A4-Tech X7-G100 Gamer Klavye Yorumları

A4-Tech X7-G100 Gamer Klavye Yorumları

11 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

A4-Tech X7-G100 Gamer Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

ambalaj

kutuyu görünce içindeki üründen sğphe etmişdim berbat bir ambalaj ile göndermişsiniz

HepsiB. aracılığıyla, 02.02.2017

pek matah bir şey değil.

Daha oyunda denemedim ama biraz hayal kırıklığına uğradım. Altındaki plastik ayaklarında dengesizlik var takır takır oynuyor. Onu sabitlemem gerekecek. Ctrl tuşu bastığında basılı kalıyordu. Kontrol kalemiyle tuşu ve altındaki slikonunu yerinden çıkardım yeniden taktım düzeldi. Ben bilgisayarım laptop olduğu için aldım masaüstü olsaydı almazdım. Yine de siz bilirsiniz.

HepsiB. aracılığıyla, 02.05.2017

Üç Yıldız

Tuşların yerleri farklı, alışmak zaman alıyor. Shift ve ctrl farklı yerlerde.... Ancak fiyatı gerçekten uygun.

HepsiB. aracılığıyla

Ne için kullanacağınıza göre değişmekle birlikte yerleşimi ve tuş boyutları süper.

Bazı arkadaşlar shift tuşu yanlış konumlandırılmış yazmış ama ben de sırf shift tuşunun yeri işime gelidiği için aldım. Ayrıca tuşların küçük olması ve ara mesafelerinin farklı olması bakmadan tuşlara basmayı kolaylaştırır. Bunu normal klavye olarak düşünmüş herhalde arkadaşlar ki tuşların yerleri sıkıntıya sokmuş. Aksine mesela wow için mükemmel bir klavye. Shifte basmak normal klavyelerde hiç ergonomik değil, bunda direk serçe parmağın standart konumunda. Ayrıca a4tech klavyeler kalite olarak ortalama üstü oluyor genelde o konuda da elime geçince negatif bir durum varsa bildiririm.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Sadece 3 günde ŞIRNAK ilinin İdil ilçesine yolladınız ya helal olsun daha öncede bu klavyeyi kullanıyordum oyuncular için efsane. Mekanik klavyede almıştım ama bunun rahatını bulamadım.

NI1 aracılığıyla, 09.04.2016

Hızlı kargo

Hızlı gönderi için teşekkürler.

NI1 aracılığıyla

Güzel Kaliteli..

Ürün kullanışlı çok beğendim

HepsiB. aracılığıyla

düşüncelerim

ben 10 senelik bir cs oyuncusu olarak çok beğendim , tam aradığım klavye ucuz olması çabası. herkese tavsiye ederim. kesinlikle memnun kalacağınız bir ürün.

HepsiB. aracılığıyla, 02.05.2016

güzel

Shift tuşu yanlış konumlandırılmış malesef Belki zamanla alışılır insan Onun haricinde fena değil Ama bir oyuncuya gereklimi ,tamamen gereksiz bence Hepsiburada ya teşekkürler

HepsiB. aracılığıyla

fikirlerim

Bu klavyeyi yıllardır kullanmaktayım. Tuşların birbirine yakın olması ve yüksekliklerinin alışıldıktan daha düşük olmasının tepki süremi ve kullandığım tuş sayısını artırdığına şüphe yok. Elime eldiven gibi uyum sağlayan bir klavye. Yıllarca ve çok yoğun kullanımdan sonra klavyede sorunlar çıkmasını normal karşılamak gerek bence(hele de fiyatını düşünecek olursak). Bu fonksiyonelliği çok uygun bi fiyatla kullanıcıya sunun üretici teşekkürü hakediyor. Herkesi bilemem ama bu klavye benim vazgeçilmezim oldu. Piyasada bu klavyenin işlevselliğine ulaşan bi başka klavyeye de rastlamadım(tek el için tasarlanmış ve fiyatları genelde çok çok yükek olan oyuncu klavyelerini de kullandım). 5 yıldız vermesem içim rahat etmez.

HepsiB. aracılığıyla

Değmez

Ürünü alalı herhalde 4-5 ay oluyor.Sürekli fps oyunları oynayan birisiyim.Sadece bir defa kullandım,çünkü bileğinizi inanılmaz yoruyor.ürünün alt kısmına bakarsanız anlarsınız.Bileğiniz boşlukta kalıyor 15 dakikadan fazla dayanamazsınız.

A4-Tech X7-G100 Gamer Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. A4-Tech X7-G100 Gamer Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele