Huawei Mate Xs 5G 512GB 8GB Ram 8.0 inç 40MP Akıllı Cep Telefonu Mavi yorum ve tavsiyeleri

Huawei Mate Xs 5G 512GB 8GB Ram 8.0 inç 40MP Akıllı Cep Telefonu Mavi Yorumları

Huawei Mate Xs 5G 512GB 8GB Ram 8.0 inç 40MP Akıllı Cep Telefonu Mavi

(3 yorum)

3 Yorum

5
1 yorum
4
2 yorum

yorumları filtrele:

 • G. Gidiyor aracılığıyla
  kaliteli

  Olumsuz yönleri: Reklamlarda her yerde görüyordum ilk çıkan şeylere hep merakım olmuştur ama fiyatı görünce biraz hevesim kaçtı başta vazgeçtim ancak daha sonra dayanamadım aldım elinize alınca hakkını verdiğini hissediyorsunuz teknoloji ne boyutlara gelmiş gerçekten çok hızlı kasma yapmıyor şarjı da uzun gidiyor kamerası desen çok iyi alabilen herkese öneriyorum pişman olmazsınız.

 • G. Gidiyor aracılığıyla
  Kaliteli

  Olumlu yönleri: Huawei Mate Xs bence şu piyasada alınabilecek en iyi tefonlardan biri. Apple çok pahalı olduğu için huawei ona yakın özelliklere sahip bu yüzden hiç düşünmeden alın derim ben. Kamera özellikleri çok iyi. Hafızası da yüksek ve hafif bir telefon olduğu için tercih ettik biz.Farklı renkleri olmasını da beğendim. Kargo iyi ve hızlıydı.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 05.07.2021
  Kaliteli

  Olumlu yönleri: uzay seviyesinde bir telefon. hatta telefon, tablet, televizyon.. ne demek isterseniz diyin. fiyatı çok pahalı gerçekten :( durumumuz iyi olmasına rağmen biraz zorladı bizi ama gerçekten harika. boyutu ve ekran kalitesi tartışmaya kapalı. ben çok beğendim. araba fiyatı kadar olsa da özellikler müthiş

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Huawei Mate Xs 5G 512GB 8GB Ram 8.0 inç 40MP Akıllı Cep Telefonu Mavi kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Huawei Mate Xs 5G 512GB 8GB Ram 8.0 inç 40MP Akıllı Cep Telefonu Mavi yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat