A4-Tech Kd-600L Multimedia Klavye yorum ve tavsiyeleri

A4-Tech Kd-600L Multimedia Klavye Yorumları

A4-Tech Kd-600L Multimedia Klavye

(33 yorum)

33 Yorum

5
26 yorum
4
4 yorum
3
2 yorum
2
1 yorum

yorumları filtrele:

 • İnce Hesap aracılığıyla

  tuşları çok kaliteli klavyenin kesinlikle. aydınlatmasını ben özellikle çok sevdim. sessiz tuşları. tuş arası mesafesi güzel. ben kullanışlı buldum.

 • NI1 aracılığıyla
  A4 tech klavye aldığıma pişman değilim.

  A4 tech klavye aldığıma pişman değilim. 1) capslock, numlock ışık takımının hemen sağında küçük bir ışık tuşu var. klavye tuşlarının ışık ömrü gitmesin (veya enerji boşa gitmesin :) ) istiyorsanız ışığı istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. 2) Klavye tabiri caiz ise kaymak gibi tıkır tıkır yazabiliyorsunuz. Parmaklarının ucu ile hafif dokunarak yazı yazanlar ve sürekli yazı yazanlar için çok ideal. Tuşlar çok hafif fakat sağlam şekilde işlev görüyor. 3) Klavye tuşlarının ışığı tek renk ve soft mavi 4) Medya tuşları klavye sağında ve solunda sıralanmış. 5) Açılabilir ayakları ise sağlam, hiç bir klavye üstüne oturmaya dayanmaz. 6) Bu kadar detaylı bir açıklamayı A4 Tech firması bile size yapmaz. :)))

 • İnce Hesap aracılığıyla
  Harika bir ürün

  Harika bir ürün. Işıklandırması, zariflği, yumuşak ve rahat olan tuşları vs her şey çok güzel. Yalnız kutu üzerindeki klavyenin fotosu eksik bence. Çünkü orda türkçe alfabesinde bulunan \"ö,ç,ş,i\" harfleri fotodaki klavyede yok. Alırken de biraz teredütlüydüm, ancak kutuda çıkan klavyede bunların hepsi vardı. O nedenle beklediğimden daha güzel çıktı. Mağazaya bu fotoya dikkat etmelerini öneriyorum. Teşekkürler

 • NI1 aracılığıyla
  iletişim ve ilgi on numara

  ürün çok güzel hoşuma gitti. mavi led güzel aydınlatıyor.basma hissi güzel.iletişim ve ilgi yardım da güzel..

 • NI1 aracılığıyla
  Gece kullanım için yeterli

  Işığı sabit göz almıyor rengi de iyi klavyenin tuşları da sorun yok dokunuş hissi iyi

 • HepsiB. aracılığıyla
  Ürünün artıları/eksileri

  Genellikle gece karanlıkta çlaıştığım için bu klavyeyi seçtim. Almayı düşünen arkadaşların bilmesini isterim ki malzeme kalitesi üst seviyelerde değil. Klavye biraz yüksek bu nedenle ellerinizi dinlendirmek biraz zor oluyor. Led aydınlatması tek kademeli ve bana biraz fazla aydınlık gibi geldi ama ben az ışığa alışkın bir insan olduğum için bu bir ölçü değil diye düşünüyorum. Bunlar eksi yanlarıydı. Ürünün artı yanları şunlar; klavye emsallerine göre biraz daha sessiz. Diğer yorumlar hızlı yazmak zor dese de ben hiçbir sıkıntı yaşamadım ama oyuna elverişli değil. Buna rağmen klavyede yazı veya kod yazmak gayet eğlenceli ve tatmin edici. Multimedya tuşları yeniden programlarsanız yeterli ve gayet başarılı. Yanlılşlıkla basma olasılığınız oldukça düşük. Bana sorarsanız artısı eksisini karşılar o nedenle ürünü öneririm arkadaşlar.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  Ürün gayet güzel. Multimedya tuşları ve LED aydınlatması oldukça kullanışlı ancak her ne kadar "slim" diye geçse de ergonomik olarak ve tuş basımı açısından dizüstü bilgisayarlardaki klavye konforunu veremiyor. O tarz bir klavye arıyorsanız Lenovo'nun masaüstü klavyelerine bakmanız daha faydaklı olacaktır.

 • HepsiB. aracılığıyla
  uygun fiyat

  1 günde geldi ışığı güzel gece gözünüzü almıyor fiyatı da uygun marka zaten belli şuanlık bi sıkıntısı yok

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  Klavye çok güzel, ışığı asla göz yormuyor ve çok şık duruyor, tuşların basışı tok, multimedya tuşları kullanışlı. Kargo da çok hızlı geldi, ürün iyi paketlenmişti, tam bir fiyat/performans ürünü, tavsiyedir.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Üç Yıldız

  Klavyenin tasarımı hoş gözüktüğü için aldım.Ama tuşlar çok iyi değil.Normalde A4Tech kaliteli bir marka ama bu klavyede tuşları iyi yapamışlar fazla,ama genede kullanılır çok kötü değil.Ledler ayrı bi hava katıyor bu yüzden tercih edilebilir.Ama benim için tuşlar önemli derseniz A4Tech diğer modellerine bakabilirsiniz.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Dört Yıldız

  Fiyatına göre; oyun oynamayan ve gece karanlıkta takılmayı sevenler için gayet mantıklı.Tavsiye ederim.

 • NI1 aracılığıyla
  bu fiyata daha iyisi olmaz.

  ışığı ve dizaynı gayet güzel. ellerin alışması için biraz kullanmak lazım doğal olarak. beğendim...

 • NI1 aracılığıyla

  dddddddddddddddddddddd

 • İnce Hesap aracılığıyla

  dün verdim sipariş hemen kargoya verildi hızlısınız cidden

 • HepsiB. aracılığıyla
  Kullanışlı ve Uygun

  Aydınlatması çok çok iyi ve multimedya tuşları çok kullanışlı . Piyasa araştırmasını iyi yapan biri olarak fiyatı uygun aydınlatmalı oyuncu klavyesi olmayan en iyi ürün diyebilirim.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Fiyatına bakıp aldandım

  Normalde A4Tech çok kaliteli ürünler yapar. Ama bu onlardan biri değil. Klavye tuşları sürekli olarak takılmakta, basmamakta. Eğer hızlı yazan biriyseniz sizi çok zor durumlara sokacaktır. Fiyatına ve ışıklarına kandım ve aldım ama malesef ki beklediğim gibi değil.

 • NI1 aracılığıyla

  çok hoş ürün malzeme kalitesi fiyatının üzerinde

 • NI1 aracılığıyla, 08.03.2017

  fiyatına göre kaliteli ürün

 • NI1 aracılığıyla

  kaliteli hoş bir ürün

 • NI1 aracılığıyla, 09.06.2017

  kullanışlı kaliteli ürün ışıklandırması çok hoş

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
A4-Tech Kd-600L Multimedia Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. A4-Tech Kd-600L Multimedia Klavye yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat