Everest KB-BT027 Bluetooth Beyaz Kablosuz Klavye Yorumları

Everest KB-BT027 Bluetooth Beyaz Kablosuz Klavye Yorumları

8 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Everest KB-BT027 Bluetooth Beyaz Kablosuz Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

kompakt boyut

Bazı türkçe karakterler normal türkçe q klavyedeki yerinde değil ancak alıştığınızda hızlı yazmak mümkün. Malzeme kalitesi tatmin edici. Umarım Bağlantı özellikleri zamanla kötüleşmez iyi ürün.

HepsiB. aracılığıyla, 11.08.2015

guzel

Hafif zarif tam istedigim gibi bir klavye bluetooth ozellikli herseyle eslesiyor cok begendim

HepsiB. aracılığıyla, 12.07.2015

ZARİF VE ŞIK

Ürünü tabletimde kullanıyorum. Sıkıntısız bir şekilde bağlantı kurup kullandım taşıması kolay hafif ve zarif bir klavye herkese tavsiye ediyorum.

HepsiB. aracılığıyla

Kibar

Güzel ve kullanışlı. Yalnız bilinmesi gereken küçük bir husus var. Kullanma kılavuzunda Android için bağlantı bilgisi verilmemiş. Windows bağlantı uygulamasında ki açıklamaları aynen android için uygularsanız çalışacaktır.

HepsiB. aracılığıyla

fiyatının üstünde performans

Klavye çok zarif. Tablette kullanıyorum. Bazı tuşlar farklı kombinasyonda ama yinede çok zorlamiyor. bence mükemmel bir ürün. Küçük ve kullanışlı tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla, 04.11.2016

Uygun fiyata Bluetooth bağlantısı

Klavyeyi tablet,telefon,dizüstü hepsinde denedim sorunsuz çalışıyor,bu cihazları televizyona bağladım uzaktan klavye ile kontrol ediyorum,mause aynı şekilde ekranda görünüyor yalnız dokunmatik numara klavyesi ve mause seçimi dokunmatik yerine daha kolay yapılabilirdi,çekim kalitesi fena değil ama bu fiyata daha iyisini bulamazsınız

HepsiB. aracılığıyla

kullanışlı

Android tablet için sipariş verdim. Ürün kullanışlı. Tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Harika

Klavyeye resmen aşık oldum. Küçük ve kullanışlı,sağ tarafında hem touchpad hem de numerik var.

Everest KB-BT027 Bluetooth Beyaz Kablosuz Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Everest KB-BT027 Bluetooth Beyaz Kablosuz Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele