A4-Tech KL-2350D Slim Optik Mouse Set Yorumları

A4-Tech KL-2350D Slim Optik Mouse Set Yorumları

5 YORUM
4 adet yıldızlı yorum

A4-Tech KL-2350D Slim Optik Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

<p class="MsoNormal">Araştırma ve geliştirme çalışmalarını klavye ve fareler üzerine yoğunlaştıran A4Tech firmasının Slim olarak adlandırılan ince ve küçük boyutlu klavyesi bizlerin beğenisini kazandı. Genişliği 32 santimetre olan klavye standart modellerden yüzde 40 daha az yer kaplıyor.</p> <p class="MsoNormal">Bu derece az yer kaplamasına rağmen ek internet tuşlarını da içeriyor. Tuşları düz ve ergonomik olarak dizilmiş iki farklı versiyonu bulunuyor. Bağlantı tipi USB ama birlikte gelen PS2 dönüştürücüsü sayesinde tüm sistemlerle uyumlu.</p>

İnce Hesap aracılığıyla

sessiz tuşlar

ben inceliği için tercih ettim. mouse da normal kullanıma uygun. avucuma göre oldu diyebilirim. tuşları rahat bi klavye ses çıkartmıyor fazla. fiyat olarak uygun bayağı. ben tavsiye ederim.

YorumBudur.com aracılığıyla

Araştırma ve geliştirme çalışmalarını klavye ve fareler üzerine yoğunlaştıran A4Tech firmasının Slim olarak adlandırılan ince ve küçük boyutlu klavyesi bizlerin beğenisini kazandı. Genişliği 32 santimetre olan klavye standart modellerden yüzde 40 daha az yer kaplıyor. Bu derece az yer kaplamasına rağmen ek internet tuşlarını da içeriyor. Tuşları düz ve ergonomik olarak dizilmiş iki farklı versiyonu bulunuyor. Bağlantı tipi USB ama birlikte gelen PS2 dönüştürücüsü sayesinde tüm sistemlerle uyumlu.

İnce Hesap aracılığıyla, 02.04.2014

Standart,

Klavyeye fazla para vermek istemeyenler için iadeal bir set.

İnce Hesap aracılığıyla

en kalitelisi

set normal günlük kullanım için ideal. dizüstü bilgisayarın klavyesi bozulunca mecbur kaldım almaya fakat bu fiyata en kalitelisini de aldığım için memnunum.

A4-Tech KL-2350D Slim Optik Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. A4-Tech KL-2350D Slim Optik Mouse Set yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele