Logitech G402 910-004068 Mouse Yorumları

Logitech G402 910-004068 Mouse Yorumları

158 YORUM
122 adet yıldızlı yorum
30 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum

Logitech G402 910-004068 Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Teknosa aracılığıyla

Gayet iyi

Mouse oldukça iyi büyük eliniz varsa da yeterli benim elim büyük tek şunu eklemek isterim. ben daha önce g502 kullandım ve içinde ağırlık ekleme ve çıkarma özelliği vardı bu modelde yok. ilk kullanımda o kadar çok ağır mouse a alıştığımdan başta neredeyse havaya kaldırabiliyordum çünkü bu hafif bir mouse. 2 hafta sonra elim hafifliğe alışmaya başladı. hiçbir eksiği yok g502 çok pahalı geliyorsa alternatif olarak gayet iyi. kalitesi malzemesi süper.

İnce Hesap aracılığıyla, 06.05.2021

logitech zaten bildiğim bir markaydı o yüzden tercih sebebim oldu. tasarım üzerinde çok düşünülmüş normalde birçok mouse benim elime küçük gelir ama bu tam oturdu. kardeşim dahi rahatlıkla kullanabiliyor. uzun yıllar kullanırsınız kaliteli ve dokunuş hissi güzel malzemeden üretilmiş. kargo ve paketleme de başarılı kurumsal firma farkı

İnce Hesap aracılığıyla, 28.05.2021

logitech'in 1 ms hızıyla zirveye oynayan gaming mouse modeli. ben 4 aydır kullanıyorum çok memnumum oyun performansı bayağı iyi. fiyatını kesinlikle hak ediyor çok beğendim. kendi orijinal kutusunda geldi.

İnce Hesap aracılığıyla

oyuncu arkadaşlara önerebileceğim bi mouse. fiyatı biraz tuzlu fakat ben almışken bi kere alayım kafasındayım. hakikaten de parasının hakkını veriyor mouse.

İnce Hesap aracılığıyla

fiyatı biraz tuzlu da olsa ben parama kıyıp aldım mouse u çünkü tam bir gaming. daha pahalıları var fakat o kadar parayı döküp aynı kalitede bir kullanıma sahip olacağımı kestirebiliyordum. bu yüzden hem bildiğim marka olması hem de rahatlığı bakımından ben logitechi tercih ettim.

İnce Hesap aracılığıyla, 13.03.2016

mouse kesinlikle kendisini belli ediyor. öyle diğer mouselar gibi tuşlar dayanıksız heran dökülecek gibi durmuyor. üzerindeki ek tuşlar bile ana iki tuşu kadar sağlam. sürekli dota oynayan birisi olarak ben kesinlikle tavsiye ederim. özellikle farklı makrolara sahip olması ve ayarlanabilmesi farklı şeyler denemeye imkan sunuyor. biraz alışmak mesele bundan sonrası. ben tek kelimeyle harika diyebilirim bu mouse için.

İnce Hesap aracılığıyla

yaklaşık 2 hafta oldu ben bu fareyi alalı. gerçekten beklediğimden daha iyi çıktı. atanabilen 3 tuşunun olması ve dpi değiştirme tuşlarının olması oldukça güzel. CS:GO oynuyorum ben özellikle bir tuşunu space yapabilmek çok etkili oldu. kablosu sadece biraz kısa. bu benim için sorun değil fakt sizin için olacaksa başka mouselara da bakabilirsiniz.

İnce Hesap aracılığıyla

kaliteli ürün

İnce Hesap aracılığıyla

bazen takılma oluyor

İnce Hesap aracılığıyla

Güzel,eli büyük olanlar kullanabilir.

İnce Hesap aracılığıyla

Mouse güzel stabil bir şekilde çalışıyor sadece çok hızlı hareket ettirdiğinizde biraz hantal kalabiliyor, tek sorun bu. Şimdiye kadar double click rastlamadım, makro tuşları fps tarzı oyunlar için yeterli. Üzerindeki tuşlarla dpi ayarı hızlı bir şekilde yapılıyor. Renk ve ışık ayarları için uygulama indirmemiz gerekiyor. Uzun yıllar gidecek bir ürün tavsiye ederim, kargom da sorunsuz bir şekilde elime ulaştı kapalı kutu ilk ben açtım. Logitech markası zaten kalite olarak kendini ispatlamış, çekinmeden sipariş verebilirsiniz.

İnce Hesap aracılığıyla

Kaliteli İyi Fiyat

Logitech gerçekten çok iyi bi gaming mouse yaratmış diyebilirim. Uzun seneler kullanacağımı düşünüyorum çünkü malzeme kalitesi bunu bana hissettirdi. Bence bilinmedik markalara boşa paralar ödemeyin derim, bu cihazı alın uzun seneler kullanın derim. Oyunlarda tepki süresini aşırı beğendim, bir çok fps oyununda denedim en ufak sorun yaşamadım. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir cihaz arkadaşlar.

Teknosa aracılığıyla, 05.06.2020

Kullandıklarım kablosuz olduğu için tepki süresi gördüğümden daha yavaştı Bu yüzden bu sefer kablolu bir ürün tercih ettim Hem hızlı oyun deneyimi sağlıyor hem de 1 milisaniye rapor hızıyla gecikmeler olmuyor ve oyunlardaki performansım da artıyor G tuşu olarak 8 adet programlanabilir tuşu var benim için yeterli oldu oyun sırasında da DPI değişikliği yapabiliyorum beğendim

Teknosa aracılığıyla, 05.07.2020

ergonomisi çok iyi olan bir mouse. Oyuncular için bence çok işe yarar dpi yüksek. Çok büyük değil küçükte denemez ama kablo boyu uzun.

Teknosa aracılığıyla, 05.07.2020

Alıştıktan sonra harika geliyor çok güzel ele oturan ağırlığı güzel bir mouse belki karanlıkta kendini belli edebilmesi için biraz daha ışığı olsaymış güzel olabilirmiş.

Teknosa aracılığıyla, 05.09.2020

Üzerinde 8 tane programlanabilir tuş var ve 1 ms yani pek gecikme olmadan tepki veriyor bu inanılmaz güzel bir olay, çok teşekkür ederim hızlı kargo için de.

Teknosa aracılığıyla, 05.10.2020

UPS kargo ile geldi süper

Ürün çok güzel kargo UPS ile geldi gayet başarılı ancak ürünün üzerinde alarmı neden unuttuğunuzu hala anlamış değilim . paketi yırtarak açmak zorunda kaldım :D

Teknosa aracılığıyla, 05.10.2020

ardeşim oyunlarla ilgilendiği için hediye olarak satın aldım diğer aldığımız aksesuarlar da aynı marka olduğu için yine Bu markayı seçtim yorumlarda kablolu olanların daha hızlı olduğunu görünce kablolu tercih ettim Kendisi de çok beğendi özellikle Işıklı olması sayesinde daha fazla ilgisini çekti diyebilirim performans olarak şikayeti yok yüksek hassasiyetli olduğu için rahatlıkla her zeminde de oynayabiliyor teşekkürler

Teknosa aracılığıyla, 05.10.2020

Eski Mouse ile kaybettiğim birçok müsabakayı bunda kazanmam oldukça kolay oluyor. diyebilirim. hem tepki süresi hem de hassasiyeti yüksek olduğu için gördüğüm şeyi anında komut verebiliyorum ve yansıyor bu yüzden performansım arttı diyebilirim. özellikle tetikleme anlamında normal mouselerden çok daha iyi. bence kablolu olması sayesinde iletimi ve aktarımı çok daha kolay oluyor. beğendim, memnunum

Teknosa aracılığıyla, 05.11.2020

Oyun için ideal şekli ve görüntüsü için aldım rahat kullanıyorum tavsiye ederim.

Logitech G402 910-004068 Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech G402 910-004068 Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele