Microsoft Sculpt Ergonomic L5V-00016 Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Microsoft Sculpt Ergonomic L5V-00016 Klavye Mouse Set Yorumları

Microsoft Sculpt Ergonomic L5V-00016 Klavye Mouse Set

(186 yorum)

186 Yorum

5
130 yorum
4
36 yorum
3
7 yorum
2
3 yorum
1
10 yorum

yorumları filtrele:

 • HepsiB. aracılığıyla, 28.11.2016

  20 yıllık digital hayatımda kullandığım en güzel set, ama keşke klavye'ye mouse gibi açma kapama on/off düğmesi yapılsaydı o zaman 5 değil 7 yıldızlı ürün olurdu. Kesinlikle alınır ama dikkatli ve özenli kullanmanız lazım

 • HepsiB. aracılığıyla, 11.03.2017

  Bilgisayar kullanırken vücudumuzun aldığı saçma şekilleri düşününce bu ürünleri almak daha mantıklı hale geliyor. Bu ürünler gün içinde sürekli masa başında yazı yazan dostlarımız için tavsiye ettiğimiz ürünler ve tüm olayı sağlık da değil... Kullanması çok kolay ve özellikle Mouse tam olarak bir bilgisayar kullanıcısı için tasarlanmış. Kısa deneyimim sonucunda 'keşke benim olsa' dediğim bir ürün.

 • HepsiB. aracılığıyla, 06.02.2017

  ürün gerçekten ergonomik şık ve kaliteli. yazılım işinde olduğum için karpal tünel sendromu için tercih ettim ve çok memnunum. ama fiyatı şuan piyasanın çok çok üzerinde. şöyle söyleyim iki tane alırdım bu fiyata.

 • HepsiB. aracılığıyla, 20.03.2017

  Microsoft sculpt ergonomic desktop klavye ve faresi bir bilgisayar çalışma alanına ek olarak çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Ergonomik tasarım, el ve bileklere yapılan baskıyı azaltıyor, sağlığınızı korur, özellikle uzun süre bilgisayar kullananlar için çok önemli bir özellik bu. Mouse ergonomik yapısı parmaklar üzerinde ki baskıyı azaltıyor. Tüm set, birlikte verilen bir USB vericiye bağımlı ve özelleştirme özelliğine sahip ve çalıştırmak için indirilebileceğiniz bazı yazılımlar gerekiyor.Number pad in klavyeden ayrı olması klavyeyi daha kullanışlı hale getirmiş Olumsuz olarak Usb vericisi kolayca kırılabilir,sadece bu klavye ve mouse ile kullanılabilir.Yani kırılırsa mouse ve klavye kullanılmaz hale gelebilir.Krılırsa başka bir set daha satın almak veya garanti varsa değiştirmek zorunda kalablirsiniz.Klavyenin normalden biraz farklı olması ilk başta zorlayıcı olsada kısa sürede yazım hızınızın artığını görebilirsiniz

 • HepsiB. aracılığıyla, 06.09.2018

  Uzun zaman bilgisayar başında geçiren ve çok yazı yazan kişiler için kesinlikle öneririm. On parmak yazmıyorsanız, alışmak biraz zor oluyor. Bir mağazada denemeniz daha iyi olur. Elbette yeni kurla alınmaz olmuş maalesef.

 • HepsiB. aracılığıyla, 13.03.2017

  Bu cihaz gerçektende Ergonomik tasarıma sahip evet bunun yanı sıra sağlık açısından deyinmek gerekirse el ve bileklere yapılan baskıyı azaltıyor, uzun süre bilgisayar başında iş yapan veya uzun süreli bilgisayar kullanıcıları için gerçekten kullanışlı. Lise staj döneminde stajımı il sağlık müdürlüğünde yaptığımda şef abamız el ve bilek rahatsızlığından dolayı bileklik takıyordu. Bir kaç defa rahatsızlığından ötürü ameliyatta oldu. Bu cihazı incelediğim günden beri onunla görüşüyorum size veya bir başkasına göre fiyat yüksek olabilir unutmayın sağlık her şeyden önce geliyor... ortopedik terlik gibi düşünün amacı gerektirdiğine uygun yapılmış olan... Ergonomik tasarım, el ve bileklere yapılan baskıyı azaltır, sağlığınızı korur, özellikle uzun süre bilgisayar kullananlar için çok önemli.

 • HepsiB. aracılığıyla, 04.07.2020

  Alışması biraz zaman alıyor ancak sonrasında oldukça rahat biçimde kullanılabiliyor. Bazı tuşların basma hissiyatı daha sert (esc gibi). Yine de uzun süreli yazı yazma işleri ile uğraşanlar için daha iyisi bence yok.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.01.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Başarılı

 • HepsiB. aracılığıyla, 11.06.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Ürünü yaklaşık 3 senedir kullanıyordum. Oldukça ergonomik ve çalışma açısından oldukça rahat diyebilirim. Ancak mouse'un sol tık bozuldu ve sinir bozucu hal almaya başladı. Microsoft'un donanım servisi olmadığı için ve garantisi dolduğu için mouse sanırım çöp oldu.

 • HepsiB. aracılığıyla, 24.03.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Hızlı ve Beklediğim gibi geldi.

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.04.2018
  (Ürünü satın aldı)

  Eksikleri: klavye ışığı yok ve enter tuşu ufak geldi bana. Kargoyu merak edenler için; kargo 2 günde geldi. Eğer 10 parmak yazamıyorsanız, ilk 1-2 hafta zorlanıyorsunuz. kendi bilgisayarımın klavyesine alıştığım için şu anda bakarak yazabiliyorum. (10 parmak için uğraşmak istemediğim için bakarak yazıyorum.) Eğer yapısındaki bu özelliği yüzünden tereddütte iseniz, klavyenizdeki t,g,b harfleri ve bunların sol tarafındaki tuşlara yalnızca sol elinizle, diğer tuşları ise sağ elinizle yazmayı deneyim. Mouse ise ele güzel oturuyor ve parmak izi tutmuyor. ama normal mouselardan yüksek olduğu için uzun süreli kullanımlarda bileğimi acıtıyor. O yüzden bilek destekli bir mouse pad bence şart. ama bunu fareyi denedikten sonra alın.

 • HepsiB. aracılığıyla, 04.08.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Malzeme kalitesi, ergonomi islevsellik harika. Ama bu kadar para verilen bi urun icin 30cm'den sonra cekmemesi uzucu. Yedekte kablolu klavye ve mouse her zaman bulundurmak lazim pili ne zaman bitiyor belli olmuyor.

 • HepsiB. aracılığıyla, 11.08.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Alışması zaman alıyor.

 • HepsiB. aracılığıyla, 04.04.2020
  (Ürünü satın aldı)

  ultra hızlı kargo - kaliteli klavye

 • HepsiB. aracılığıyla, 08.05.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Zamanında teslimat

 • HepsiB. aracılığıyla, 13.07.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Mouse hasarlı gelmiş

 • HepsiB. aracılığıyla, 24.04.2019
  (Ürünü satın aldı)

  Ürünü yaklaşık 10 aydır kullanıyordum. Çok rahat, kullanıcısını yormuyor fakat usb dongle'ı çok narin. Yuvasından çıkartırken plastik koruması bağlantı yerinden ayrıldı ve bir daha çalışmadı. Servis ile konuştuğumda dongle'ın set ile eşleştirildiğini bu nedele yeni dongle maliyetinin sıfır ürün ile aynı olacağını belirttiler. Kısacası ürün arıza yaptığı anda çöp oluyor. Bu fiyat kategorisindeki bir üründe teknik destek böyle olmamalı.

 • HepsiB. aracılığıyla, 03.04.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Dedikleri gibi biraz alişma sürecinden sonra baya rahat oluyor bilekleriniz ağırmıyor

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.06.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Süper ergonomi.Mouse ve klavyedeki tasarım inanılmaz rahatlatıyor başta alışmak zor olabilir fakat sonraki zamanların rahatlığı paha biçilemez.Kargoya gelince ufak bir pürüz yaşadık ama halloldu

 • HepsiB. aracılığıyla, 28.10.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Yeni kullanmaya başladım memnunun şuan ürün güzel

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Microsoft Sculpt Ergonomic L5V-00016 Klavye Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft Sculpt Ergonomic L5V-00016 Klavye Mouse Set yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat