Everest KB-05 Siyah Klavye Mouse Set Yorumları

Everest KB-05 Siyah Klavye Mouse Set Yorumları

17 YORUM
12 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Everest KB-05 Siyah Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

Güzel ama bence kusurlu

Ya arkadaş zaten kumandam bozulduğu için yeni bir kumanda siparişi vermek zorunda kaldık. Kasanın üst kısmında bulunan turuncu tuşların içleri bomboş. Neden? Çünkü kullanıcı istediği gibi bu tuşları kendisi doldursun diye. Peki bu tuşlar neyle doldurulacak? Halihazırda kullandığın kumanda ile. Peki halihazırda kullanılan kumanda bozuk ise ne olacak? .........? Ah Everest Ah. Sen kumandanın içini olması gerektiği gibi doldur da kullanıcı içeriği istediği gibi değiştirsin Ne yapcam ben şimdi???

NI1 aracılığıyla, 11.08.2019

güzel

evet çok güzel beğendim

NI1 aracılığıyla

kargom gelmedi

ürün gelmedi kargo teslimi yapılmadan ödemeyi aldı.

NI1 aracılığıyla, 11.04.2018

Güzel

Ürün güzel. kullanırken fare imlecini büyüterek ve fare hızını hızlandırarak kullanırsanız verimi çok artıyor.

NI1 aracılığıyla, 01.03.2019

Kullanışlı

-Kumandayı programlayabileceginiz 9 tane tuşu var, temel de tuşları kullanmak için yeterli - Tv, setustu gibi cihazlar her zaman görmüyor, biraz daha yaklaşmak yada önüne doğru gelmek gerekiyor mesafe kısa olmasına rağmen. -Mouse özelliğine zamanla alışıyor ve pek sorun olmuyor ancak normal mouse kullanmak kadar kolay değil, biraz ugrastiriyor. -Klavye özelliği çok güzel Türkçe ve Q klavye olması güzel. - Kumanda şarjlı ve pil takma özelliği yok, yanında gelen usb kablosu ile şarj oluyor. Şarjı uzun süre gidiyor çünkü klavye ve mouse özelliğini kullanmak için on/off düğmesi var.

NI1 aracılığıyla

GÜVENLİ

EVET ÜRÜNÜ BEĞENDİK

NI1 aracılığıyla

Ürün Güzel

Bunu büyük ihtimal everest üretmiyor çünkü aynısından dark markada da var dark marka pahalı olduğu için bunu aldım gayet güzel elde tutunca kaliteli hissiyatı veriyor.

NI1 aracılığıyla, 08.07.2019

işe yaramaz bulasmayin

beş para etmez urun anlatıldığı gibi deil mağaza iade iptal param ve urun yok havaya uçtu sanırım

HepsiB. aracılığıyla

GAYET BAŞARILI KESİNLİKLE ÖNERİRİM

Siparişi verdiğimde biraz tereddüt vardı(acaba randıman alabilecekmiydim, isteğimi karşılayabilecekmiydi). ilk denemeyi laptop umda yaptım(akıllı tahtada kullanmak için aldım ve inşallah yarın okulda deneyecem). imleç bazen kaysa da ne yapmam gerektiğini kullandıkça öğrendim. Şimdilik sadece klavye yi kullandığımda mause işlevinin devre dışı kalmasını beceremedim. kullanım klavuzunda da yazmıyor maalesef. Zaman içinde herşeyini öğrenirim diye düşünüyorum. Uzun lafın kısası alınabilecek bir ürün, kaçırmayın derim.

HepsiB. aracılığıyla, 12.05.2017

Beş Yıldız

EN KULLANISLI EN KALITELI DIYEBILIRIM KULLANIMI CO RAHAT AYNI ZAMANDA KLAVYE OLUYOR KUMANDA OLUYOR DEGISIK GUZEL BIR URUN

HepsiB. aracılığıyla, 12.06.2017

Beş Yıldız

KUMANDA DEGIL AKILLI TELEFON GIBI HER OZELLIK VAR KULLANIIS BIRAZ ILK BASTA KARISIK MGELEIBLIR AMA HEMEN COZUYORSUN COK IYI URUN

HepsiB. aracılığıyla, 11.12.2015

Çok Amaçlı kullanım

Ürünü tvde kullanmak için aldım akıllı kumandaların fiyatı ortada. pc uyumlu olmasıda artısı tvnizin kumandasındaki tuşları eşleştirerek atayabiliyorsunuz alacak arkadaşlara tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla

Güzel bir kumanda

Avantajları 1) USB alıcı ile çalışıyor. Bu sayede USB klavye mouse gibi çalışıyor. 2) Türkçe klavye. 3) on/off tuşu var. Gereksiz pil harcamıyor. 4) Air Mouse özelliği. 5) Akıllı televizyon uyumlu. Dezavantajı 1) Mouse right clicki çözemedim.

HepsiB. aracılığıyla

başarılı

ürün fiyat performans olarak başarılı, ürünün avantajları yukarıdaki yorumlarda verilmiş, ilave olarak şarjı android telefon şarj girişiyle aynı, telefonun şarjına takabiliyorum ve right clicki yok denilmiş aslında var, en alt satırda soldan ikinci tuş (üzerinde 3çizgi olan)...

HepsiB. aracılığıyla, 08.08.2016

Kullanışlı ve pratik

Ürün gayet kullanışlı smart tv için çok pratik.

HepsiB. aracılığıyla, 11.12.2016

güzel daha ne olsun

Öncelikle bu kullandığım bu tarz ilk ürün. Yanıltmak istemem ama şunu söylim; ürün çalışıyor ve ben ve meslektaşlarım (öğretmen) üründen memnunuz. Fakaaaat, ürün göründüğü kadar kaliteli malzemeden değil. görüntü şık ve pahalı duruyor ama dokunsal olarak ucuz hissi veriyor. bilemiyorum daha iyisi var mı ama bunlar benim düşüncelerim. Benim işimi görüyor ve bozulsa yine alırım. Okulda ders anlatırken akıllı tahta kullanımı ve kontrolü konusunda harika işler çıkarıyor. Eve gelince de TV kumandası olarak kullanıyorum. Bu bakımdan harikaaa.

HepsiB. aracılığıyla, 11.10.2017

HERKESE DELİ GIBI TAVSIYE EDERIM

COK IYI YA ALLAHDAN URUNU BULDUM ALDIM COK URUN DENEDIM AMA EN IUYISI BU HERKESE DELİ GIBI TAVSIYE EDERIM

Everest KB-05 Siyah Klavye Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Everest KB-05 Siyah Klavye Mouse Set yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele