Microsoft 5050 PP4-00016 Klavye Mouse Set Yorumları

Microsoft 5050 PP4-00016 Klavye Mouse Set Yorumları

54 YORUM
  • 38 adet yıldızlı yorum
  • 9 adet yıldızlı yorum
  • 2 adet yıldızlı yorum
  • 1 adet yıldızlı yorum
  • 4 adet yıldızlı yorum

Microsoft 5050 PP4-00016 Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Ingilizce klavye değil

Ürünün açıklamasında ingilizce klavye yazıyor ama Türkçe gönderildi. Boşuna zaman kaybı yaşadım.

kullanımı güzel klavye. mouse biraz iri gibi ama tepkileri iyi. kısa yol tuşları kullanışlı.

Kargo sorunu

Ürün çok güzel, mağazadan hiçbir şikayetim yok. Ancak kargo şirketi 5 işgününü geçirdiği gibi bir de 71 yaşındaki babam evden çıkamadığı için Karşıyakadan menderes’in ilçesine gittim oradan kargoyu aldım ve maydonoz koyuna götürdüm. Bilenler bilir bu mesafeler çok uzundur. Şirkete tavsiyem o kargo şirketini bıraksınlar.

Çok İyi

Dört dörtlük bir set.

Çok başarılı

Ürün çok kaliteli. Yazılım için çok uğraştım fakat olmadı. Windows 7 service pack 1 ve üstü gerekiyor. Ben yükleyemedim

mouse bozuk geldi

mozuk bozuk çıktı

Defolu Urun yollandi

Urun defolu geldi

Yazı yazmak için ideal bir klavye.

Gayet başarılı bir klavye.

kalitesiz

Ürün bildiğiniz kalitesiz plastikten ibaret Ledlerinden bahsetmeye bile gerek yok belli olmayacak kadar az yanıyor Biraz daha ekleyip daha iyi bir şey alın

Ürün süper.

Ürün harika. Sol shift biraz küçük. Sleep düğmesi yok. Bunlara da dikkat edilseydi, çok iyi olurdu. Bunların dışında Microsoft klavye ve farenin kalitesi için fazla söze gere yok. Son derece konforlu ve güzel bir takım.

hızlı geldi

evet fiyatina gore gayet iyi.hizli bir sekilde geldi.

Keyifli

Gerçekten çok kullanışlı bir set.

Beş Yıldız

Hızlı teslimat için teşekkürler. Gerek Klavye gerek mause gerçekten çok kaliteli. Malzeme kalitesi mükemmel. alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

iyi oldu

indirimde almak iyi oldu

almak istiyorsanız alın

ne zamandır almayı düşündüğüm bir üründü sonunda aldım ve istediğim gibi geldi memnun oldum sağolun

Beş Yıldız

kullanışlı ve kaliteli bir ürün , tavsiye ederim. düşünmeden alınır.

Beş Yıldız

Gayet şık bir ürün. Kesinlikle tavsiye edilir

KALİTE VE SAĞLIK İÇİN TAVSİYE

Birçok alanda çalışabilen bu mouse'da yanınızda mouse pad taşımak zorunda kalmayacaksınız. DPİ kalitesi ile en ufak hareketlerinizi algılayarak photoshop tarzı çalışmalarınızdaki ince işleri daha başarılı bir şekilde sürdürebileceksiniz. Klavyedeki esnek görünüm ve tasarımındaki incelik sayesinde seyahat edenlerin kolaylıkla yanlarında taşıyabilecekleri bu ürün sadece taşıma konusunda değil sağlık konusunda da bizlere uzun süreli bilgisayar kullanımı sunarak el ve bileklerdeki oluşan ağrıları engellemektedir. Güvenilir şifreleme yöntemiyle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünü kalite ve sağlık açısından da tercih etmelisiniz

İyi Klavye Ortalama Mouse

Bu incelemeyi bu klavyeden hoşlandığımı söyleyerek başlayacağım. Fare biraz ortalama kalmış.klavye bölünmüş bir klavye değil, bu nedenle çoğu ergonomic klavyeden biraz daha dar.klavye de yazım gayet rahat ve yorucu değil.Kısatol tuşlarınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.AES özelliği ile de herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Daha geniş bir fare, avuç içinizee sığar, uzun süre ya da el kaslarınızı aşırı şekilde kullanmanızı engel olur. Klavyede caps lock göstergesi yok. Açık olup olmadığını öğrenmek için yazmaya başlamanız, sonra yanlış yaparsanız geri almanız gerekebilir.bazı tuşlar oyuncular için özellikle biraz uzak kalabilir. Fare üzerinde bir açma / kapama düğmesi yok, bağlandığında her zaman açık.Usb stick normale göre biraz fazla yer kaplıyor.

Güzel Klavye Ortalama Mouse

Bu incelemeyi bu klavyeden hoşlandığımı söyleyerek başlayacağım. Fare biraz ortalama kalmış.klavye bölünmüş bir klavye değil, bu nedenle çoğu ergonomic klavyeden biraz daha dar.klavye de yazım gayet rahat ve yorucu değil.Kısatol tuşlarınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.AES özelliği ile de herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız.Daha geniş bir fare, avuç içinizee sığar, uzun süre ya da el kaslarınızı aşırı şekilde kullanmanızı engel olur. Klavyede caps lock göstergesi yok. Açık olup olmadığını öğrenmek için yazmaya başlamanız, sonra yanlış yaparsanız geri almanız gerekebilir.bazı tuşlar oyuncular için özellikle biraz uzak kalabilir.Fare üzerinde bir açma / kapama düğmesi yok, bağlandığında her zaman açık.Usb stick normale göre biraz fazla yer kaplıyor.

KALİTEDE 1 NUMARA

Avantajlar : konforlu,taşıması kolay<br />Arkadaşlar gerek kullanımda gerek taşımada bize sağladığı kolaylıklarının yanında ergonomik yapısı ile uzun süreli bilgisayar kullanımlarında oluşabilecek el ve bilek ağrılarını engellemesi daha konforlu bilgisayar kullanımı sunmaktadır.

Beş Yıldız

Gayet şık dış tasarımı konfor sağlayan tasarımı el ve bilek ergonmisini korur, uzun süre rahat kullanılırsınız :)

Tavsiye Ederim.

Güzel bir ürün. Takılma kesme vs sorunları olur diye kablosuz kullanımından uzak duruyordum. Oyun çizim gibi işlemlerle ilgilenenler alabilir. Kullanım esnasında bekleme, atlama, kopma gibi sorunlar yaşamadım.

paketleme kargo hızı çok iyiydi beğendim

Bu ürünü takip ediyorum imkanım olmadığı için şimdilik alamadım ama kullanma fırsatım oldu gerek konforu gerek rahat kullanımı çok hoşuma gitti. Uzun süre bilgisayar başında vakit geçiren kişilerin sağlıkları açısından bu ürünü tercih etmeleri kendilerine yapacakları en büyük iyiliklerden birisi olur. Gayet konforlu kullanımı ve estetik yapısıyla rahat bir şekilde işlerinizi halledebilir, eğlencenin tadını alabilirsiniz :)

Yorumları Filtrele