Korkmaz A489 Oveny Midi Fırın

Korkmaz A489 Oveny Midi Fırın Yorumları

9 yorum
54 kişi 
41 kişi 
33 kişi 
11 kişi 

 • Ürün Güzel Fakat Tek Cam Olmaması Gerekir
  Ürün ısıtması güzel fakat öndeki camı tek cam. Bu fiyattaki ürünlerde çift cam oluyor. Dışarıdan dokunulduğunda el yakıyor. Çocuk sahibi olan aileler dikkat.
 • 50-100 fazla olsun iyisi olsun
  Ürün süper iç aydınlatma lambası ve içine giren düğmeleri çokta şık duruyor ....
 • Güzel
  Güzel kullanışlı .iç hacmi gayet geniş . Daha bir kez pişirdim . Ayarlarını öğrendikçe daha da kullanışlı hale gelecektir
 • emsallerine göre yavaş pişiriyor.
  Ürün güzel ancak altı kapalı olduğu için yavaş pişiriyor.
 • Bu fırın pişirmiyor
  Ürünü yorumlara bakarak aldım, herkes çok övmüş. Siparişi verdim kargo geldi fırın camı tamamen kırık çıktı. Aradım geri gönderin dediler, sağ olsunlar yeni ürün gönderdiler ama bugün 3. Kez kullanıyoruz pişirmiyor . Kitapçığında çörek için 20-30 dakika pişirme süresi yazıyor , bizim 50 dakika oldu yine pişmedi, tepsidekilerin yarısı sarımtırak , yarısı direk hamur halen. 5 yıllık eski mini fırınımızı iyiki atmamışım şimdi çöreği bu Korkmaz'dan çıkarttım eski fırına koydum. Eskiydi ama böreğimizi çöreğimizi işi pişiriyordu. Bir açıklama bekliyorum ilgililerden .50 dakikadır 190 derecede pişen çörek fotosu ekliyorum. Diğer 2 denemede böyleydi .
 • BAŞARILI
  Ürünü 2 gun icinde hizli ve sorunsuz bir sekilde teslim aldim. bugun ilk kez kullandim. börek yapiminda. son derece basarili. kesinlikle tavsiye ediyorum, gozunuz kapali alabilirsiniz... urun alirken kullanici yorumlarina inanilmaz onem veriyorum. kullanir kullanmaz yazmam gerektigi aklimdaydi. sonucun olumlu olmasi benide mutlu etti :)
 • Beş Yıldız
  çooooookkkkk memnun kaldım. harika birşey ürün teşekkürler . kesinlikle öneriyorum.


 • fırın
  ürün gayet güzel , ıslak kek yaptım gayet güzel pişirdi. şimdilik memnunum bakalım zaman ne gösterecek.
 • Ürünü henüz kullanmadım ama kopak contası uyduruk gibi geldi üst kısım tam tutturulmadığı için sarkmıştı kullanım sonrasında ne olur bilmiyorum.
  Ürünü henüz kullanmadım ama kopak contası uyduruk gibi geldi üst kısım tam tutturulmadığı için sarkmıştı kullanım sonrasında ne olur bilmiyorum.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!