Logitech G900 910-004607 Mouse Yorumları

Logitech G900 910-004607 Mouse Yorumları

14 YORUM
13 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Logitech G900 910-004607 Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla, 11.09.2017

Hızlı kargo

Sıkıntısız kolay alışveriş kaliteli ürün

HepsiB. aracılığıyla, 06.05.2017

asdasdasd

çok fena bi mouse uzay mekiğiyle eşit derecede

HepsiB. aracılığıyla, 07.10.2017

Beş Yıldız

kaliteli

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Aldım ve kullanıyorum. Benim gibi 7/24 pc başında olan biri iseniz fareye bu kadar para vermek anormal değil. Günde 2-3 saat pc başında iseniz gerek yok tabii. Kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Tuş sayısı biraz daha fazla olsaymış iyiymiş. Tek dezavantajı bu. MMO için pek ideal değil.

NI1 aracılığıyla

Velevki oyun mouse'u arıyorsunuz.

Muhteşem bir oyuncu mouse'u, hem kablolu hem kablosuz. Değiştirilebilir ve arttırılabilir ek tuş takımı. Boyut olarak harika, ağırlığı değiştirilemiyor ama bu büyük bir problem değil.

NI1 aracılığıyla

Süper ürün.

Ürün mükemmel, gamer olanlar bayılır...

HepsiB. aracılığıyla

Düşünmeden alın.

Normalde oyuncular gecikmeden dolayı kablosuz mouse kullanmaz ama bu mouseda böyle bir durum yok sıfır gecikme ile oynuyorsunuz, ele güzel oturuyor özellikle mouseu sol elle kullananlar için bire bir, batarya ömrü uzun. Bir haftadır kullanıyorum ve şuana dek hiçbir eksisini bulamadım. Kesinlikle parasını hak eden bir mouse.

HepsiB. aracılığıyla

KESİNLİKLE DEĞER

bende bu moustan var çok güzel ve kaliteli hem kablolu hemde kablosuz olması süper.şarjı azalınca bilgisayara kabloyla bağla şarjı doluyor.bilgisayar kapalıyken bile şarj dolmaya devam ediyor .kesinlikle tavsiye edilir

HepsiB. aracılığıyla

Çok iyi

Çok kaliteli bir mouse.

HepsiB. aracılığıyla

mause budur

gerisi teferruattır kablolu kablosuz ama masaüsü icin biçilmiş kaptandır

HepsiB. aracılığıyla

guzel

muhtesem

HepsiB. aracılığıyla, 10.03.2016

muhteşem

ürün tek kelime ile harika, oldukça seri ve yan parçaları değişebiliyor :)

HepsiB. aracılığıyla

Muhteşem

Aldığım üründen çok ama çok memnun kaldım.Bir oyuncunun kesinlikle kullanmaktan zevk alacağı bir mouse.Hiç pişman olmayacaksınız.

NI1 aracılığıyla

daha mouse tanımam

ürünu g910 klavye ile birlikte aldım çok iyi ancak hem mouse un hemde klavyenin içinden yazılım cd si çıkmıyor.. kutuyu açınca benim gibi buralarda cd olmalı deyip aramayın.. yazılımı logitech turkiye sayfası üzerinden modelini seçerek indirip kuruyorsunuz... dikkatinize..

Logitech G900 910-004607 Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech G900 910-004607 Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele