Microsoft Jud-00007 200 Optıcal Usb Mouse Yorumları

Microsoft Jud-00007 200 Optıcal Usb Mouse Yorumları

19 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
8 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum

Microsoft Jud-00007 200 Optıcal Usb Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

en kaliteli ürünleri hep microsoft yapıyor evimde 1.5 senedir kullanıyorum daha hiç bir şey olmadı gayet kullanışlı diyebilirim

NI1 aracılığıyla

Tıkladıkça klik sesi biraz fazla geliyor...

HepsiB. aracılığıyla

hafif, küçük, sessiz

Benim için ideal fare. Uzuuun kablolu, hafif, küçük, sessiz. (Kullandıkça sesi azalıyor.) Tek dezavantajı başparmağın denk geldiği yerdeki aralıkta kir birikmesi.

HepsiB. aracılığıyla, 10.02.2010

Şu ana kadar kullandığım en iyi mouse

Tek kelime ile mükemmel. Bu kadar sessiz bir mouse hayatta görmedim. Düğmeye bastığınızı 10cm yakınınızdaki bir kişi bile anlayamaz, bununla birlikte bas hissi de kaybolmuyor tabiki. Kullanımı rahat, ergonomik ve hafif. Receveri dügemeye basınca çıkıyor.

HepsiB. aracılığıyla, 02.03.2011

tavsiye ederim

Hassaslık derecesi gayet iyi, istediğiniz yere erişim sorunu yaşamıyosunuz. Büyüklüğü de ideal bence. Laptaplar için de masaüstü bilgisayarlar için de uygun.

HepsiB. aracılığıyla

microsoft

bu ürün masaüstü bilgisayarlar icin daha uygun bence dizüstüne yakısmıyor, daha kibar, küçük mause tercih edebilirsiniz. performans olarak tabiki çok iyi..

HepsiB. aracılığıyla, 06.06.2011

İyi

Ürünü hepsiburada.comdan aldım. Genel itibariyle iyi. Masaüstü için küçük bir mouse ve tuşların basışı çok iyi değil. Benim elim biraz büyük olduğu için küçük kaldı. Malzeme kalitesi güzel. Driver desteği ise tartışılmaz Microsoft kalitesinde

HepsiB. aracılığıyla

Ofis Ortamları için İdeal

Ürünü yakalaşık 3 aydır kullanıyorum. Ofis ortamı için çok ideal bir mouse aynı zamanda ele oturması ve ağırlığı çok güzel yanlarından. Dış plastiği microsoft kalitesinde. Ürünü çok daha uzun seneler kullanacağımı düşünüyorum.

HepsiB. aracılığıyla

bu fiyata güzel ürün

Ürün güzel tak çalıştır hemen tanıyor pcniz. Yalnız üstteki yuvarlak yumuşak toplu kısım çabuk toz topluyor . Bence tek eksisi bu

HepsiB. aracılığıyla

microsoft

bu fiyata alınabilecek en uygun mouse masaüstüde pc kullanıyorum fiyatına göre oldukça iyi yalnız eli fazla büyük olanlar için tavsiye etmem.

HepsiB. aracılığıyla

Parasına göre ideal

Ürünün kalitesi parasına göre ideal.Hafif bir maus.Büyük masus seven kişilere önermem.Laptop için iedal.Hızı gayet iyi ve takılma olmuyo. Ürünü almak isteyen arkadaşlara bu masusu maus pad ile kullanmalarının tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Sessiz değil

Alttaki sessiz olduğuna dair yoruma inanarak aldım ancak benim eski emektar a4ten on kat daha sesli tıklıyor, genel olarak ise iyi bir mause, tipi güzel, biraz küçük, eli büyük olanlara iyi olmaz, sessiz mause arayanlara kesinlikle tavsiye edilmez.

HepsiB. aracılığıyla

kalıte ve guvenılırlık

ıkı yıl aralıksız kullandım sonunda mouse a bırsey olmadı ama kullanımdan kaynaklı usb kısmı hasar gordu malesef onlar da her mouse ıcın ozel uretılıyormus..anlayacagınız usb bozulur ya da kaybolursa mouse u unutun derım..

HepsiB. aracılığıyla, 05.12.2016

Küçük

Bugün geldi ürün eli pek doldurmuyor biraz tık tıkı fazla ama pedi tutuşu iyi

HepsiB. aracılığıyla, 08.07.2016

Kullanışlı

Fiyatına göre kullanışlı, tuşları sessiz ortam için sesli denebilir ama rahatsız edici değil, tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Kaliteli

Hem uygun hem de kaliteli bir ürün arıyorsanız tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 10.01.2016

Güzel

Beyler çok şık bişi beklemeyin. Normal fare. Hassasiyeti çok iyi ama kablolu işte sonuçta. Uzun vadeli kullanırsınız.

Webden Al aracılığıyla

Microsoft OPTİCAL MOUSE 200, USB, SİYAH, MOUSE - JUD-00007

Şimdilik iyi çalışıyor.Umarım ilerleyen zamanlarda sorun oluşturmaz diye tahmin ediyorum.

Media Markt aracılığıyla, 07.02.2016

Daha pahalısına gerek yok

Avantajlar : ele uyumlu,kibar ve doku kalitesi çok güzel,Kayganlığı ve desenli yüzeylerde çalışabiliyor<br />Dezavantajlar : X2 tuşu yok.<br />Ögle saatlerinde adana optimum magazanızdan test ederek satın aldım. İnceleme yaparken aynı fiyat aralığında diğer markaların mouseleri yanında çin malı gibi kalıyor. Üzerinde ki doku kalitesi başarılı olmuş. tepkileri de çok güzel. 4-5 saattir FPS oyunlarıda dahil olmak üzere kullanıyorum şimdilik hiç bir sorun yaşamadım.

Microsoft Jud-00007 200 Optıcal Usb Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft Jud-00007 200 Optıcal Usb Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele