A4-Tech 7600H Klavye Mouse Set Yorumları

A4-Tech 7600H Klavye Mouse Set Yorumları

12 YORUM
  • 8 adet yıldızlı yorum
  • 2 adet yıldızlı yorum
  • 2 adet yıldızlı yorum

A4-Tech 7600H Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

süper tam umdugum gıbı

süper tam umdugum gıbı

Süper

Ürünü televizyonda kullanmak için aldım. Ara sıra da internete giriyorum. Bilgisayar gibi oldu televizyonum.

urun cok guzel ancak klavyenin acma kapamau dugmesi calismiyor.

urun guzel ancak klavyenin acma kapama dugmesi calismiyor

Tam bir fiyat performans ürünü

Avantajlar : minik olmasına karşın tam boy klavye işlevinde,Eşit ölçekli ve yazmayı kolaylaştıran tuş tizilimi,İnternet deneyimini kolaylaştıran kısayol tuşları,Özel yazılım ile kısayol ve mouse kontrolü deneyim<br />Dezavantajlar : Ses ve müzük kontrol kısayol tuşları olabilirdi,Neden iki tane X tuşu var?<br />Klavye için:* Mini tasarım olmasına karşın eşit tuş boyutları ile tam Türkçe dil desteği, bu sayede benim gibi F klavye kullanıcısı iseniz tuşları yerinden söküp F klavye düzenine göre dizmeniz yeterli; etiket sadece özel karakterleri barındıran 4 ve 7 rakamları ile Türkçeye has seslerde işe yarıyor.* Eksiksiz fonksiyon tuşları ile internet kısayol tuşları,* Yazmayı kolaylaştıran yüksek tuş dizilimi, * Ergonomik duruş,* İyi malzeme kalitesiFare için:* Ne ufak ne büyük: Avuç içini tam dolduruyor,* Masaüstüne erişim sağlandığında tıklayarak uyandırmanız yeterli,* Toz tutmayan kızılötesi sensör* Gayet dolgun ve gövdeli tutuş,Ürünün tek eksiği özellikle yazı yazarken, metin tabanlı çalışmalarda, sıklıkla kullandığımız Home, End, Page Up, PAge Down, Insert, Delete tuşlarının konumları; oysa klavye çok değil bir sütün daha fazla olsaydı bu tuşlar da pekala doğru düzgün konumlandırılabilirdi.

Teşekkür

Teşekkür ederim, hızlı kargo güvenli alışveriş Ürün uygun fiyatlı ve kullanışlı

Menzil problemi

Hayır. Ürün bahsedilen etki mesafesine sahip değil. 3 ila 4m maximum.

Kullanışlı bir ürün

Gayet güzel iş görür bir ürün. Hizli kargo için de teşekkürler.

Kaliteli ve portatif bir urun

Boyutlari yer darligi cekenler icin cok ideal bir urun. Malzeme kalitesi odukca iyi, emsali logitech urunune gore mouse tek kalem pil ile calistigi icin oldukca hafif ve daha kaliteli malzemeden uretilmis. Klavye duzeni biraz farkli ama tuslarin verdigi his ve ses oldukca hosuma gitti. Normalde mini klavyelerde tuslara basmak cok yakin olduklari icin zordur ama bu klavyede bu sorunu yasamiyorsunuz.

Hızlı Gönderi Hepsiburada Kalitesi

ürün elime daha yeni geldi... hemen paketini açtım pc ye bağladım... ürün görüntüsü çok kaliteli ürün parasına göre gerçekten iyi... bir tek eksiğini gördüm... mouse biraz yavaş... Teşekkürler hepsiburada... bu ürünü en ucuza satın alabileceğiniz platform...

Kaliteli Satıcı teşekkür ederim.

Kaliteli Satıcı teşekkür ederim.

Kablosuz problemli

Ürün hiç beklediğim gibi çıkmadı. Üzerinde 15m ye kadar kullanılabilir yazıyor ama 1 metre bile uzağa götüremiyorum. kendi kablolu mouse ve klavyemi daha uzakta kullanabiliyorum. Bunun haricinde küçük ve hafif olması iyi tabi.

tavsiye ederim

mouse ve klavye gayet şık ve başarılı kısa süredede elime ulaştı kullanıyorum gayet memnun um tavsiye ederim tereddüt etmeden alabilirsiniz.

Yorumları Filtrele