Microsoft 3500 GMF-00196 Beyaz Mouse Yorumları

Microsoft 3500 GMF-00196 Beyaz Mouse Yorumları

32 YORUM
28 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum

Microsoft 3500 GMF-00196 Beyaz Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Amazzon aracılığıyla

Çok güzel

Boyutu ve kullanımı harika

Amazzon aracılığıyla

Zerafeti çok hüzel

Ürün çok güzel. Tavsiye ederim

Amazzon aracılığıyla, 12.10.2020

sıkıntısız alışveriş

hızlı teslim , sağlam,arızasız mouse

Amazzon aracılığıyla

Güzel

Kaliteli

Amazzon aracılığıyla

gayet güzel

microsoft kalitesi herzamanki gibi güzel

Amazzon aracılığıyla

Bluetrack

Yıllardır Microsoft'un BlueTrack özelliğine sahip mouse'larını kullanıyorum ve portatiflik söz konusu olduğunda üstüne tanımam. Mavi lazer ayna ve cam hariç tüm yüzeylerde mükemmel çalışıyor. Eğer mouse'u her zaman mouse pad üzerinde kullanamam koltuğun kenarına masanın üstüne de koyar çalışırım diyorsanız bu mouse kaçırılmayacak bir ürün.

Amazzon aracılığıyla

küçük ve amaca uygun

daha önce microsoft 3000 modeli bir mouse kullanıyordum ve yanlardaki kauçuk kısımları çıktığından, tekerlek de zor çalışmaya başladığından yine 3000'in devamı olan bu modeli aldım. yanlar yine kauçuk aynı problemi yaşayabilirim ama önceki mouse u da 2 yıldan fazla kullandım. eğer yıllarca kullanacağım derseniz doğru ürün değil ama 2-3 yıl amaca hizmet etsin, bu sürede de çok memnun kalayım derseniz bence doğru ürün. küçük olması kullanışlı yapıyor.

HepsiB. aracılığıyla

BlueTrack

Hangi Microsoft mouse'u alırsanız alın ama BlueTrack teknolojisi olanı tercih edin,.. Diğer optik mouse'lara göre çok farklı bir kalitede komut sağlıyor,.. eliniz hareketiyle mouse imleci arasında hiç ama hiç kopukluk yaşamıyorsunuz,.. zemin hiç fark etmiyor,.. şeffaf cam dışında her yerde kullanabilirsiniz... Kablosuz modeller arasında 3500 en tercih edilebilir olanı... Kalbolu da olur derseniz 4500...

HepsiB. aracılığıyla

çok şık

kısa sürede geldi. paketi çok düzgündü. inanılmaz şık, güzel. çok sessiz. ele çok güzel oturuyor. microsoft kalitesi. teşekkürler microsoft, satıcı ve hepsiburada.

HepsiB. aracılığıyla

Bu kadarını beklemiyordum!!!

Gerçekten bir fare hem elin kavranması hemde ekrandaki hareketleri açısından bu kadar mükemmel olabilir. Daha öncede microsoft un optik özellikli bir faresini 2012 den bu zamana kadar kullandım. Onu başka bir bilgisayarda kullandığımdan dolayı bunu almayı istedim. İlk başta blue track olayını alıp almamakta kararsız kaldım ama şu anda iyiki almışmım diyorum. 2 gündür kullanıyorum, gerçekten inanılmaz derecede başarılı geldi. Kargo hızınından hiç bahsetmiyorum zaten, hepsiburada bu konuda zaten çok iyi.

HepsiB. aracılığıyla

S-400

6 Yıldır kullanıyordum ve kaybettiğim için yenisini aldım. Dün sabah sipariş verdim; bugün Alanya'ya saat 4 de teslim ettiler. Kargo ve satıcı S-400 mübarek. Fare'ye zaten söz söylemeye gerek yok; o da S-400 gibi. :) Komutunuzu sanki önceden algılıyor gibi çok süper.

NI1 aracılığıyla, 01.08.2019

Üründe herhangi Bi sıkıntı yok fakat hiç bir koruma tedbiri alınmadan ambalajıyla kargo poşetine koyulmuş. Mağazanın bu hususa dikkat etmesi gerekirdi.

Media Markt aracılığıyla, 04.12.2019

kaliteli

kaliteli fakat her yüzeyde kullanımı iyi değil

NI1 aracılığıyla

Microsoft

Ürün güzel. Ancak değerlendirecek kadar henüz kullanmadım

Media Markt aracılığıyla, 10.04.2018

3500

Avantajlar : fiyat kalite<br />daha öncede kullandığım bir ürün diğer bilgisayarım içinde almayı düşünüyorum

Media Markt aracılığıyla, 05.03.2018

Kullanımlı

Süper bir mause çok memnun kaldım iyi fiyatta ve iyi kalitede

NI1 aracılığıyla, 06.06.2018

Güzel Ürün

Evet. Çok Beğendim.

Media Markt aracılığıyla, 01.12.2018

kullanışlı

kullanışlı bir mouse kablosuz olması çok iyi gerçekten ben çok beğendim elime oturan küçük bir mouse kesinlikle tavsiye ederim

NI1 aracılığıyla

Tşk çok güvenilir sağlam

Çok beğendim ilgili Harika

NI1 aracılığıyla

10 numara 5 yıldız mouse

ilgili satıcı güzel kargolama.

Microsoft 3500 GMF-00196 Beyaz Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft 3500 GMF-00196 Beyaz Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele