Microsoft JWD-00039 Wıred 200 Usb Tr Klavye Yorumları

Microsoft JWD-00039 Wıred 200 Usb Tr Klavye Yorumları

9 YORUM
6 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Microsoft JWD-00039 Wıred 200 Usb Tr Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

işini yapıyor sorunsuz

tuşlara basınca yumuşak hissettiriyor eski klavyeme göre benim. fiyatına bakınca ben çok güzel bir klavye aldım diyebilirim.

HepsiB. aracılığıyla, 12.07.2017

İyi *****

Sağlam kutusunda ve hızlı bir şekilde geldi. Teşekkür ederim.

Media Markt aracılığıyla

İyi fiyat iyi paketleme

Allengirli bir klavye değil gayet sade ve şık. Mekanik klavyelere fazla para vermeye gerek yok gayet iyi bir yazım hissiyatı var

HepsiB. aracılığıyla, 10.05.2017

Wired 200

Mükemmel. Ben çok beğendim görüntüsü ve kullanımı oldukça hoş kesinlikle tavsiye ediyorum.

Media Markt aracılığıyla

Uygun Fiyatlı İyi Klavye

Sürekli klavye ile zaman geçiren birisiyim bu klavyeden önce mekanik bir klavye kullanıyordum ancak çıkardığı sesler beni rahatsız eder olmuştu,sürekli klavye kullanan bir insan olduğum için klavyenin rahatlığı ve ergonomikliği çok önemli bu klavyede ise aradağım rahatlığı buldum arada ki ayrılmış bölüm gayet mantıklı düşünülmüş küçük sayı klavyesi ise muhasebeci arkadaşımın işine çok güzel yarıyor bana bir işlemi anlatmak için ayağa bile kalkmıyor hesap makinesini açıyorum o yazıyor ve sonucu gayet mantıklı ekranımda görebiliyorum ay klavyenin alt tarafında bulunan yastıklar çok joş bir hissiyat yaratıyor ürün gayet güzel kasasında bluetooth olmayanlar için sorun yok içinden çıkan USB ile çalışıyor number pad ve klavyenin ayrı olmasının bir avantajı var number pad'i her zaman kullanan insanlar değilseniz ama gerekli oluyorsa elinizin altında bir yere koyun hem masanızda kalabalık oluşturmaz hemde ulaşamamazlık gibi bir derdiniz olmaz Microsoft Klavye Mouse Setlerinde gayet başarılı bu parayı sonuna kadar hak ediyor. Ürün diğer Microsoft ürünleri gibi sağlam ve güzel,tuş hissiyatı çok yumuşak bütün Microsoft klavyeleri gibi sıvı dökülmelerine karşı korunaklı.ürün eğimli yapısı ayrı bir hava katıyor ve gayet başarılı arkasına yaslanan insanlar için çok kullanılan tuşlar eğimden dolayı yakında bu gayet hoş,parlak yüzeyler fazla iz tutmuyor güzel yapılmış.kablosu gayet sağlam bükülmelere karşı dayanıklı olacağını düşünüyorum.numlock ve capslock'un ledleri bulunuyor gayet başarılı.Fiyatına göre bulunmaz nimetlerden bu fiyata Everest alacağınıza Microsoft'un taş gibi sağlam klavyesini alın derim

HepsiB. aracılığıyla

Çok kaliteli

Ürünü alırken tereddütlerim vardı. Fakat cidden hem hesaplı hem de kaliteli bir ürünmüş. Tuşlar yumuşak ve sessiz. Üzerindeki yazılar çıkacak gibi durmuyor. E daha ne olsun..

HepsiB. aracılığıyla, 03.03.2016

Gayet İyi

Klavye çık kısa bir sürede elime ulaştı. Microsoftun sıradan klavyelerinden biri. Tuşları yumuşak, parmakları yormuyor. Ben sürekli olarak çizim yapan eşim için aldım. Tuşlar hassas olduğu için, sol el kullanım esnasında Ctrl tuşuna basabiliyor. Bunun dışında bir problem yok.

HepsiB. aracılığıyla

Beklediğimden daha iyi

Klavye beklediğimden daha iyi çıktı. Tuşları çok yumuşak ve kullanımı oldukça rahat. Bu fiyata oldukça kaliteli bir klavye.

HepsiB. aracılığıyla, 08.11.2016

İşini yapıyor

Ürün oldukça iyi, tuşlara basması yumuşak ve oldukça güzel bir hissi var. Fiyatını göz önünde bulundurursak mükemmel diyebilirim.

Microsoft JWD-00039 Wıred 200 Usb Tr Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft JWD-00039 Wıred 200 Usb Tr Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele