A4-Tech KB-21F Usb Klavye Yorumları

A4-Tech KB-21F Usb Klavye Yorumları

9 YORUM
7 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

A4-Tech KB-21F Usb Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

daha önce iki farklı yerden almıştım hiç memnun kalmadım Ama bu trendyol'da Aldığım ürün gayet çok güzel çok memnun kaldım "F" klavye Çalışmak isteyen arkadaşlar memurluk sınavına hazırlanan arkadaşlarımıza Şiddetle tavsiye ederim Çok rahat kaliteli bir mal gerçekten de

Diğer siteler aracılığıyla, 04.07.2019

A4Tech Klavye

F klavye kullanıyorum.Bu markayı halen kullanmaktayım.Yeni bir bilgisayar topladığımdan aldım.Yedekte dursun

Diğer siteler aracılığıyla, 04.07.2019

Klavye

Beğendim herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Gayet güzel.

Diğer siteler aracılığıyla, 08.05.2019

:)

çok beğendim mağaza hızlı kargo hızlı mükemmel ve güvenilir kesinlikle tereddütsüz siparıiş verebilirsiniz :) fazlası var eksiği yok. teşekkürler :)

İnce Hesap aracılığıyla, 30.05.2017

çok rahat

kendi klavyem bozulduğu zaman arkadaşımın bundan kullandığını farkettim ve sorduğumda şaşırdım çünkü 4 seneye yakındır kullanıyorum demişti bana. ne bir silik ne bir bozulma olduğunu söyledi. buna güvenerek aldım. klavye oldukça rahat bu arada. alacaklara ben tavsiye ederim.

İnce Hesap aracılığıyla, 30.05.2016

uzun seneler kullanılıyor

çok uzun süreler boyunca kullanıyordum zaten klavyeyi. bildiğim için aldım zaten. ikincisini kullanıyorum şuan. silinme dahi olmadı diğerinde. su döküldüğü için bozuldu bu yüzden almak zorunda kaldım yenisini.

değişmemiş hiç

abartısız söylüyorum ben ilk bilgisayarımı aldığımda 2004 tü yıllardan ve bu klavyeden almıştım. kablosunu kardeşim kopartmayana kadar da kullandım 2011 yılına kadar. zaten yeni bilgisayar almıştım o zamanlar başka bir klavye vermişlerdi yanında haliyle. şimdi dizüstü bilgisayar kullanıyorum ve klavyeme su döktüm. orjinalini sipariş ettik fakat gelmesi 1 ayı bulur dediler. ben de bu nedenle görünce hemen bildiğim sağlam klavyeden aldım. 2 gün oldu kullanalı. aynı eskisi gibi hiçbişey değişmemiş.

Diğer siteler aracılığıyla

a4tech

klavyede her zaman tercih edeceğiniz markalardan 1.si a4tech olsun diğeride logitech ürün güzel ve kullanışlı teşekkürler.

İnce Hesap aracılığıyla

klavyem hemen geldi herkese tavsiye ediyorum çok teşekkür ederim

Yorumları Filtrele