6 yorum
55 kişi 

 • Siemens Kalitesi
  Fırın kalitesi ve Görünümü gerçekten harika ürünün geldikten 2 saat sonra servis gelip kurulumunu yaptı. Hızlı Teslimat Hızlı Servis. Çok fazla fırın kullanıldığı için Enerji verimliliğine dikkat ederek sipariş verdik pişman olmayacağımıza eminiz.
 • Güvenli
  Ürünü herkese tavsiye ederim. gayet sorunsuz ve kaliteli.
 • on numara fırın
  fırın mükemmel hele 3 d hava dolaşımı sayesinde yemek ve pastaların her tarafı eşit şekilde pişiyor elekteikli ev aletlerinde elektrik uzmanı simens markasını bu fırındada konuşturmuş %20 elektrik tasarrufu diğerlerine göre üstün yanları yaklaşık bir yıldır kullanıyoruz harika aldığınızda pişman olmayacagınız bir ürün ayrıca iç aksamları kullanışlı ve çift teleskopik raylı oluşu işleri kolaylaştırıyor o yüzden tavsiye ederim..
 • Siemens HB539E1T hakkında
  Ürün mükemmel görünüyor daha montajını yapmadık 24 saat içinde elime ulaştı hepsiburada.com a teşekkürler
 • Ben gömülebilir düğmeli aldım ama pek kullanamıyorum. O yüzden satın almadan önce iyice karar vermek lazım. Eğer düğmelerle problem yaşıyorsanız bence iyice bir düşünün öyle seçim yapın. Beyaz eşyalar uzun süreli kullanılıyor sonuçta.
 • HB539E1T
  SELAM. BU FIRIN Bİ HARİKA. HERŞEY İİLE MÜKEMMEL. ÖZELLİKLERİ DE AYARLANABİLİR ISI AYARI ÇOCUK KİLİDİ VE HAFIZALI AYAR SEÇENEKLERİ İLE KULLANMDA RAHATLIĞI YAŞATIYO. TAVSİYE EDERİM TEŞEKKÜRLERİ.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!