Logitech MK240 920-005789 Mouse Yorumları

Logitech MK240 920-005789 Mouse Yorumları

164 YORUM
93 adet yıldızlı yorum
40 adet yıldızlı yorum
21 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum

Logitech MK240 920-005789 Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Bu klavyeyi 2 , 2.5 metre uzaklıktaki mini bilgisayaramı kullanmak icin Ankara Sogutozu mağazasından aldım. Ancak bu mesafeden etkili kullanılmıyor. Yakın mesafe kullanımlar için uygun .

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 06.05.2017

Asus marka bir notebook'um var. Ama kendi klavyesi ve touchpad kullanmak istemiyorum. Bu ürünün görünümü güzel. Oyun oynarken yada bilgisayarda biraz uzakta film açıkken rahat edebileceğimi düşünüyorum. Sipariş vereceğim umarım pişman olmam.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 11.03.2017

Gayet kaliteli sorunsuz takılma vs yaşamadım tavsiye ederim.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

eksi bilek ağrısı olanlara kesin kullanMASın karpal tunel . klayve yuksek bilek destek yeri yok , mouse tak kucuk ele outmadığından uzun sreli kullanda bilek ağrılarımı azdırdır . 2hafta bilgisayar kullanamdım . hala devam ediyor. artı mouse çok kotü yerlerde bile takılmadan çalışıyor

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Bu yorumun sahibi bu ürünü satın aldı.

Bluetooth algılama mesafesi çok kısa! Onun haricinde beğendim.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 01.04.2021

Bu yorumun sahibi bu ürünü satın aldı.

Ürün güzel. Açıkçası fotoğrafta daha ağır duruyor. Elime aldığımda biraz oyuncak gibi hissettim. Piyasadaki çoğu üründen kalite noktasında üstündür diye düşünüyorum.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 01.07.2021

Bu yorumun sahibi bu ürünü satın aldı.

Şık kompakt ve Logitech kalitesine sahip, alacaklara tavsiye ederim.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Bu yorumun sahibi bu ürünü satın aldı.

Ürünü aralık ayı gibi aldım, yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Klavyeyi yazma hissiyatı ve kolaylığı bakımından beğeniyorum. NumLock benim için gereksiz olduğundan küçük ve rahat yazı yazabileceğim bir klavye arıyordum o yüzden klavyeden memnunum. Mouse için aynı şeyi söyliyemiycem. İki cihaza da duracell pil taktım ve mouse henüz 4 ay olmamasına rağmen bitti. Klavyenin pilleri şimdilik dolu. Mouse 1 yıl, klavye 3 yıl pil garantisi veriyordu. Klavye şimdilik iyi olmasına rağmen mouse bu vaadinden ç

İnce Hesap aracılığıyla

klavye özellikle benim çok hoşuma gitti. renkleri çok güzel kullanımı rahat ve heryere sığıyor resmen. mouse da kullnımı çok rahat ve hemen hemen her yüzeyde rahatlıkça çalışıyor.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

minik güzel kullanışlı

NI1 aracılığıyla

çok güzel

ürün gayet güzel. kibar ve kullanışlı. eksi yönleri: nano alıcı değil, flash bellek büyüklüğünde tek bir alıcısı var. alıcıyı saklayacak bir bölme koymamışlar. ortalıktan kaybolursa sıkıntı olabilir.

HepsiB. aracılığıyla, 10.12.2017

Beş Yıldız

Çok güzel ve kaliteli

HepsiB. aracılığıyla, 07.03.2017

İyi

Mavi renk söylemiştim sarı renk olanından geldi. Ama sorun değil. Beklediğimden küçük boyutlarda. Logitech kalitesini yeterli buluyorum. Satıcıyla herhangi bir sorun yaşamadım. Oldukça kısa sürede geldi. O yüzden sorun yok.

HepsiB. aracılığıyla

Logitech yıllara biliyorum daha iyidir

Diğerler microsoft mouse kotluk halı diğer tuş yaramaz masa uyumluyor logitech hersey iyi yüksek tuş çalışıyor memnun oldum hepsiburdan teşekkürle

NI1 aracılığıyla, 03.08.2017

Kesinlikle tavsiye ederim.

Basit bir laf vardır ekmeği bilene ver bir ekmekte ona ver diye kabul edelimki logitech bu işi en iyi yapabilenler arasında ilk sıralarda yer alan bir firma ürün 10 numara.Satıcı ise 10 numara 5 yıldız okadar ilgili ve alakalıki ürün bozuk gelse iadedeye değişime utanırsınız o derece.İyi Çalışmalar Teşekkürler.

NI1 aracılığıyla, 04.05.2017

Gayet güzel

Gayet güzel alınıp uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün

NI1 aracılığıyla

Orjinal estetik

klavyeye açma kapama tuşu konulsaymis keşke.Ama ürün yinede güzel

NI1 aracılığıyla, 02.11.2017

kaliteli..

Beğendim. Kibar, yumuşak tuşları var. Mause idare eder..

NI1 aracılığıyla

Çok güzel

Zarif tasarimi ve sikligiyla gercekten cok kullanisli .

HepsiB. aracılığıyla

Satıcı Karşıtı

Ürün tasarımı gayet şık ve kullanışlı. Ürüne kötü kötü puan vermemin sebebi, siyah istiyorum beyaz geliyor.

Logitech MK240 920-005789 Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech MK240 920-005789 Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele