Microsoft 2Ef-00003 Wıreless Mobıle Siyah Mouse yorum ve tavsiyeleri

Microsoft 2Ef-00003 Wıreless Mobıle Siyah Mouse Yorumları

Microsoft 2Ef-00003 Wıreless Mobıle Siyah Mouse

(109 yorum)

109 Yorum

5
59 yorum
4
38 yorum
3
8 yorum
2
2 yorum
1
2 yorum

yorumları filtrele:

 • YorumBudur.com aracılığıyla

  normal özelliklere sahip çok ama çok kaliteli bir ürün 1senedir kullanıyorum daha hiç bir sorun çıkmadı kesinle çok kullanışlı bir ürün herkese tavsiye ederim.

 • YorumBudur.com aracılığıyla

  tek pille çalışıyor. windows 7 ye uyumlu. kablo yetti yetmedi sorunuyla uğraşmıyorsunuz. hatta epey de geniş bir alanda algılıyor

 • YorumBudur.com aracılığıyla

  her gün pc başında oturmama rağmen pil yaklaşık bir ay gidiyor. laptoplar için büyük rahatlık

 • YorumBudur.com aracılığıyla

  yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum. çok memnunum tavsiye edebilirim. fiyatı çok uygun.

 • İnce Hesap aracılığıyla, 13.03.2016

  rahatlığı ve çekiciliği yönünden güzel bir fare fakat wireless sanki biraz mesafe olarak kısa geldi bana.

 • İnce Hesap aracılığıyla

  word kullanırken bayağı bir detaylı kullanıyorum ben bu yüzden hem uyumlu bir mouse hem de eli yormayan bir mouse tercih ettim. kullanımını çok beğendim. hafif ve sorunsuz çalışıyor. etrafı silikon bu yüzden tutuşu daha rahat oluyor. fiyatı aşırı pahalı olmadığı için kullanımda rahatlığına bu parayı hak ettiğini söyleyebilirim.

 • İnce Hesap aracılığıyla
  teklemedi bile

  bırakın yanına yaklaşmayı kıyaslanabilecek bir marka dahi yok bence microsoftla. defalarca bilinen markaları kullandım ve hepsi elimde parçalandı. bu kez kıydım biraz daha paraya ve sonunda aldım sağlam bir tane. bi kere bile teklemedi mouse.

 • İnce Hesap aracılığıyla

  MS NOTEBOOK OPTIK MOUSE 3000 USB V2bu güne kadar gördüğüm en güzel farelerden biri kullanışlı güzel ve küçük bir fare ee tam oturuyor fazla yer kaplamıyor 4 yada 5 metreye kadar çekiiyor herkese tavsiye ederim

 • İnce Hesap aracılığıyla

  MS NOTEBOOK OPTIK MOUSE 3000 USB V2 (2EF-00003)Pil ömrüde fena değil. Güzel cihaz. Küçük bir fare ele oturuyor fazla yer kaplamıyor. MS NOTEBOOK OPTIK MOUSE 2-3 metreye kadar fena değil orta çekiyorTavsiye ederim

 • İnce Hesap aracılığıyla

  MS NOTEBOOK OPTIK MOUSE 3000 USB V2 ürün çok şekil bence pil ömrüde yeterince uzun isterseniz bunu tasarruf modu ile dahada uzatabilirsiniz. bu ürün tavsiye edilmez mi?

 • İnce Hesap aracılığıyla

  MS herzamanki gibi yapmış yapacağını ve son derece ergonomik bir tasarım ve kullanıdığı kaliteli malzemeyle kendini göstermiş. aldığımdan beri 1 kez pill değiştirdim yani yaklasık 2-3 ayda bir ama sureklı kullanıdıgımıda belirtmek isterim

 • İnce Hesap aracılığıyla, 22.03.2011

  MS NOTEBOOK OPTIK MOUSE 3000 USB V2ben yaklaşık 2500tl lik alışverişim var ince hesap sitesinde. hizmetleri ve üstelik hizmet sonrası yaklaşımları, lojistik hizmetlerine diyecek yok. İlla hepsiburda gibi siteler değil. incehesapın fazlası var azı yok.Üstelik ürün microsoft ve alışveriş güvenceli. ürün de çok kaliteli. daha ne diyebiliriz. gönlünüz rahat olsun. iyi alışverişler.

 • İnce Hesap aracılığıyla

  15 20 liraya kalitesiz mauselar alacağınıza 10 15 lira fazla verip bu mausu almanız daha iyi. Hem daha uzun dayanır hem pilden tasarruf edersiniz. İncehesap ta fiyatı gerçekten çok uygun.

 • İnce Hesap aracılığıyla

  kaliteli bir ürün 5-10 lira fazla verip kaliteli bir ürün alarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ben birazdaha büyük bekliyordum ama yinede sevdim (elim büyük olduğu için yakınıyorum :) )

 • İnce Hesap aracılığıyla

  ürün beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak şekilde tereddüt etmeden alın derim.

 • İnce Hesap aracılığıyla

  kalitesini çok rahat bir şekilde hissettiriyor kullanıcıya. ben 2 haftadır kullanıyorum ve ağırlığı tam istediğim gibi olduğu için çok beğendim. eli yormayan bir tasarımı var. her yüzeyde sorunsuz çalışıyor.

 • İnce Hesap aracılığıyla, 12.05.2016

  kullanımının rahatlığını görünce ben mouse için fazla para vermediğimi düşünüyorum. tek kötü yanı ayarlanamaz olması. ekstra tuşu olsaydı benim için daha iyi olurdu.

 • NI1 aracılığıyla
  Gayet güzel kullanışlı 1600 DPI mouse

  Herkese selam mouse çok çok iyi zaten Microsoft olması bile yeterli. Teşekkürler, firmaya gösterdikleri ilgiden dolayı ayrıca Teşekkür ediyoruz. İyi çalışmalar diliyoruz.

 • NI1 aracılığıyla
  Hangi ürün?

  13/08/2017 de sipariş ettiğim ürün. Anlaşmalı oldukları kargo firması nedeniyle hala elime ulaşmış değil tam 1 hafta oldu. Sadece salı günleri Gaziantep Merkezindeki bir yere getirebileceklerini mobil bilmem ne Zırvalıklarıyla ürün elime ulaşmış değil. Akabinde mağazaya yazdım ve hala bir cevap alabilmiş değilim.

 • NI1 aracılığıyla

  güzel şık ve kaliteli

 • HepsiB. aracılığıyla
  Bir Yıldız

  Herkese Merhaba, Mouse'u yaklaşık bir senedir kullanıyorum. İş için kullanıyorsanız tam gün kullanımlarınızda 15-20 gün içerisinde pili bitiyor. Daha önce kullandığım farklı marka mouslar 1 seneyi zorlarken Microsoft'un bu mouse'unun pil kullanımı gerçekten çok fazla. Ayrıca kenarlarında ki yumuşak kısımlar çok kısa vadede kalmaya balışyor. Orta da bulunan Scroll tuşu ise yaklaşık 2 ay içerisinde çok zor basmaya hatta hiç basmamaya başladı. Kısacası bu rakamlara çok daha iyi bir mouse alabilirsiniz. Sokağa atacak paranız var ise tabi ki bu mouse’u alabilirsiniz.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.08.2017
  Dört Yıldız

  ürün bekletilerimi karşıladı. teslimattasa sorun çıkmadı.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.10.2017
  Beş Yıldız

  Ne diyebilirim ki, Microsoft'un ürünleri her zaman en yüksek kalite ile üretiliyor. Buna rağmen almış olduğum bazı Microsoft Fareler tuhaf sorunlar çıkarmıştı. Fakat bu modeli çok iyi.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  5 yıldır kullanıyorum. mükemmel bir ürün. hiç düşünmeden alın.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Microsoft 2Ef-00003 Wıreless Mobıle Siyah Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft 2Ef-00003 Wıreless Mobıle Siyah Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat