Microsoft PT3-00016 Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Microsoft PT3-00016 Klavye Mouse Set Yorumları

Microsoft PT3-00016 Klavye Mouse Set

(104 yorum)

104 Yorum

5
64 yorum
4
17 yorum
3
11 yorum
2
4 yorum
1
8 yorum

yorumları filtrele:

 • HepsiB. aracılığıyla, 06.02.2019

  Ürün başta çok güzel görünüyor ama 6 ayda perte çıktı. İlk önce mouse sonrada klavye bozuldu Mouse scroll lastigi boşa kaymaya başladı Klavye esc tuşu takılı kalmaya başladı Kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 02.08.2017
  (Ürünü satın aldı)

  Klavye sessiz, malzeme kalitesi gayet iyi ve konforlu sayılabilir. Tek eksikliği aydınlatma (Caps Lock ve NumLock üzerinde) ve nispeten küçük Enter tuşu. Mouse ele oturan ve kaliteli bir plastikten yapılmış.

 • HepsiB. aracılığıyla, 06.08.2017
  (Ürünü satın aldı)

  bu ürünü gidip bir teknoloji marketinde bizzat denedim. klavye mükemmel ses neredeyse yok ve ergonomik. ancak aynısını mouse için söyleyemeyeceğim mouse tık sesinde resmen ben buradayım diyor. alacak olanlar mouse sesine duyarlıysa kesinlikle düşünmesin.

 • HepsiB. aracılığıyla, 14.03.2017
  (Ürünü satın aldı)

  Artılar + Ergonomik klavye ve fare + Sessiz klavye tuşları + Güzel bir klavye ve fare performansı Eskiler - Caps lock tuşunda ve klavyenin tamamında hiç ışık yok - İleri-geri multimedya tuşları yok - Laptop ile kullanmayı düşünenler için biraz büyük gelebilir, laptop çantasına zor sığıyor. - USB alıcısı biraz büyük - Çok tuşlu fareler tercih edenler için 3 tuşlu bir fare az gelebilir. Bu fiyata daha iyi bir fare sunulabilirdi.

 • HepsiB. aracılığıyla, 16.04.2018
  (Ürünü satın aldı)

  Cuma sipariş verdim pazartesi öğleden önce elime ulaştığı için memnunum. Farklı bir ürün geldiğini belirtmek isterim fotoğraftaki değil aynı model farklı dizayn (enter tuşunu büyük) fotoğrafındaki enter tuşunun üstündeki iki tuş yok onun yerine enter tuşu büyütülmüş ve bence çok daha güzel,kullanışlı.. fotoğrafdaki enter tuşuna nasıl alışacağımı düşünüyordum bir hayli can sıkıcı olabiliyor küçük enter tuşları.. değişim düşünmüyorum. teşekkürler..

 • HepsiB. aracılığıyla, 28.11.2017
  (Ürünü satın aldı)

  Fiyat performans olarak gayet iyi bir ürün. + Estetik tasarım + Klavye tuşları sessiz, tepki süresi iyi + Mouse büyük ele iyi oturuyor - CapsLock ışığı yok - Enter tuşu biraz küçük - Klavye açma kapama tuşu yok

 • HepsiB. aracılığıyla, 18.02.2017
  (Ürünü satın aldı)

  Klavye tuşlarının basış hissi, sessizliği çok güzel. Ancak fotoğraftakinin aksine, Türkçe klavyede harfler tuşların sol üstüne çok küçük fontlarla yazılmış, ayrıca "Enter" tuşu fotoğraftakinden farklı olarak çok küçük yapılmış. Bunlar klavyenin Türkçe versiyonuna hiç özen gösterilmediğini ortaya koyuyor. Bu devirde Fn tuşu yardımıyla fonksiyon tuşu bulunmayan klavye yok gibiyken Microsoft'un bunu yapmaması çok kötü olmuş. Şarkı ileri geri al, bilgisayarı uyut, kapat gibi kısayollar yok. Bir de Caps lock, num lock için bildirim LED'leri mevcut değil. Mouse'a gelince, boyut olarak ele tam oturuyor, bu yönünü çok beğendim. Ancak bunun dışında giriş seviyesi bir mouse olduğunu her yerinden belli ediyor. Plastik hissiyatı kötü değil ama ucuz olduğu belli, tuşlar sesli, orta tekerlekte sağ-sol yapma tuşları dahi mevcut değil. Klavye-mouse setinin alıcısı gereksiz büyük olmuş. Masaüstü bilgisayarda sorun olmayacaktır; ancak benim gibi dizüstü bilgisayara takacaksanız, USB portundan dışarı sarkması kötü bir görüntü oluşturuyor. Küçük firmalar bile ürünlerinde çok minik alıcılar kullanabiliyorken Microsoft'un flash bellekten hallice boyutlarda bir alıcı kullanması, maliyet düşürme konusunda abartılı bir adım olmuş.

 • HepsiB. aracılığıyla, 14.09.2018
  (Ürünü satın aldı)

  2 adet sipariş verdik. her ikisi de sıfır paket geldi. internet alışverişi yaparken en büyük korkum, daha önceden açılmış olan bir kutuda gelmesi ürünlerin. Ürüne gelecek olursak; mouse biraz büyük, alışmak zaman alabilir. klavye gerçekten çok iyi. tuşlardan neredeyse hiç ses gelmiyor. klavye üzerinde minik bir lamba var, ilk açıldığında yanıyor sanırım sadece. caps lock ve num lock için bir gösterge yok ama çok problem sayılmaz. verdiğiniz parayı hakediyor.

 • HepsiB. aracılığıyla, 23.03.2021
  (Ürünü satın aldı)

  enter tuşu çok küçük ve klavye ışıklarının olmaması dezavantaj

 • HepsiB. aracılığıyla, 22.05.2021
  (Ürünü satın aldı)

  ürün hemen bozuldu ve nereye iade ediceğimi de bulamıyorum

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.01.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Kargo firması hariç her şey başarılıydı. Ürünü çok beğendim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 24.12.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Tuş hassasiyeti biraz sert, bazen daha fazla güç uygulamak gerekebiliyor. Mouse orta tuş (scroll tuşu) çoğu zaman boşa dönüyor, scroll yaparken baskı uygulamanız gerekiyor, bu da uzun kullanımlarda parmağınızı yoruyor.

 • HepsiB. aracılığıyla, 23.12.2020
  (Ürünü satın aldı)

  çok iyi ürün,

 • HepsiB. aracılığıyla, 03.06.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Klavye gerçekten sessiz ve sade şık tasarım farede eli büyükler için tatminkar

 • HepsiB. aracılığıyla, 16.02.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün malzemesi hiç bir yorumda belirtilmemiş gördüğüm kadarıyla. O yüzden ben belirteyim malzemesi plastik ve çok kaliteli bir malzemesi var denemez. Ayrıca benim verdiğim siparişte gelen klavye ve mouseda takılmalar oluyordu. O yüzden iade ettim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.02.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Mouse u dandik izlenimi veriyor. Klavye nispeten daha iyi. O kadar verince insan daha belirgin özellikler arıyor. Klavye üzerinde capslook ışığı gibi ya da klavyede on off tuşu gibi bunlar çok büyük eksik. Dongle ı da mouse içine klavyeye bir yere gömün arkadaş. Dongle ı da hem büyük hem de olur da taşıma gerektirecek şekilde kullanırsanız. Kaybeeyecek şekilde bir yere koymalısınız.

 • HepsiB. aracılığıyla, 08.04.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün ve paketlemesi çok güzel. Hızlı teslimat. Teşekkür ederim. Klavye mouse dan çok memnunum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.11.2020
  (Ürünü satın aldı)

  mükemmel rahat kullanım

 • HepsiB. aracılığıyla, 02.12.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün güzel fakat logitech gibi alıcısı eşleştirme yapılamıyor yani alıcısını kaybederseniz klavye ve mouse çöp oluyor.

 • HepsiB. aracılığıyla, 16.10.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Çok beğendim tavsiye ederim

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Microsoft PT3-00016 Klavye Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft PT3-00016 Klavye Mouse Set yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat