Logitech M560 910-003913 Beyaz Mouse Yorumları

Logitech M560 910-003913 Beyaz Mouse Yorumları

73 YORUM
37 adet yıldızlı yorum
14 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum
8 adet yıldızlı yorum
8 adet yıldızlı yorum

Logitech M560 910-003913 Beyaz Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

mouse fazla büyük değil bu yüzden kullanırken elimde rahatlıkla kontrolünü sağlayabiliyorum. fazla çalıştığım zamanlarda yormuyor. hem solak kullanım hem de sağ elle kullanım için tasarımı çok iyi. bağlantıda hiçbir sıkıntı yaşatmadı. scroll tuşunun tıklama özelliğinin olmaması sadece biraz kötü.

Media Markt aracılığıyla, 09.05.2019

Güzel Mouse

Başarılı

HepsiB. aracılığıyla

Tavsiye etmiyorum.

Uzak durmanızı tavsiye ederim ürünü alalı 25 ay olmuş garantiye gönderemiyorum sağ düğme bozuldu üstelik sürekli masada ve hiç bir darbe olmamasına rağmen. 2006 dan bu yana hep logitech markasını tercih edip kullanmışımdır ama bu ürünleri gördüğüm en başarısızları olmuş özellikle scroll yani tekerlek berbat ötesi bir bakıma bozulmasına sevindim malesef. Pil ömrü iyi ama gerisi o kadar da iyi değil hele fiyatı bu kadar uçmuşken size tavsiyem başka bir ürüne bakın 25 ay sonra şu anda benim baktığım gibi.

NI1 aracılığıyla

ofis kullanıcıları için idaeal

Ürün ofis programı ve ya iş hayatı için biçilmez kaftan dışarda mağazalarda 210 ₺ gibi fiyatlara satılıyor ancak dpi ayarı olmadığı için fsp oyuncuları için çok kullanışlı değil çok hızlı bir mosue onun dışında sıkıntı yok zaten logitech kalitesi tartışılmaz

HepsiB. aracılığıyla

İdare ediyor

Bir önceki mx seri faremde klasik sol tuş çift tıklama sorunu çıktı, güncel fiyatı görünce tilt teker en uygun bu fareyi gördüm, tek pil çalışıyor, mx seriden biraz büyük ve hafif , kasa mat, estetik ve ergonomi 1-2 sınıf aşağıda haliyle ama idare ediyor. Çift tık sorununu bile bile aldım, 2-3 sene götürsün yetiyor.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Gayet iyi bir performansa sahip. Kullanımı rahat. Özellikle rulosunu 2 farklı türde kullanabildiğim için almıştım. Uzun listelerle çalışırken kolaylık sağlıyor.

HepsiB. aracılığıyla

Tasarım Hatası

İlk defa bir mouse sıkıntısı yaşadım. sağ ve sol tıklama yeri bitişik olduğu için sürekli yanlış tıklama yaşıyorum. Markasına güvenerek almıştım. Tasarım hatası var.

HepsiB. aracılığıyla

Fiyat Performans ilk bakışta yok gibi ama var.

Ürünün kaliteli olduğu her halinden belli. Elinize aldığınızda çok ergonomik ve hassas çalışmaya belli düzeyde imkan tanıyor. Profesyonellerin ihtiyacını karşılamaz ama orta sınıf içinde ilk sıralara oynar. Sağ ve Sol tuşun bitişik olması dezavantaj, ancak o da muhtemelen dayanıklılık sıkıntısı yüzünden öyle düşünülmüş çünkü tıklar için çok yumuşak bir hareket yeterli, uzun kullanımda hem bilek hem de parmak çok ciddi yorulmuyor. Birleşik tuşa da en geç 2 ayda az kullanan bir kişi alışır.

HepsiB. aracılığıyla

Logitech unifying mouse

Tek kusuru yandaki tuşlarından birinin çalışmaması aynısından sipariş ettim ve tuş çalışmadığı için iade ettim tekrar sipariş verdim ve yeni gelen ürününde aynı kusuru olduğunu gördüm herhalde üretim hatası diye düşünüyorum o yüzden artık kullanmaya karar verdim. Onun haricinde güzel bir fare optik ama kırmızı ışık yaymıyor bütün özelliklerinden memnun kaldım zaten yıllardır logitech kullanıcısıyım.

HepsiB. aracılığıyla

oyun için sakın almayın

sağ ve sol aynı anda basıyor sadece ofis işleri için kullanılabilir. aldığım gibi kenara koydum

HepsiB. aracılığıyla

Berbat

4.5 ayda bozuldu. Beyaz renk aldım siyahlamaya başladı. Başta leke sandım sonrada renginin attığını farkettim, başka bir arkadaşım da almıştı onda da renk atması oldu ve benim mouse 4.5 ay sonunda bozuldu .bir daha logitec almam.

HepsiB. aracılığıyla

Kullanışlı.

Başarılı bir mouse logitech programı aracılığıyla fonksiyon tuşlarını atamalar yapılabiliyor.Oyuncu mouse gibi olmasada günlük kullanım ve ofis kullanımına uygun bir ürün.Tercihleri oyun olmayanlara önerilir.

HepsiB. aracılığıyla

Bana göre değil

Ürünü hepsiburadadan aldım. Açıkcası ergonomik olarak beğenmedim. Sağ ve yan tuşlara istemsizce basılıyor ve orta tekerlek programını kursanız da orta tuş görevini görmüyor. Yan tuşlara masa üstüne dön özelliği olmasından dolayı sürekli istemsizce masa üstüne dönüyorsunuz. Aynı mouseu kardeşimde kullanıyor ancak o memnun

NI1 aracılığıyla

kaliteli ürün ve hizmet hızlı kargo dürüst mağaza

kaliteli ürün ve hizmet hızlı kargo dürüst mağaza

NI1 aracılığıyla

Güzel

Logitech'in ürünü. Daha önceden uzun süre kullandığım eski modelinin daha yenisi. Benzerleri ile kıyaslandığında fiyatı uygun. Tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla

Hızlı kargo, orjinal ürün

ürün çok güzel, tavsiye ederim.

Media Markt aracılığıyla

Süper

Bu fiyata bu kalite mükemmel,teşekkürler Media markt.

Media Markt aracılığıyla

HARİKA

üst klasman mouse seviyesinde çok rahat ve sağlam

NI1 aracılığıyla

Çok iyi fiyat

Kaçırmayın bu fiyata bu ürünü alamazsınız.

NI1 aracılığıyla

Çok Kullanışlı

Eski fiyatlarıyla almak mümkün olmasa da yine de piyasadaki en mantıklı mouselardan birisi.

Logitech M560 910-003913 Beyaz Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech M560 910-003913 Beyaz Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele