Zanussi ZOB35712BK Ankastre Fırın

Zanussi ZOB35712BK Ankastre Fırın Yorumları

10 yorum
55 kişi 
44 kişi 
11 kişi 

 • Web sitelerine baktım ; Türkçe sayfa seçenekleri yok . Almıyorum.
  Zanussi yeni duyduğum bir marka . Ankastre fırın takımı bakıyorum . Bu kadar övülen bu marka nedir , nerelidir diye bakayım dedim ki ne göreyim : web sitelerinde Türkçe dil seçeneği yok . Direkt olarak gözümden düştü .
 • zanussi firin
  güzel içindeki aparat çeşitliliği ile iyi bir ürün fiyatı da uygun geldi
 • Ğüzel
  Gayet güzel bir ürün ama türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı kutudan tavsiye ederiz
 • çokkk hızlı hepsiburada..
  çokkk hızlı geldi fırın güzel daha denenmedi
 • Tavsiye ederiz
  Bu konu hakkında inanın belki bir ay boyunca araştırma yaptım. bir çok markada karar kılıp almak üzere iken değiştirdim. Sonunda zanussi de istenilen her özelliğin olduğunu ve özelliklere ayrı ayrı para harcamayacağımı öğrendim. Son olarak yetkili servisinden şikayetleri gelmediğine dair sorulara olumlu cevap aldım. Kısa zamanda geldi ve iki gün içerisnde kuruldu. şimdilik çok memnunum tavsiye ederim.
 • Ürün gerçekten mükemmel
  Kesinlikle tavsiye ediyorum. Reklamı bol ürünlere 2 katı fazla para vermeyin. servisi montajı çok kolay oldu hemen gelip taktılar. Tek kelime ile mükemmel.
 • ürün, hizmet mükemmel
  bir çok markayı hem araştırdık hem de gidip inceledik. Ama bu özelliklerde fırın ilk kez zanusside gördük. Gerçekten alacaklara öneririm fiyat performans ürünü budur!! bir kere içerisinde tavuk çevirme fonksiyonu olan, pizza pişirme, buz çözdürme, alt üst pişirme olan tek gördüğümüz fırındı. baktığımız ürünlerde hep biri eksikti. Teşekkürler Zanussi harika fırın yapmışsınız..horoz lojistik ile geldi ve sağolsunlar ilgilendiler. İzmit servisi de bir o kadar ilgiliydiler. Randevu aldıktan sonra gün içerisinde gelmeden aramaları, hizmetleri , kibarlıkları ve işlerini güzel yapmaları da bir kez daha Zanussi dedirtti. Teşekkürler hepsiburada.com, horoz lojistik ve zanussi izmit servisi.


 • jet gibi hizmet
  fırının gelmesi geç oldu ama montajı çok daha hızlı kargo şirketi eve bıraktı arkasından yetkili servis e bilgi verdim.aradan 3 saat geçti servis tak telefon biz montaj için arıyoruz şok oldum.kullanımı çok kolay.
 • zanussi ankastre fırın
  çok beğendik kullanışlı ve kaliteli
 • Cok basarili
  Firin gayet basarili. Alt ust esit pisirme opsiyonu ile tum yiyecekleri esit pisiriyor. Saat alarm ve diger tum opsiyonlari ile harika. Pisirdikden sonra kesinlikle fazla kokmuyor.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!