Logitech M705 Marathon Kablosuz Usb Lazer Mouse

Logitech M705 Marathon Kablosuz Usb Lazer Mouse Yorumları

194 yorum
5132 kişi 
435 kişi 
310 kişi 
28 kişi 
18 kişi 

 • ikinci kez satın aldıracak kadar kullanışlı
  Daha önceden kullandığım m705'in üzerinden 7 yıl geçti. hor kullanmaya daha da dayanmadı ve bozuldu. Pil süresi doğru, İki pilide takınca biraz fazla ağır oluyor genelde tek pille kullanıyorum.Genel kullanım ve ufak çaplı oyun vs oynayacaklar için tavsiye ederim.
 • idare eder
  ilk versiyona göre daha kötü geldi bana ama fena değil.yan tuşu kaldırmışlar pek hoş olmamış.
 • Hem ergonomik hem de kaliteli bir ürün. Kullandığınız zaman çok memnun kalacaksınız. Sürekli bilgisayar basinda çalisan biri olarak tavsiye ederim
 • Dayanıklı tasarruflu
  Oldukça dayanıklı defalarca masadan düşmesine rağmen hiçbir sorun yaşamadım. Düğmeleri istediğiniz gibi atayabiliyorsunuz ve ekstra harekete gerek duymadan sayfalar arası geçiş yapabiliyorsunuz bana bedavaya geldi fiyatlar oldukça artmış yaklaşık 6/7 yıldır kullanıyorum daha 1 defa değiştim pillerini
 • Başparmak tuşu yok
  Webdenal gayet hızlı şekilde, sorunsuz ürünü gönderdi. Webdenal'ın değil Logitech'in bir problemi var, almayı düşünenler için buraya yazmak istedim: Bu modelde normalde başparmak altında da bir buton vardı, fakat Logitech model, seri vs. değişikliği yapmadan, bunun duyurusunu da yapmadan o butonu kaldırmış mouse'tan. Benim için büyük hayal kırıklığı oldu.
 • Süper ötesi
  Beklediğimden daha güzel çıktı. Kesinlikle bu mause'u tavsiye ediyorum.
 • Çok Başarılı
  4,5 senedir kullandığım bir üründü, paketinde gelen pillerin kullanımı bittiği zaman duracel marka pil ile değiştirdim. O günden sonrada hiç değiştirmedim. Ürünü yine satın alacağım çünkü 5. seneye gelirken sağ tuşunda basmamazlık sol tuşunda da tek tık ile birkaç kere tıklamaya başladı. Ama söylediğim gibi 5 seneye yakındır kullanıyorum. O yüzden tekrardan sipariş vereceğim. Kararsız arkadaşlara umarım yardımcı olmuşumdur.


 • Aradığımı Buldum
  Fare alırken ne istediğinizi bilmeniz çok önemli. Örneğin oyun için ise kablolu daha mantıklı, benim gibi ofiste kullanmak için ise kablosuz mantıklı. Ben internette sayfalarda ileri-geri gitme imkanı sağlayan bir fare arıyordum, bu farede var. Daha önce ucuz bir Logitech kullanmıştım, 5-6 yıl gitmişti, umarım bu da o kadar dayanır.
 • Beş Yıldız
  Farklı ürün değerlendirme sitelerinde yapılan testlerde en iyilerin arasında hep yer aldığı için bu fareyi satın aldım. Rahat ve kaliteli. Pil değiştirmeden iki-üç sene gittiği söyleniyor, bakacağız.
 • Beş Yıldız
  Ürünü yaklaşık 1 seneden fazla kullanıyorum. Şu ana kadar çekmeme-takılma gibi bi sıkıntı yaşamadım.(Bilgisayar masasında kullanıyorum.) Kumaş mouse pad kullanıyorum ve gayet güzel performans veriyor. Ama onun dışında masa yüzeyinde ya da defter yüzeyinde de her hangi bi programı sağ üstten rahatça kapatabilecek kadar rahat çalışıyor.Ayarlanabilir 6 tuşu gayet kullanışlı. Aldığım gün duracell pil takmıştım ve hala yarısı dolu görünüyor.(SetPoint uygulamasında 550 gün daha kullanabileceğimi söylüyor.) Sıklıkla FPS oyun oynayan biri olarak tuşlarda bozulma yaşamadım.(Kablosuz mouse u fps oyunlarda tavsiye etmem.) Ayrıca Logitech k360 klavyemle tek alıcıdan çalışması güzel.
 • Piyasadaki en uygun fiyat
  Piyasadaki en uygun fiyat bu mağazada. Hizmet ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamadım
 • Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  5 aydır kullanıyorum. Kendi pilleri 5 ay idare etti. ALtında kapatma tuşu var, belki bu sayede pil ömrü daha uzun tutulabilir. Notebook dibinde performansı nasıl bilmem ama masaüstü pc'lerde 1.5 metre mesafede bile tekliyor (mouse pad olmasına rağmen). Hele bir de benim gibi tasarım programları ile uğraşıyorsanız delirmemek elde değil. Tek olumlu tarafı yazılımı sayesinde fonksiyon tanımlamaları yapabiliyorsunuz. Kesinlikle bu fiyatı haketmiyor.
 • Teşekkürler
  Ürün teknoloji mağazalarındaki fiyatına göre çok daha ucuz olduğu için buradan almayı tercih ettim. Ürün sıkıntısız gayet düzgün bir şekilde geldi. İletişim kurmak istediğimde de maksimum yarım saat içerisinde cevap geldi. Çok teşekkür ederim.
 • İki Yıldız
  Bütün Logitech mouselarımda olduğu gibi bunda da buton switchlerinde sorun çıktı. 2 yılı geçmedi ömrü. Switch üzerine ek yaptım tıklanabilir hale geldi tekrar ama şimdi de scroll takılı kalıyor ve bu yüzden hiçbir şeye tıklayamaz halde kilitliyor bilgisayarı. Mouse kapatılınca uzun kullanımda en ufak bir sorun yok ancak mouse kullanırken sinir bozucu şekilde işime engel oluyor. Logitech güzeldir, klavyem de Logitech. Unifying ile birden fazla cihazın tek usbden bağlanması güzel, kullanım sırasında tatmin ediyor ancak ömrü uzun olmuyor.


 • Başarılı
  Ürün gayet kaliteli ve şık ele oturuyor benim karşılaştığım tek sıkıntı orta tuşuyla yeni sekmede sayfa açarken tıklıyom fakat açmıyo 3yada 4 kere tıkladıktan veya tekerleği ileri geri yaptığım zaman ancak açıyor. Ayrıca yazılımını pc ye yükleyerek tuş atamalarını yapabiliyosunuz, ister 2 pil ister tek pille kullanma olanağıda var.Fiyatı pahalı ama kaliteli tavsiye ederim durumu iyi olnlar için
 • Fiyat/performansı en başarılı ürünlerden biri
  Yıllardır logitech kullanıyorum alışkanlıklarıma ve zevklerime en uygun çevre birimi üretcisi diyebilirim. kendim bu mouse u kullanıyorum ve yakın zamanda eşime de aldık. ÖNEMLİ olabileceğini düşündüğüm bir nokta ise şu Logitech bu mouse un üretimiyle ilgili olumsuz bir karar almıyor rşime gelen mouseta yeni logitech logosu mevcut. yani logitech de bu artık 10 yaşını doldurmuş ürününe hala güveniyor. işyeri kullanımında 1.5 2 sene civarı pilin gittiğini söyleyebilirim. yoğun kullanımda dramatik bir düşüş yok yani.
 • Birkaç aydır kullanıyorum, iyi ki de almışım. Bahsedeceğim sorun dışında hiçbir eksiği yok. Sorun da şu, orta tekerleğe doğrudan basmaya çalışırken Orta teker sağ/orta teker sol yapabiliyorsunuz(sayfayı yana kaydırma). Baş parmağın yerleştiği yerde gizli bir tuş var, basımı yumuşak, ürünün yazılımıyla orta tekere basma fonksiyonunu bu tuşa atadım, hiçbir sorunum kalmadı. Pil ömrü 2-3 yıl arası. Çoğu yüzeyde de iyi çalışıyor ama cam gibi parlak veya şeffaf yüzeylerde denemedim. Sıradan bir masa/mousepad üzerinde çok iyi çalışıyor.
 • Dört Yıldız
  Tekerleğinin hassasiyeti dışında çok ergonomik ve güzel bir mouse.
 • 1 Yıldır Kullanıyorum. Tavsiye Ederim.
  1 Yıldır düzenli olarak kullanıyorum. Tasarımı, ağırlığı, benim gibi büyük ele sahip birisi için ele oturması, pil ömrü gayet iyi. Fiyatına bakmayın kesinlikle alın derim. Millet oyun mouse larına veriyo 300 500 lira. Fonksiyonları da gayet olumlu. Kullanmadığım tek fonksiyonu baş parmak altında fark edilmesi zor bir tuş var. İstemsiz basmalara engel olması için fonksiyon tanımlamadım. Ayrıca ben bir tasarım mühendisiyim. Akşama kadar mouse elimde. Elimin son iki parmağını ağrıtmayan ender mouse lardandır. Optik okuyucu hassasiyeti gayet iyidir. Hassas nokta yakalamalarında sorun yaşamadım hiç. Son olarak optik okuyucu mouse un alt tarafında ortada değil kenardadır. Bundan dolayı düz zeminde kullanımı daha uygundur. Tavsiye Ederim...
 • BAŞARILI
  Fiyat performans ürünü sol yandaki 3tuşu da istediğiniz komutta atayıp kullanım kolaylığı hareket kabiliyeti müthiş resmen kavada gibi kayıyor
 • hizli kargo
  hizli tedarik için tesekkürler


 • kullanım mesafesi kısa. hassasiyet sıfır.
  bir senedir kullanıyorum. aldığıma bin kere pişman oldum. sebeplerine gelirsek. en başta sinyal mesafesi çok kısa. 1 metre mesafeyi aşarsanız çekmiyor. bu yüzden alıcıyı kasanın önüne taktım ve bier usb slotunu boşa harcamış oldum. ikincisi hassasiyeti, daha doğrusu hassasiyetsizliği. özellikle yavaş hareket ettirirken ara ara takılmalar oluyor ve birden atlama yapıyor. üstüne üstlük fareyi parlak bir yüzeyde de kullanmıyorum. üçüncüsü , ben almış oldum ama siz önceki iki maddeyi göz önüne aldığınızda bu kadar parayı hak etmediğini anlamışsınızdır, yani çok pahalı. tek iyi yanı bana göre tuş sayısının fazlalığı ve tuş görevlerinin özelleştirilmesi ki zaten bende o yüzden bu fareyi tercih etmiştim.
 • ofis icin
  Ofis için ortalama bir ürün. Çok kaliteli değil. Çok kötü de değil. Ağırlık ortalaması fena değil.
 • Beş Yıldız
  Mükemmel
 • 4 metre uzaktan ekranda imleç oynuyor ,
  hem de gecikmesiz.Elektronik şans işidir.Bendeki mouseu yıllardır kullanırım. üstündeki malzeme elbet biraz aşındı.Bozulabilir ve ben de başka bir mouse ile yapamam diye ikincisini sipariş verdim.Ağırlığı ve ergonomisi bana uygun.Alan kesinlikle pişman olmaz.
 • Güzel Fare
  11 TL çekle 78 TL'ye aldım. Uzun süre Logitech fareler kullandım. Genelde scroll üzeri buton ve sol tık zamanla sıkıntı yapıyor ama firma bunu kabul edip ücretsiz değişim yapıyor. Bu fareyi de özellikle ekstra tuşları için aldım. Şimdilik memnunum.
 • Canavar
  Eğer eliniz büyükse ve elinize oturan bir mouse arıyorsanız bu mouse tam size göre. Fiyatı biraz yüksek te olsa, kullanım ömrü düşünüldüğünde fiyatını hak eden bir mouse. Hassasiyet ayarları gerekli yazılım yüklendikten sonra, kişiselleştirme sonucu mükemmel düzeye geliyor.
 • gayet guzel ama
  ele cok iyi oturuyor. bu konu ile ilgili bir sıkıntı yok ama fiyati biraz fazla bu fiyata daha guzel bir mouse alinabilir. biraz agir ve buyuk ama alisiyorsunuz .
 • 6 Buçuk Yıllık Kullanıcı
  Eylül 2010 da satın almıştım. şuanda da onunla çalışıyorum. Oyunlar ve programlar için biçilmiş kaftan. tuşlara istediğiniz komutu yada kombinasyonu atayabilirsiniz. 6 buçuk yılın sonunda bazı deformasyonlar yaşandı sağ gizli tuş yanında kaydırmaz alan da çökme, sağ tıklama alınında renk kaybı falan ama sorunsuz çalışıyor hala. Mouse bir kaç defa tamamen açıp temizledim falan ama arızadan değil kirden tekerlek algılama sorunu yaşıyordu. Son olarak Dış kabuğu yurt dışından sipariş verdim (25 TL ye) tekrar sıfır ayarına döndü. Alıcı İle ilgili söylenenlerle katılmadığımı söylemem gerekli oldukça iyi bir alıcısı var Unifying sayesinde birden fazla cihazı (aynı marka) Klavye Touchpad falan tek alıcı ile çalışıyor.tekerlek dört yöne hareketli ve serbes dönüş modu var. 1000 sayfayı saniyeler içinde inecektir. Üzerinde dpi ayarı yok ama yazılımı ile birlikte istediğiniz hız ayarına getire bilirsiniz. her uygulama ve oyun için ayrı tuş dizilimi yapabilirsiniz. Örneğin PhotoShop ile yapacağınız ayarlarda hiçbir oynama yapmadan başka bir programa ayrı ayar yapabilirsiniz. Ağırlık konusunda gerçekten ağır ama alırken bu sebeple aldım. Kısacası Parasını Hak ediyor. 6 yıl Önce Aldığım Fiyattan 1 lira düşmemiş olması komik. Teknoloji olarak biraz geri kaldığı kesin. ama ben fiyatını kullandığım yıla bölünce fiyat performans demekten kendimi alamıyorum. Eksileri Var tabi ki Ama o kadar kusur kadı kızında da da mevcut..
 • idare eder
  beğendim tekerleği hariç ürün kaliteli ve güzel
 • Fevkaladenin fevkınde
  Kendim 2 yıldır kullanıyorum. Biraderime de bu modelden aldım. Tuşları güzelce ayarladıktan sonra verimlilik tavan yapıyor.. Baş parmak altındaki tuşu pencere kapatma için kullanıyorum. SetPoint programıyla ALT+F4 olarak ayarladım. Kesinlikle fiyatını hakediyor.
 • Bir Yıldız
  Sadece bana denk gelen üründe mi bilinmez hiç kullanamadım.Alalı 2 yıl oldu ama toplasanız bir hafta kullanamadım. Optik okuyucusu çok fazla zemin seçiyor, öyle ki mouse pedin arka yüzüyle anca kullanabiliyorum o da zar zor. Optik okuyucunun ortada olmaması da benim için eksi puan. Sabit masa üstünde daha verimli kullanılacak bir ürün. • Diğer özellikler

 • Donanım önkoşullarıCD-ROM
 • USB 2.0 bağlantı noktası sayısı1
 • Uyumlu işletim sistemiWindows XP/Vista/7, Mac OS X 10.4
 • Girdi aygıtı

 • Araç arayüzüRF kablosuz
 • Dönen tekerVar
 • Hareket algılama teknolojisiLazer
 • Tuş sayısı6
 • Sistem gereksinimleri

 • Desteklenen Mac çalışma sistemleriVar
 • Tasarım

 • Ürün rengiSiyah
 • Enerji yönetimi

 • Desteklenen pil sayısı2
 • Pil türüAA


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!