Logitech G710 Gaming Klavye Yorumları

Logitech G710 Gaming Klavye Yorumları

11 YORUM
9 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Logitech G710 Gaming Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Media Markt aracılığıyla

ucuz

Avantajlar : Fiyat , performans<br />Dezavantajlar : yok<br />Malatyadaki şubede buldum 149 tl çanta hediyeside vardı bu fiyata başka yede bulmak imkansız süper ürün

Media Markt aracılığıyla, 02.06.2017

Kaliteli ve konforlu

Avantajlar : Cherry MX Brown tuş anahtarları , Aydınlatma , Multimedia tuşları , Konfor , Ergonomi<br />Klavyeyi oyundan çok yazılım geliştirmek için kullanıyorum. Tuş ağırlığı ve konforu gerçekten güzel. Cherry Brown anahtarlar yazmaya Red, Speed gibi anahtarlara göre daha uygun. Klavye aydınlatması son derece yeterli benim açımdan. Benim bütün ihtiyaçlarıma cevap veriyor. Sadece oyun oynamak değil, uzun süre yazı yazmak isteyen kişiler de düşünebilirler.

Media Markt aracılığıyla

Kaliteli ve uygun fiyata

Avantajlar : Malzeme kalitesi , Cherry Mx Brown key switchleri çok ses çıkartmıyor , Aydınlatma hoş , wasd keyleri ayrıca aydınlatılabiliyor , Makro tuşları var , Multimedya oynatıcı tuşları<br />Dezavantajlar : Biraz ağır, o yüzden çantaya atıp taşımak zor<br />Bu fiyata çok güzel bir mekanik klavye ve kalitesi de fotoğraflarda göründüğünden daha da iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Media Markt aracılığıyla

Bu fiyata çok iyi

Avantajlar : Ek USB girişi barındırması , Işıklandırma seviyesi bulunması<br />Dezavantajlar : Biraz fazla ağır<br />Şu anki fiyat performans karşılaştırmasında ciddi anlamda çok iyi bir ürün. Kablolu olması ani tepkilerinizi daha çabuk iletmeyi sağlıyor. Normalde mağaza fiyatı en az 500 lira iken 399 a çok avantajlı bir durumda. Ayrıca yazı yazma işlemlerini eğlenceli ve hızlı hale getiriyor.

Media Markt aracılığıyla, 04.07.2015

Klavye Teknik Özellikleri İyi

Avantajlar : Tuş mekanik kalitesi , Işık seviyelerinin ayarlanması , Medya kontrolü konulması<br />Dezavantajlar : Tek renk olması , Tuş ikincil komutlarının aydınlatılmamış olması , Bilekliğin sıradan plastik tutulması<br />Aslında amacım bir oyun klavyasi almak değildi. Ortamda tuşları aydınlatılabilen bir klavye ihtiyacım bulunmaktaydı. Ürünleri inceleyip en ucuz fiyat ve olurluk gördüğüm ürünü buradan satın aldım. Fiyat konusunda oldukça ucuzunu Media Markt ta buldum. ve güvenle aldım. Teşekkür ederim. Klavye özelliklerine gelince tek renk ışık vermesi oyuncu olmamama rağmen biraz hayal kırıklığı yarattı. Böyle bir klavyede en az 3 renk ışık olmalı diye düşünürüm bunda sadece beyaz ışık kullanılmış ama 4 ayar seviyesi konulmuş. Tuşların hassasiyeti ve mekaniği başarılı. Ucuz klavyeler gibi çat çut sesleri yerine daha sessiz ve hafif mekanik algısıyla kullanılabiliyor. Bilekliği başarısız yapılmış. Sert ve sıradan plastik yerine silikon destekli ve geçme klipsleri daha sağlam bir çalışma beklerdim. Genel olarak iyi. Ancak bütçesi sağlam olmayanların 80-100 TL civarındaki ürünleri almakla pek bir şey kaybetmeyeceklerini söyleyebilirim. Takdir sizin.

Media Markt aracılığıyla, 02.06.2017

Kaliteli ve konforlu

Avantajlar : Cherry MX Brown tuş anahtarları,Aydınlatma,Multimedia tuşları,Konfor,Ergonomi<br />Klavyeyi oyundan çok yazılım geliştirmek için kullanıyorum. Tuş ağırlığı ve konforu gerçekten güzel. Cherry Brown anahtarlar yazmaya Red, Speed gibi anahtarlara göre daha uygun. Klavye aydınlatması son derece yeterli benim açımdan. Benim bütün ihtiyaçlarıma cevap veriyor. Sadece oyun oynamak değil, uzun süre yazı yazmak isteyen kişiler de düşünebilirler.

Media Markt aracılığıyla

Kaliteli ve uygun fiyata

Avantajlar : Malzeme kalitesi,Cherry Mx Brown key switchleri çok ses çıkartmıyor,Aydınlatma hoş,wasd keyleri ayrıca aydınlatılabiliyor,Makro tuşları var,Multimedya oynatıcı tuşları<br />Dezavantajlar : Biraz ağır, o yüzden çantaya atıp taşımak zor<br />Bu fiyata çok güzel bir mekanik klavye ve kalitesi de fotoğraflarda göründüğünden daha da iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Teknosa aracılığıyla

nihayet g710. diger modellere kiyasla çekici bir görselligi var. hiz konusunda ayni ancak rahatlikta tus takimi olarak bir adim öne çikmil

Media Markt aracılığıyla, 04.07.2015

Klavye Teknik Özellikleri İyi

Avantajlar : Tuş mekanik kalitesi,Işık seviyelerinin ayarlanması,Medya kontrolü konulması<br />Dezavantajlar : Tek renk olması,Tuş ikincil komutlarının aydınlatılmamış olması,Bilekliğin sıradan plastik tutulması<br />Aslında amacım bir oyun klavyasi almak değildi. Ortamda tuşları aydınlatılabilen bir klavye ihtiyacım bulunmaktaydı. Ürünleri inceleyip en ucuz fiyat ve olurluk gördüğüm ürünü buradan satın aldım. Fiyat konusunda oldukça ucuzunu Media Markt ta buldum. ve güvenle aldım. Teşekkür ederim. Klavye özelliklerine gelince tek renk ışık vermesi oyuncu olmamama rağmen biraz hayal kırıklığı yarattı. Böyle bir klavyede en az 3 renk ışık olmalı diye düşünürüm bunda sadece beyaz ışık kullanılmış ama 4 ayar seviyesi konulmuş. Tuşların hassasiyeti ve mekaniği başarılı. Ucuz klavyeler gibi çat çut sesleri yerine daha sessiz ve hafif mekanik algısıyla kullanılabiliyor. Bilekliği başarısız yapılmış. Sert ve sıradan plastik yerine silikon destekli ve geçme klipsleri daha sağlam bir çalışma beklerdim. Genel olarak iyi. Ancak bütçesi sağlam olmayanların 80-100 TL civarındaki ürünleri almakla pek bir şey kaybetmeyeceklerini söyleyebilirim. Takdir sizin.

Media Markt aracılığıyla

Bu fiyata çok iyi

Avantajlar : Ek USB girişi barındırması,Işıklandırma seviyesi bulunması<br />Dezavantajlar : Biraz fazla ağır<br />Şu anki fiyat performans karşılaştırmasında ciddi anlamda çok iyi bir ürün. Kablolu olması ani tepkilerinizi daha çabuk iletmeyi sağlıyor. Normalde mağaza fiyatı en az 500 lira iken 399 a çok avantajlı bir durumda. Ayrıca yazı yazma işlemlerini eğlenceli ve hızlı hale getiriyor.

Media Markt aracılığıyla

Kaliteli ve Kullanışlı

Avantajlar : Kaliteli, aydınlatması var<br />Dezavantajlar : Kablosuz olmaması.<br />Ürünü satın almadan önce baya inceledim ve aldıktan sonra çok memnun kaldım.

Logitech G710 Gaming Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech G710 Gaming Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele