Logitech M560 910-003913 Beyaz Mouse yorum ve tavsiyeleri

Logitech M560 910-003913 Beyaz Mouse Yorumları

Logitech M560 910-003913 Beyaz Mouse

(73 yorum)

73 Yorum

5
37 yorum
4
14 yorum
3
6 yorum
2
8 yorum
1
8 yorum

yorumları filtrele:

 • Media Markt aracılığıyla, 05.09.2019
  Güzel Mouse

  Başarılı

 • Media Markt aracılığıyla, 28.11.2018
  HARİKA

  üst klasman mouse seviyesinde çok rahat ve sağlam

 • Media Markt aracılığıyla, 05.12.2017
  Harika

  çok güzel bir mouse avuş içini çok güzel kavrıyor.

 • Media Markt aracılığıyla, 28.11.2018
  Süper

  Bu fiyata bu kalite mükemmel,teşekkürler Media markt.

 • Media Markt aracılığıyla, 20.02.2018
  maus

  genelde kablosuz mausların genellikle pili çabuk bitirdigini biliyoruz bu cihazın durumu nedir

 • Media Markt aracılığıyla, 17.01.2018
  güzel mouse

  gerçekte çok beğendim iyi bir mouse hassasiyeti de gayet iyi elime de oturuyor kesinlikle tavsiye ederim

 • İnce Hesap aracılığıyla

  mouse fazla büyük değil bu yüzden kullanırken elimde rahatlıkla kontrolünü sağlayabiliyorum. fazla çalıştığım zamanlarda yormuyor. hem solak kullanım hem de sağ elle kullanım için tasarımı çok iyi. bağlantıda hiçbir sıkıntı yaşatmadı. scroll tuşunun tıklama özelliğinin olmaması sadece biraz kötü.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Tavsiye etmiyorum.

  Uzak durmanızı tavsiye ederim ürünü alalı 25 ay olmuş garantiye gönderemiyorum sağ düğme bozuldu üstelik sürekli masada ve hiç bir darbe olmamasına rağmen. 2006 dan bu yana hep logitech markasını tercih edip kullanmışımdır ama bu ürünleri gördüğüm en başarısızları olmuş özellikle scroll yani tekerlek berbat ötesi bir bakıma bozulmasına sevindim malesef. Pil ömrü iyi ama gerisi o kadar da iyi değil hele fiyatı bu kadar uçmuşken size tavsiyem başka bir ürüne bakın 25 ay sonra şu anda benim baktığım gibi.

 • NI1 aracılığıyla
  ofis kullanıcıları için idaeal

  Ürün ofis programı ve ya iş hayatı için biçilmez kaftan dışarda mağazalarda 210 ₺ gibi fiyatlara satılıyor ancak dpi ayarı olmadığı için fsp oyuncuları için çok kullanışlı değil çok hızlı bir mosue onun dışında sıkıntı yok zaten logitech kalitesi tartışılmaz

 • HepsiB. aracılığıyla
  İdare ediyor

  Bir önceki mx seri faremde klasik sol tuş çift tıklama sorunu çıktı, güncel fiyatı görünce tilt teker en uygun bu fareyi gördüm, tek pil çalışıyor, mx seriden biraz büyük ve hafif , kasa mat, estetik ve ergonomi 1-2 sınıf aşağıda haliyle ama idare ediyor. Çift tık sorununu bile bile aldım, 2-3 sene götürsün yetiyor.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  Gayet iyi bir performansa sahip. Kullanımı rahat. Özellikle rulosunu 2 farklı türde kullanabildiğim için almıştım. Uzun listelerle çalışırken kolaylık sağlıyor.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Tasarım Hatası

  İlk defa bir mouse sıkıntısı yaşadım. sağ ve sol tıklama yeri bitişik olduğu için sürekli yanlış tıklama yaşıyorum. Markasına güvenerek almıştım. Tasarım hatası var.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Fiyat Performans ilk bakışta yok gibi ama var.

  Ürünün kaliteli olduğu her halinden belli. Elinize aldığınızda çok ergonomik ve hassas çalışmaya belli düzeyde imkan tanıyor. Profesyonellerin ihtiyacını karşılamaz ama orta sınıf içinde ilk sıralara oynar. Sağ ve Sol tuşun bitişik olması dezavantaj, ancak o da muhtemelen dayanıklılık sıkıntısı yüzünden öyle düşünülmüş çünkü tıklar için çok yumuşak bir hareket yeterli, uzun kullanımda hem bilek hem de parmak çok ciddi yorulmuyor. Birleşik tuşa da en geç 2 ayda az kullanan bir kişi alışır.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Logitech unifying mouse

  Tek kusuru yandaki tuşlarından birinin çalışmaması aynısından sipariş ettim ve tuş çalışmadığı için iade ettim tekrar sipariş verdim ve yeni gelen ürününde aynı kusuru olduğunu gördüm herhalde üretim hatası diye düşünüyorum o yüzden artık kullanmaya karar verdim. Onun haricinde güzel bir fare optik ama kırmızı ışık yaymıyor bütün özelliklerinden memnun kaldım zaten yıllardır logitech kullanıcısıyım.

 • HepsiB. aracılığıyla
  oyun için sakın almayın

  sağ ve sol aynı anda basıyor sadece ofis işleri için kullanılabilir. aldığım gibi kenara koydum

 • HepsiB. aracılığıyla
  Berbat

  4.5 ayda bozuldu. Beyaz renk aldım siyahlamaya başladı. Başta leke sandım sonrada renginin attığını farkettim, başka bir arkadaşım da almıştı onda da renk atması oldu ve benim mouse 4.5 ay sonunda bozuldu .bir daha logitec almam.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Kullanışlı.

  Başarılı bir mouse logitech programı aracılığıyla fonksiyon tuşlarını atamalar yapılabiliyor.Oyuncu mouse gibi olmasada günlük kullanım ve ofis kullanımına uygun bir ürün.Tercihleri oyun olmayanlara önerilir.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Bana göre değil

  Ürünü hepsiburadadan aldım. Açıkcası ergonomik olarak beğenmedim. Sağ ve yan tuşlara istemsizce basılıyor ve orta tekerlek programını kursanız da orta tuş görevini görmüyor. Yan tuşlara masa üstüne dön özelliği olmasından dolayı sürekli istemsizce masa üstüne dönüyorsunuz. Aynı mouseu kardeşimde kullanıyor ancak o memnun

 • NI1 aracılığıyla
  kaliteli ürün ve hizmet hızlı kargo dürüst mağaza

  kaliteli ürün ve hizmet hızlı kargo dürüst mağaza

 • NI1 aracılığıyla
  Güzel

  Logitech'in ürünü. Daha önceden uzun süre kullandığım eski modelinin daha yenisi. Benzerleri ile kıyaslandığında fiyatı uygun. Tavsiye ederim.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Logitech M560 910-003913 Beyaz Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech M560 910-003913 Beyaz Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat