Microsoft L3V-00016 Klavye & Mouse Set Yorumları

Microsoft L3V-00016 Klavye & Mouse Set Yorumları

16 YORUM
10 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Microsoft L3V-00016 Klavye & Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

yorum

uzun l süreler klavye başında olanlar için çok rahatlatıcı ergonomik bir tarzı var ürünün paranın hakkını veriyor

NI1 aracılığıyla

Microsoft başka.

Microsoft markası klavyede gerçekten çok iyi. Tek eksiği büyük/küçük harf uyarı lambasının olmaması. bilgisayar ile yoğun çalışanlar için uygun bir klavye.

HepsiB. aracılığıyla

Bir Yıldız

7 aydır kullanıyorum, 20 yıldır da MS Confort serisi kullanan bir insanım. Nasıl bu kadar kötü tasarım yapmışlar çözebilmiş değilim. Temel sorunlar : Mouse pillerini çıkartmak-değiştirmek için tornavida vs. kullanmanız gerekiyor. Klavyenin bazı tuşları ,bazı zamanlarda çalışmayabiliyor ( sıkıntı verici ) Tavsiye etmiyorum.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

klavyve ve mouse çok ama çok iyidir. Klavyve mouse üzerinde açma kapama tuşu yoktur çünkü buna gerekte yok. Pil ömrü normal kullanımda 1 yıldan fazla gitmekle birlikte bizim gibi günün 8 saati muhasebe de bilgisiyar başında olanlar için en az 8 ay gitmektedir. Bir hafta pil ömrü var diyen yorumların yanıltıcı olduğunu düşenmekteyim. Ofisde 4 adet sorunsuz kullanmaktayız. Tuşları geç algılama yada ilk tuşu algılamama gibi hiç bir problem yaşamadım. El bileklerinin ağrımaması için yükseltme ayakları ters olarak dizayn edilmiştir. Kesinlikle tavsiye edebileceğim ender microsoft ürünüdür.

HepsiB. aracılığıyla

Kararsız kaldım

Ne diyeceğim konusunda kararsızım, kalite olarak çok güzel mouse ve klavye ona diyeceğim yok, klavye normal dururken sanki önde ayakları var ve onları kaldırmışsınız gibi duruyor tabi orda ayakları yok normalde bunun ayakları tersi yönde çünkü ters yöndeki ayakları kaldırdığınız zaman düz oluyor klavye. Ben f klavye on parmak kullanıcısıyım normal klavyede yazdığım hız verimini bunda alamadım açıkçası 1 ay kadar oldu kullanmaya başlayalı ama diğer klavyeler kadar hızlı yazamıyorum bunda bence hızlı klavye kullananların almadan önce iyice düşünmesi gerek çünkü fiyatı yüksek bi klavye sırf yumuşak yastık kısmı var diye alınmaması gereken bi klavye.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Bu setin klavyesini kullanmaktayım. İlk basılan tuşu algılamaması gibi bir problem yok. Pilinin uzun gittiği doğru. Ergonomi için konuşursam alışkın olmayanlar için bir alışma süreci olacaktır. Tuşların basımı gayet güzel ve yumuşak. El koymak için yapılan kısım yumuşak ve biraz deriyi anımsatıyor. Çekim gücü 2.4 ghz. Kısacası sırf klavyesi için bile alınır bir set. Ben oldukça memnunum.

HepsiB. aracılığıyla

fare kötü

Klavye için iyi yorum yaptım ama fare tam bir facia. Hemen hemen hiç bir zeminde çalışmıyor. Hassasiyeti çok kötü ve pil takılınca çok ağırlaşıyor. Ben ele oturuşunu da beğenmedim gereksiz bir tasarım.

NI1 aracılığıyla

Uygun fiyata orijinal ve faturalı ürün.

NI1 aracılığıyla, 11.01.2018

En iyisi

Urun tam olarak harika hem ergonomik kullanimi hemde şık gorunumuyle almaya deger.

HepsiB. aracılığıyla

başarılı

güzel paketleme, hızlı kargo microsoft kalitesi

HepsiB. aracılığıyla

İlk harfi basmıyor

İlk bastığınız tulu almıyor. Sürekli yazdığınız kelimelerin ilk harfi çıkmıyor.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Bence Klavyenin tek sorunu normal klavyelerde klavyenin altındaki yükseltme ayaklarının bilek tarafında olması yani diğer klavyelere göre ters. Ayakları kaldırdığınızda klavyenin bileklerinizin olduğu yönü yükseliyor : ) komik olmuş.

HepsiB. aracılığıyla, 08.08.2017

başarılı ürün

diğer yorumlarda klavyenin pilinin 1 haftada bittiği söylenmiş ancak böyle bir durum yok. ürün bazlı bir sorun olabilir veya kullanılan pilin kalitesinden dolayı olabilir. 14 aydan beri kullanıyorum. sadece 1 kere mouse un pili bitti. onun haricinde herhangi bir pil değişikliği yapmadım. ürünün konforu güzel. yazılım sektöründe çalışıyorum ve aktif olarak kullanıyorum ürünü. klavyenin şekline alışmak başta zor oluyor ama alıştıktan sonra rahat geliyor baya. tek sorun olarak mouse un yanındaki kauçuk kısımda soyulma oldu. ancak çok büyük bir sorun değil. klavye üzerinde fonksiyonel tuşları yeteri miktarda var. bu tuşları kullanan kullanıcılar için faydalı olabilir. pişman omazsınız ürünü aldığınızda. özellikle klavyenin bilek desteği çok başarılı.

HepsiB. aracılığıyla, 02.06.2017

Klavye pili hemen bitiyor...

Klavyenin açma ve kapama tuşu yok belki gerek de yoktur ama klavyenin pili 1 hafta içerisinde bitiyor.

Media Markt aracılığıyla

Harika bir set

Avantajlar : Ergonomi,Hissiyat,Kalite<br />Dezavantajlar : Fiyat<br />Aslında genel itibari ile microsoft ürünlerinden pek hazetmem acncak bu mouse ve klavye seti gerçekten harika. Klavyenin ve mouse'un ergonomisi,kullanımı ve hazzı gerçekten muazzam. Almak isteyenlerin fazla düşünmesine gerek kalmadan almasını öneririm ama tabi önce gidip yerinde bir baksınlar...

NI1 aracılığıyla

özenle paketlenmiş en ufak hata arıza yok ezik bile yok . Tavsiye ederim A++ bir satıcı . Tekrar teşekkürler.

Microsoft L3V-00016 Klavye & Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft L3V-00016 Klavye & Mouse Set yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele