Microsoft Sculpt Ergonomic L5V-00016 Klavye Mouse Set

Microsoft Sculpt Ergonomic L5V-00016 Klavye Mouse Set Yorumları

54 yorum
544 kişi 
48 kişi 
31 kişi 
11 kişi 

 • Ergonomik ancak alışması zaman alıyor.
  2 Haftalık kullanımdan sonra yorum yazmayı uygun gördüm, ürün çok şık, mouse çok rahat, klavye de rahat ancak parmak yerleşimini her seferinde doğru yapmak biraz zaman alacaktır.
 • Ergonomik ve pratik
  Klavye ve mouse gayet kullanışlı. Mouse için bilek destekli mouse pad alırsanız daha rahat edersiniz. 10 parmak kullanmıyorsanız kullanmakta zorlanırsınız. Almadan önce veya aldıktan sonra mutlaka 10 parmak kullanım üzerine internet üzerinden çalışıp hızınızı ve ergonominizi arttırın.
 • Dört Yıldız
  En büyük eksikliği klavye arkası ışıklandırma olmaması bence ama kullanışlı. Özellikle fareye bayıldım. Çok ama çok kullanışlı bence tüm fareler artık bu formatta olmalı. Tek başına farenin neredeyse bu fiyatın 3'te ikisi olduğu düşünülürse alınırsa set alınmalı diye düşünüyorum.
 • hızlı kargo sorunsuz ürün
  çok hızlıkargo yaptılar. mesaj attım. cevap verdiler. sonra telefonla arayıp teyit ettiler. iş takibi süper. ürün orjinal ve sorunsuzdu. daha ne olsun..
 • Ellerine iyi bak
  Bu fiyata bu konfor gerçekten harika! Bilgisayar başında zaman geçirenler hiç düşünmeden alın ellerinize iyi bakın.
 • Kullanım Kolaylığı
  Bilgisayar kullanırken vücudumuzun aldığı saçma şekilleri düşününce bu ürünleri almak daha mantıklı hale geliyor. Bu ürünler gün içinde sürekli masa başında yazı yazan dostlarımız için tavsiye ettiğimiz ürünler ve tüm olayı sağlık da değil... Kullanması çok kolay ve özellikle Mouse tam olarak bir bilgisayar kullanıcısı için tasarlanmış. Kısa deneyimim sonucunda 'keşke benim olsa' dediğim bir ürün.
 • Müthiş
  Ürün gerçekten ergonomik tasarlanmış. Özellikle mouse kullanımı insanın elini rahatlatıyor (destekli bir mouse pad ile de kullanılırsa). Klavye'ye başta alışmakta zorlanabilirsiniz. Zira aradaki boşluk, günlük klavye kullanım alışkanlığından kaynaklı, biraz zorluk oluşturabiliyor ama kullandıkça alışıyor ve ne kadar muhteşem olduğunu görüyorsunuz. Numpad kısmının ayrı olması da bana göre çok hoş olmuş zira; istediğim yere koyuyorum, klavyeyi uzatmamış oluyor ve fazlaca yer işgalinin önüne geçiyor. Kısacası; programcı, tasarımcı, yazar vs her ne iseniz, günün çoğunu bilgisayar başında klavye ağırlıklı geçirenler için ideal bir üründür.


 • Mağaza çok hızlı, fiyat rakipsiz
  Ürüne alışmaya çalışıyorum. Gayet başarılı. Mouse olmadan tek klavye satılsa iyi olur.
 • Ergonomi, tasarım, kalite...
  On parmak klavye kullanan biri olarak klavyenin oldukça ergonomik olduğunu söylemeliyim. Bilek kısmına gelen yumuşak doku kaliteli bir his uyandırıyor. Kısa yol tuşları tasarım ve multi media esnasında oldukça işe yarıyor. Num-pad' inayrı olması her ne kadar avantajlı olsa da hızlı kullanım ihtiyacında klavye üzerindeki tuşlara bakmadan yazmaya aşina değilseniz, her seferinde gözünüz onun yerini arıyor. İstemsiz zaman kaybediyorum hissi doğuruyor. Ancak bu zamanla alışarak çözülecek bir durum... Bağlantı sürati oldukça iyi. Anında tepki verdiğini görüyorsunuz... Fiyatı piyasanın yukarılarında olmasına rağmen aldıktan sonra iyiki almışım dedim... Kesinlikle tavsiye ederim...
 • Beş Yıldız
  %18 KDV indirimli teklif uzun zamandır almak istediğim ürün için ilaç gibi geldi. Teşekkürler hepsiburada:)
 • Beş Yıldız
  Beğendim. Rahat güzel. Ancak bazı bi kaç tuşun altı falza görünüyor. bu beni rahatsız etti. yine de iade etmeyeceğim. devam.
 • bundan ötesi yok
  ürün gerçekten ergonomik şık ve kaliteli. yazılım işinde olduğum için karpal tünel sendromu için tercih ettim ve çok memnunum. ama fiyatı şuan piyasanın çok çok üzerinde. şöyle söyleyim iki tane alırdım bu fiyata.
 • Beş Yıldız
  Bileğinde sorun mu var. Hemen al. Bilek ağrım bu ürünü aldıktan sonra 3 gün sonra geçti. Hayat senden önemli mi(!) Evet pahalı ama değer mi? Fiyat 2 katı da olsaydı; uzun kullanımda bile ağrımı tamamen geçirdiği için yine alırdım. 2 kere doktora muayneye gidip para vereceğine hastaneye gitmeden ağrını çöz :) Allah herkese şifa versin... Yaklaşık 5 gün klavyesine alışamadım. Zorlandım.Sonrasında bakmadan yazmaya başladım. Mause'u gayet başarılı. Bilek sorunu olmayanlar kampanyaları takip etsin...
 • Beş Yıldız
  Ürün çok iyi, ürünü kullandıktan sonra normal klavyelerin elimi ne kadar rahatsız ettiğini anladım. IT sektöründe çalışıyorsanız kesinlikle alınması gereken bir ürün


 • Ergonomi Alanında En İyisi
  Ergonomi Alanında En İyisi. Gören hayran kalıyor. Alıştıktan sonra tam bir ergonomi ürünü.
 • bende webdenal dan almak isterdim
  hatta ilk sizin siteye geldim ama heryerde 349 tl iken siz %13 indirim yapıyoruz derken BİNDİRİM yapmışsınız isterseniz sizde hesaplayın , indirin alalım
 • Fantastik
  İlginç bir klavye tasarımı. Mouse da aynı şekilde ancak şu ayrı sayısal tuş takımını istediğiniz yere koyabilme olayı güzel olmuş. Bu sayede istediğiniz yere koyabilirsiniz masanızda veya çalıştığınız yerde. Yada kullanmayıp yer tasarruf elde edersiniz. Şunu da ekliyeyim meraklılar için, gelişmiş şifreleme standardı (AES) 128 Bit teknolojisine sahip :)
 • TASARIM HARİKASI
  Öncelikle tasarımıyla klasik klavye düzenine getirdiği yenilikle kalmıyor ergonomik yapısı ile bizlere sağladığı sağlıklı bir kullanım ile uzun süreli bilgisayar başında kalanların el ve bileklerinde oluşabilecek ağrıları engelliyor. Mouse'un sahip olduğu dpi kalitesi zemin ayırt etmeden çalışmakla kalmıyor oyun severlerin göz bebeği olduğunu söylemek isterim :)
 • Unutmayın Sağlıklı :)
  Ergonomik tasarım, el ve bileklere yapılan baskıyı azaltıyor, sağlığınızı koruyor arkadaşlar bundan kastım sürekli bilgisayar başında çalışan veya öğrenci iseniz bu cihazı almalısınız.Kubbeli klavye şekli, bilekte ağrıya ve hareket kısıtlamasına sebep olabilen içe bükülmeyi azaltır ve düzeltir.
 • bu fiyata alınır
  Sürekli klavye ile zaman geçiren birisiyim bu klavyeden önce mekanik bir klavye kullanıyordum ancak çıkardığı sesler beni rahatsız eder olmuştu,sürekli klavye kullanan bir insan olduğum için klavyenin rahatlığı ve ergonomikliği çok önemli bu klavyede ise aradağım rahatlığı buldum arada ki ayrılmış bölüm gayet mantıklı düşünülmüş küçük sayı klavyesi ise muhasebeci arkadaşımın işine çok güzel yarıyor bana bir işlemi anlatmak için ayağa bile kalkmıyor hesap makinesini açıyorum o yazıyor ve sonucu gayet mantıklı ekranımda görebiliyorum ay klavyenin alt tarafında bulunan yastıklar çok joş bir hissiyat yaratıyor ürün gayet güzel kasasında bluetooth olmayanlar için sorun yok içinden çıkan USB ile çalışıyor number pad ve klavyenin ayrı olmasının bir avantajı var number pad'i her zaman kullanan insanlar değilseniz ama gerekli oluyorsa elinizin altında bir yere koyun hem masanızda kalabalık oluşturmaz hemde ulaşamamazlık gibi bir derdiniz olmaz Microsoft Klavye Mouse Setlerinde gayet başarılı bu parayı sonuna kadar hak ediyor.
 • Bu ürünü kuzenim aldı ilk başta pahalı olduğunu düşünmüştüm fakat bir süre kullandım ve ucuz ürünlerin paramızla kendimize yaptığımız işkenceden farksız olduğunu gördüm. Şimdi para biriktirip bu ürünü almayı düşünüyorum. Kafanıza takılan soruları aşağıdaki vereceğim e mail adresine mail atarak bana ulaşabilirsiniz yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :) e-mail = ridvan_zengin_@hotmail.com


 • Rahatlıcı Klavye
  Microsoft sculpt ergonomic desktop klavye ve faresi bir bilgisayar çalışma alanına ek olarak çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Ergonomik tasarım, el ve bileklere yapılan baskıyı azaltıyor, sağlığınızı korur, özellikle uzun süre bilgisayar kullananlar için çok önemli bir özellik bu. Mouse ergonomik yapısı parmaklar üzerinde ki baskıyı azaltıyor. Tüm set, birlikte verilen bir USB vericiye bağımlı ve özelleştirme özelliğine sahip ve çalıştırmak için indirilebileceğiniz bazı yazılımlar gerekiyor.Number pad in klavyeden ayrı olması klavyeyi daha kullanışlı hale getirmiş Olumsuz olarak Usb vericisi kolayca kırılabilir,sadece bu klavye ve mouse ile kullanılabilir.Yani kırılırsa mouse ve klavye kullanılmaz hale gelebilir.Krılırsa başka bir set daha satın almak veya garanti varsa değiştirmek zorunda kalablirsiniz.Klavyenin normalden biraz farklı olması ilk başta zorlayıcı olsada kısa sürede yazım hızınızın artığını görebilirsiniz
 • Ergonomik
  Avantajlar : Rahat , Ergonomik<br />Dezavantajlar : Alışması zor<br />Microsoft sculpt ergonomic desktop klavye ve faresi bir bilgisayar çalışma alanına ek olarak çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Ergonomik tasarım, el ve bileklere yapılan baskıyı azaltıyor, sağlığınızı korur, özellikle uzun süre bilgisayar kullananlar için çok önemli bir özellik bu. Mouse ergonomik yapısı parmaklar üzerinde ki baskıyı azaltıyor.
 • Ergonomik
  Avantajlar : Rahat,Ergonomik<br />Dezavantajlar : Alışması zor<br />Microsoft sculpt ergonomic desktop klavye ve faresi bir bilgisayar çalışma alanına ek olarak çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Ergonomik tasarım, el ve bileklere yapılan baskıyı azaltıyor, sağlığınızı korur, özellikle uzun süre bilgisayar kullananlar için çok önemli bir özellik bu. Mouse ergonomik yapısı parmaklar üzerinde ki baskıyı azaltıyor.Tüm set, birlikte verilen bir USB vericiye bağımlı ve özelleştirme özelliğine sahip ve çalıştırmak için indirilebileceğiniz bazı yazılımlar gerekiyor.Number pad in klavyeden ayrı olması klavyeyi daha kullanışlı hale getirmişOlumsuz olarak Usb vericisi kolayca kırılabilir,sadece bu klavye ve mouse ile kullanılabilir.Yani kırılırsa mouse ve klavye kullanılmaz hale gelebilir.Krılırsa başka bir set daha satın almak veya garanti varsa değiştirmek zorunda kalablirsiniz.Klavyenin normalden biraz farklı olması ilk başta zorlayıcı olsada kısa sürede yazım hızınızın artığını görebilirsiniz
 • Microsoft sculpt ergonomic desktop klavye ve faresi bir bilgisayar çalışma alanına ek olarak çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Ergonomik tasarım, el ve bileklere yapılan baskıyı azaltıyor, sağlığınızı korur, özellikle uzun süre bilgisayar kullananlar için çok önemli bir özellik bu. Mouse ergonomik yapısı parmaklar üzerinde ki baskıyı azaltıyor. Tüm set, birlikte verilen bir USB vericiye bağımlı ve özelleştirme özelliğine sahip ve çalıştırmak için indirilebileceğiniz bazı yazılımlar gerekiyor.Number pad in klavyeden ayrı olması klavyeyi daha kullanışlı hale getirmiş Olumsuz olarak Usb vericisi kolayca kırılabilir,sadece bu klavye ve mouse ile kullanılabilir.Yani kırılırsa mouse ve klavye kullanılmaz hale gelebilir.Krılırsa başka bir set daha satın almak veya garanti varsa değiştirmek zorunda kalablirsiniz.Klavyenin normalden biraz farklı olması ilk başta zorlayıcı olsada kısa sürede yazım hızınızın artığını görebilirsiniz
 • Ergonomik..
  Öncelikle dış görünüşü sıra dışı ve ilgi çekici.Ergonomik bir tasarıma sahip bu sayede el ve bileğe yapılan baskıyı azaltacaktır..Sağladığı bu konfor ile uzun süre bilgisayar başında vakit geçirenler için gayet uygun bir ürün.
 • ortopedik terlik misali ?
  Bu cihaz gerçektende Ergonomik tasarıma sahip evet bunun yanı sıra sağlık açısından deyinmek gerekirse el ve bileklere yapılan baskıyı azaltıyor, uzun süre bilgisayar başında iş yapan veya uzun süreli bilgisayar kullanıcıları için gerçekten kullanışlı. Lise staj döneminde stajımı il sağlık müdürlüğünde yaptığımda şef abamız el ve bilek rahatsızlığından dolayı bileklik takıyordu. Bir kaç defa rahatsızlığından ötürü ameliyatta oldu. Bu cihazı incelediğim günden beri onunla görüşüyorum size veya bir başkasına göre fiyat yüksek olabilir unutmayın sağlık her şeyden önce geliyor... ortopedik terlik gibi düşünün amacı gerektirdiğine uygun yapılmış olan... Ergonomik tasarım, el ve bileklere yapılan baskıyı azaltır, sağlığınızı korur, özellikle uzun süre bilgisayar kullananlar için çok önemli.
 • Bilgisayar başında uzun süre vakit geçirenler için yapılmış bir ürün gibi görünüyor Microst kalitesini yansıttığı her haliyle belli zaten sculpt serisi ürünleri en rahat ürünler oluyor
 • Uzun süreli kullanım için muhteşem
  Avantajlar : Rahatlık,Ergonomi,Sessizlik,Yerleşim<br />Dezavantajlar : Fiyat<br />Eğer ki uzun sürelerinizi bilgisayar başında özellikle klavyeniz ile etkileşerek geçiriyorsanız, bilek ağrısı kaçınılmaz oluyor. Bu klavye ile bu ağrıyı büyük oranda ortadan kaldırabilirsiniz. Sayısal kısmın ayrı olması dar özelikle dar masalarda rahatlık sağlarken genel olarak fare ile mesafeyi azalttığından verimliliği arttırıyor. Neredeyse tüm parçaların mıknatıslar ile tutturulmuş olması da hoş bir detay olmuş. Tavsiye ederim.
 • Uzun süreli kullanım için muhteşem
  Avantajlar : Rahatlık , Ergonomi , Sessizlik , Yerleşim<br />Dezavantajlar : Fiyat<br />Eğer ki uzun sürelerinizi bilgisayar başında özellikle klavyeniz ile etkileşerek geçiriyorsanız, bilek ağrısı kaçınılmaz oluyor. Bu klavye ile bu ağrıyı büyük oranda ortadan kaldırabilirsiniz. Sayısal kısmın ayrı olması dar özelikle dar masalarda rahatlık sağlarken genel olarak fare ile mesafeyi azalttığından verimliliği arttırıyor. Neredeyse tüm parçaların mıknatıslar ile tutturulmuş olması da hoş bir detay olmuş. Tavsiye ederim.
 • çok keyifli
  tasarımı, ayrı numerik klavyesi ve tombik faresiyle çok keyifli.
 • tesekkurler
  tam istedigim gibi bi klavye


 • Özellikler

 • Bağlantı TürüUSB
 • Klavye Tuş DizilimiQ
 • Mouse Hassasiyeti (DPI)1000 DPI
 • Ürün TipiKlavye Mouse Seti


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!