Microsoft 6Jh-00022 Comfort Curve Klavye Yorumları

Microsoft 6Jh-00022 Comfort Curve Klavye Yorumları

37 YORUM
20 adet yıldızlı yorum
12 adet yıldızlı yorum
5 adet yıldızlı yorum

Microsoft 6Jh-00022 Comfort Curve Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla, 29.05.2016

ben daha önce arkadaşımda görmüş ve kullanmıştım bu klavyeyi. microsoft oluşu da güven vermişti bana bu yüzden aldım. çok ses çıkartmıyor ve parmakları acıtmıyor. fiyat ve kalitesi uygun bence.

İnce Hesap aracılığıyla

çalışma amaçlı alınan klavyelerin üzerine tanımam ben microsofttan başka. kullanım rahatlığı o kadar iyi ki. elimin yorulduğunu ben hiç hatırlamıyorum 1 aydır. diğer markalar yanına bile yaklaşamaz.

İnce Hesap aracılığıyla

Kaliteli ürün hızlı eksiksiz gönderim.

NI1 aracılığıyla, 02.04.2017

kusursuz kalite uygun fiyat

ürün microsoftun klavyesi olduğu için çok da konuşmaya gerek yok.hızlı kargo güvenilir satıcı..teşekkürler..

NI1 aracılığıyla

MICROSOFT 6JH-00022 WIRED KLAVYE

ÜRÜNÜ BEĞENDİM TAVSİYE EDERİM

NI1 aracılığıyla, 12.06.2016

Herşey çok iyiydi

Teşekkürler.....

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Fiyatına göre iyi bir klavye, malzeme kalitesi güzel ama yazımı gürültülü.

İnce Hesap aracılığıyla

hissediliyor kalitesi

microsoftun malzeme kalitesi hemen kendisini belli ediyor. diğer klavyelere göre bence daha dayanıklı bi duruşu var zaten hissediyorsunuz o kaliteyi kullanınca. ben tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 05.06.2012

Tam istediğim klavye.

Öyle çok fonksiyon falan istemiyorsanız uygun işinizi görecek yazması rahat bir klavye arıyorsanız bu klavye size uygun demektir. Yeni aldım yazması rahat yazarken çok ses çıkarmıyor ve tuşları yumuşak. Tavsiye edilir.

HepsiB. aracılığıyla

En iyi fiyat ve Kalite

Microsoft kalitesiyle, temel fonksiyonlara sahip, uygun fiyatlı ve bir klavye. Klavyede çok fazla fonksiyon aramayan günlük kullanıcılar için uygun, tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

kullanışlı

Multimedya özelliği olmayan, temel fonksiyonlara sahip, güzel, kulanışlı bir klavye.Okulumuz için aldık. Memnunuz.Hepsiburadada çok kısa sürede teslim etti. Tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 07.11.2012

ekstra bir özellik istemeyenler için

standart bir klavye ekstra bir özelliği yok ancak özellikle de klavye almak için çok para ayıramayacak olanlar için çok ideal bir klavye. öncelikle microsoft marka olması güven veriyor. ama herşeyden önemlisi inanılmaz rahat yazılıyor bu klavyeyle. tuşlara inanılmaz rahat basılıyor ve çok az ses çıkarıyor. herkese tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 08.11.2012

Harika !

Klavyeyi sadece klavye ihtiyacınızı gidermesi için kullanacaksanız daha iyisi olabileceğine inanmıyorum. Tuşları fiyatıyla kıyasla oldukça yumuşak ve sessiz. En çok aranan özellik budur ve mevcut.

HepsiB. aracılığıyla

Bu Fiyata Microsoft kalitesi...

Tuşlar gayet yumşak, Multimedya olmaması bir eksiklik olabilir, ama diğer yönden kıyaslama yapınca(gerek fiyat gerekse kullanım yönünden) memnun kaldım fazla para vermeye gerek yok arkadaşlarımında hoşuna gitti ve 3 adet daha aldım.

HepsiB. aracılığıyla

kullanışlı..

ürününün tuşları yumuşak ve fazla ses çıkarmıyor ve parmaklarınızı yormuyor.. aradığınız şey düz ve normal bir klavye ise tercih edebilirsiniz.. fiyatıda gayet uygun.. almak isteyenlere tavsiye edebileceğim bir ürün..

HepsiB. aracılığıyla

Gayet kullanışlı

İş yerindeki bilgisayarımda kullanmak üzere aldım. Aynısını evdeki bilgisayarımda da kullandığım için bilerek aldım. Sade ve kaliteli bir ürün. Tuşları da sessiz. Tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla, 09.11.2012

Sade ve kaliteli

Sade tasarımlı ve kaliteli Microsoft klavyeyi, görüntüsü için değil kalitesi için aldım. Gayet kullanışlı olan klavyemden oldukça memnunum. Bilgisayar kullanıcılarına öneririm.

HepsiB. aracılığıyla

Fiyat/Performans guzel

Urun Microsoftun standart klavyesi ve tusları onceki klavyeme gore hafif daha sert, fakat kullanımı kolay. Tusları sillinecek gibi gorunmuyor ama bunu zaman gosterir. Tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla

Microsoft Kalitesi

Fiyat performans açısından çok uygun bir ürün. Kaliteye yorum yapmaya gerek yok Microsoft kalitesi. Normal kullanım için ideal bir klavye.

HepsiB. aracılığıyla, 07.08.2013

İYİ

fiyatına göre iyi bir ürün...basit ,sade,kullanışlı...multimedya tuşları yok.. o yüzden biraz alışmakta güçlük çekiyorum..Ucuz ve kaliteli bir klavye isteyenlere tavsiye ederim..

Microsoft 6Jh-00022 Comfort Curve Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft 6Jh-00022 Comfort Curve Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele