Logitech K810 Klavye Yorumları

Logitech K810 Klavye Yorumları

12 YORUM
12 adet yıldızlı yorum

Logitech K810 Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla, 05.07.2020

Evet.Şimdilik gayet güzel sorunsuzca çalışıyor.Bir çok özelliğe sahip bir ürün.

NI1 aracılığıyla

Ürün

Beğenerek aldım.

HepsiB. aracılığıyla

Tek kelime ile harika

Fiyatını sonuna kadar hakeden bir ürün, çekinmeden alın derim. Işıklandırması gayet güzel çalışıyor ve F tuşlarının fonksiyonlarını değiştirebiliyorsunuz. hızlı gönderimi iiçin siteye teşekkürler.

HepsiB. aracılığıyla, 08.11.2014

Daha iyisi yok

Son derece küçük rahat ve hızlı bir kalvye.Işıklandırması. Şarjının uzun süre gitmesi ve micro usb desteği mükemmel. Kullandıklarımın en iyisi...

HepsiB. aracılığıyla, 03.09.2015

%100 tavsiye

Ürünü 1 haftadır kullanıyorum ve kesinlikle 5 yıldız bir ürün şuana kadar bir eksiğini görmedim ki şarjı hala bitmedi.

HepsiB. aracılığıyla, 03.11.2015

Tek kelimeyle harika

Ürün dün elime geçti ve iki laptop ve birde iPad imle sorunsuz kullanıyorum. Boyutları ufak ve son derece kaliteli bir klavye. Düşünmeden alın çünkü her kuruşunu hak ediyor. Tuşların aydınlatması, klavye kullanımı harika. Ayrıca bir reciever takmanıza gerek yok. Bluetooth haberleşme sağlıyor. Hepsiburada fiyatı diğer sitelere göre çok uygundu. Oldukça hızlı bir gönderi yaptılar kendilerine teşekkür ediyorum. Ama yurtiçi kargo aynı hızda teslim edemedi. Kutu ezilmiş olarak geldi ama bu tamamen Yurtiçi kargonun hatası. Neyseki sorun yoktu üründe.

HepsiB. aracılığıyla, 05.05.2015

Kaliteli ve kullanışlı

Ürünü 1-1,5 aydır kullanıyorum. Çok iyi tasarlanmış çok iyi malzemelerle üretilmiş. Bataryası uzun süre gidiyor. Aydınlatma kusursuz. Bağladığınız 3 ürün arası geçişler çok hızlı. Ürünü satın almadan önce incelerken Yön tuşlarının tasarımını ilginç bulmuştum, kullanmaya başladığımda ise olması gerekenin bu olduğunu anladım. Daha önceki Kullandığınız klavyeleri unutun ve düşünmeden alın.

HepsiB. aracılığıyla

ON numara BEŞ yıldız

Ürün inanılmaz. Çok keyifli yazması. Çok şık çok minimal. Işıklar acayip bir hava katıyor. Elinizi klavyeye yaklaştırmanız ile birlikte yanmaya başlıyorlar. Artık türkiye de satışı yok. üst modeli k811 de öyle. Artık bu ürünü ya 2. elini bulabilirsiniz ya da kendinize başka bir model ararsınız bir 3. alternatif kalmadı memleketimde!

NI1 aracılığıyla

Gayet Başarılı

Ürün ingilizce olmasına rağmen yanında türkçe etikelerin verilmesi de gayet iyi. Bir linux kullanıcısı olarak bluetooth bağlantısı konusunda bir problem yaşamadım. Son derece kaliteli bir klavye. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla, 01.12.2016

ürün de mağaza da super

aradığım tüm özellikleri sadece bu ürün karşılıyorum. üstelik logitech

NI1 aracılığıyla

Logitech k810

Ürün kargosu biraz geç geldi. Onun dışında klavye olarak alınabilecek en iş klavyesi. Bir de klavye TR layout değil özellikle TR layout alacak kişiler bu konuda dikkat etsin.

NI1 aracılığıyla

ah birde türkçe olaydı qwerty ingilizce de türkçe yazmaya alışacağız.

Walla Türkçe q yerine İngilizce q düzeninde yazmak çok zormuş beğenmedim

Logitech K810 Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech K810 Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele