Microsoft GMF-00042 Kablosuz Mouse Yorumları

Microsoft GMF-00042 Kablosuz Mouse Yorumları

17 YORUM
10 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Microsoft GMF-00042 Kablosuz Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Trendyol aracılığıyla, 08.04.2021

(Ürünü satın aldı)

Güzel hızlı ulaştı

Amazzon aracılığıyla

Zerafeti çok hüzel

Ürün çok güzel. Tavsiye ederim

Amazzon aracılığıyla, 12.10.2020

sıkıntısız alışveriş

hızlı teslim , sağlam,arızasız mouse

Amazzon aracılığıyla

gayet güzel

microsoft kalitesi herzamanki gibi güzel

Amazzon aracılığıyla

Çok güzel

Boyutu ve kullanımı harika

Amazzon aracılığıyla

Güzel

Kaliteli

Amazzon aracılığıyla

Bluetrack

Yıllardır Microsoft'un BlueTrack özelliğine sahip mouse'larını kullanıyorum ve portatiflik söz konusu olduğunda üstüne tanımam. Mavi lazer ayna ve cam hariç tüm yüzeylerde mükemmel çalışıyor. Eğer mouse'u her zaman mouse pad üzerinde kullanamam koltuğun kenarına masanın üstüne de koyar çalışırım diyorsanız bu mouse kaçırılmayacak bir ürün.

Amazzon aracılığıyla

küçük ve amaca uygun

daha önce microsoft 3000 modeli bir mouse kullanıyordum ve yanlardaki kauçuk kısımları çıktığından, tekerlek de zor çalışmaya başladığından yine 3000'in devamı olan bu modeli aldım. yanlar yine kauçuk aynı problemi yaşayabilirim ama önceki mouse u da 2 yıldan fazla kullandım. eğer yıllarca kullanacağım derseniz doğru ürün değil ama 2-3 yıl amaca hizmet etsin, bu sürede de çok memnun kalayım derseniz bence doğru ürün. küçük olması kullanışlı yapıyor.

Trendyol aracılığıyla, 12.05.2020

ürün çok güzel kullanışlı paketleme güzel teşekkürler trendyol

NI1 aracılığıyla

Eski sürümünden kötü bir tasarım

Farenin bir önceki sürümünü kullanıyordum, bilgisayara takılan USB parçası yaylı bir yuvadan çıkıyordu. Laptop ile kullandığım için mesai başında tak, mesai sonunda mouse'a geri koy kolaydı. Bu sürümde parça pil yuvasının içinde bir bölüme konuluyor, yay da yok: pil kapağını söküp şişede son kalan ketçapı çıkartma hareketi gerektiriyor. Onun dışında mavi lazer eskisinde olduğu gibi çok başarılı; kumaş, deri vb. zeminlerde bile çok iyi çalışıyor. Piano-black/white zeminlerde sorun yine var.

HepsiB. aracılığıyla, 04.12.2017

Üç Yıldız

firma gayet iyi kargoda sorun yok ancak mouse biraz ufak elime çok ufak geldı sadece alırken bu konuda dikkat edın

HepsiB. aracılığıyla, 06.10.2011

Olumlu tarafları güzel fakat

Olumlu tarafları: Saydam olmayan her ortamda çalışıyor, Pil ömrü yeterince fazla ayrıca tek pille çalışıyor. Tutumu güzel, eli yormuyor. Olumsuz tarafları: Yan taraftaki plastik kısımları birkaç ay sonra kavrayabiliyor. Ve hoş olmayan bir durumla karşılaşabilirsiniz. Yere düşdükten sonra her ortamda çalışmama davranışı gösterebilir. Bu yüzden düşürmemeye dikkat edin.

HepsiB. aracılığıyla, 07.02.2011

kesin :))

şid detle öneri yorum hiç düşün me den alın ben 3 aydır kullanı yor umm hiç bi sorun yok :)))süper süper süper süper

HepsiB. aracılığıyla, 11.08.2011

mükemmel hassasiyet

arkadaşlarımın ve arkadaşlarının kullandığı mükemmel bir mouse bukadar kullanışlı olucağnı tahmin edemezdim. Kullandıkdan sonra kapatma düğmesi mükemmel derecede tasarruf sağlaamaktadır.

HepsiB. aracılığıyla

Kalite

6 aydır kullanıyorum. Artı yönleri: uzun pil ömrü, her yüzeyde yüksek hassasiyetle sorunsuz çalışması, ergonomik rahat tutuş yapısı, tek pil, 10 metre algılama mesafesi. Eksi yönleri: Ürün malzeme yapısı kaliteli ama bir o kadar da hızlı deforme olabiliyor, Sol ve sağ tuşların üstünde farkedilir biçimde aşınmalar oldu. Kısacası ilk aldığım gibi sorunsuz kullanmaya devam ediyorum tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 04.12.2012

bu özellik ve fiyata göre iyi

öncelile farenin siparişini verditen sonrra iki günde elime ulaştı. hepsinurada ekibine teşekkürler.Bu fareyi alalı iki hafta oldu.Fare güzel.fakat ortasındaki tekerlek pek iyi değil

HepsiB. aracılığıyla

Tavsiye ederim.

Kablo karmaşından kurtulmak için oyuncu mouse'sinden vazgeçtim ve değdi. İçinde duracell pille geliyor ve uzun süre gideceğini tahmin ediyorum ve genelde bütün yüzeylerde de sorunsuz çalışıyor. Ama sanırım kendini uykuya almıyor veya benim dikkatimi çekmedi. Daha uzun pil performansı istiyorsanız her seferinde kapatmanız gerekiyor.

Microsoft GMF-00042 Kablosuz Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft GMF-00042 Kablosuz Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele