Fakir Cafe Passion Kahve Makinesi

Fakir Cafe Passion Kahve Makinesi Yorumları

26 yorum
59 kişi 
46 kişi 
34 kişi 
22 kişi 
12 kişi 

 • vasat
  bu ürünü öğütücüsü olması sebebiyle tercih etmiştim fakat ürünün öğütücü haznesi her kahve yapımından sonra ciddi derecede buhar yapıyor ve öğütmeden sonra içeride kalan kahve her kullanımdan sonra mutlaka temizlenmesini gerektiriyor, aksi halde hijyen noktasında sıkıntı yaşarsınız. Öğütücüyü kullanmadan kahve yapmak daha mantıklı böyle oluncada diğer ürünlerden bir farkı kalmıyor. markanın bunu hesaba katmadan ürünü satışa sürmesi çok şaşırtıcı. youtube da bir doktor aynı sorunu anlatan ve ürünü kullanırken bahsettiğim sıkıntıyı göstermek için bir video çekmiş, almadan önce mutlaka seyredin derim.
 • kullanım kılavuzunu okuma acizligi
  kahve makinesinin hic bir sorunu yok birde kahve makinasına camur atıyorlar pes dogrusu ya bu kadar olur ya basit turk inasını modeli kullanım kılavuzunu acıpta okuyan millet degiliz iskembedem sallama meraklıyısız..
 • Uzak Durun
  Kahveyi öğüttüğü yerde nemlenme oluyor öğütücü haznesi kahve çamuru oluyor, suyu koymadan öğütme yapayım diyorsunuz yapamıyorsunuz, öğütücüyü çıkartıp öyle demleme yapayım diyorsunuz o da olmuyor. Siz işinizi bitirmeden sinir bozucu bir uyarı alarmı verip duruyor. Su kanalında tıkanma oluyor. Ben ilk önce bu sinir bozucu alarm mekanizmasını söktüm, sonra kahve öğütücüsünün kahve demlenirken yerinde olup olmadığını kontrol eden mekanizmayı söktüm ki kahveyi önce öğüteyim sonra öğütücü nemlenmesin diye makinenin içinden çıkartıp kenara koyabileyim diye. Böyle bir süre idare ettim fakat sonra su borusunda tıkanma meydana geldi ve orada makine ile işim bitmiş oldu. Garantiyle felan da hiç uğraşmak istemedim. Zaten öğütücüsü de iyi bir öğütücü değildi. Değirmen sistem bir öğütücü ve ayrı bir kahve makinesi aldım çok daha verimli oldu. Bu makineyi yapan kahve içmeyen birisi belli ki, almak benim için para israfı oldu.
 • SAMİMİYET VE İLGİ
  PERSONELİN İLGİSİNDEN DOLAYI ÇOK GEÇ GELEN ÜRÜNÜ KABUL ETTİM VE İYİ PUAN VERDİM TİCARETTE İLGİ ,DÜRÜSTLÜK VE SAMİMİYET ÖNEMLİDİR
 • Ilık kahve
  Bu kadar iyi bi cihaz için ısıtma sorunu çok Can sıkıcı olmuş gerçekten de. Yok yani sıcak asla kalmıyor kahveniz ancak ilk fincanı sıcak içebiliyorsunuz malesef ki:(
 • tamamen yanlis tasarım
  sakın öğütücü var diye almayın. cunku ogütücü kapağin altinda buhar aliyor ve haliyle ıslaniyor. kahve ıslanıyor cekemiyor. cihazı acip kapatmayi bir de ogutmeye bağlamislar. surekli bos yere otucuyu calistiriyorsunuz. aleti yapamamislar yani. su haznesi cıkmıyor bu paraya aldigin bir aletin. bu paraya daha kullanısli bir cihaz alabilirsiniz.
 • Eksiklerine rağmen iyi bir makine
  +Kahve lezzeti ve sıcaklığı çok başarılı - Değirmen içine buhar alıyor (bir conta konabilirdi) bu da temizleme işlemini zorlaştırıyor.(Paket lastiği ile çözdüm) -Kapak açıldığında off konumunda olmasına rağmen alarm veriyor (gereksiz). Her seferinde değirmeni temizlemek zahmetli olsa da genel olarak iyi bir makine


 • İyi Düşünülmemiş Bir Tasarım
  Ürün fiyatına göre iyi. Ancak su haznesinin çıkmaması kotu. Ayrıca cihazı fişe taktığınızda su veya kahve koymak için kapağını açtığınızda sürekli bir uyarı sesi veriyor. Cihaz çalışırken (Yanı Kahve yaparken- Run Mode) böyle bir uyarı vermesini anlarım da, daha kahveye ve su koymadan ve cihaz bekleme modundayken neden uyarı sesi veriyor bir türlü anlam veremedim. Diğer yandan öğütme haznesi buhar alıyor ve nemlenmesi sonucundan bir başka seferde kahve yapmak istediğinizde kahve haznede yapışık kalmasın diye hazneyi yıkamaya mecbur bırakıyor.
 • Filitre Kahve sevenler için muhteşem seçim
  Siparişi verdim, 2 gün sonra geldi. Akşamdan hazırlıyorum suyunu kahvesini, sabahtan mis gibi kahve kokusuyla uyanıyorum. Filitre kahve sevenler için muhteşem seçim. Teşekkürler...
 • Fakir Cafe Passion Kahve Çay Ve Kahve Makinesi
  tavsiye üzerine iş yerim için aldığım Cok pratık bır urun bıkere kahve ve cay yapıldıgında makınenın kokusu sınmıyor gercek cay ve kahve tadı alıyorum almayı dusunenlere tavsıye ederım.
 • Hızlı gönderi
  hanıma hediye almıştım, hızlı ve güvenli alışveriş oldu, teşekkürler.
 • ikisi bir arada
  Çay ve kahve tutkunuz varsa ve ikisini aynı anda yapabilecek bir ürün arıyorsanız bu ürün tam aradığınız ürün şiddetle tavsiye ederim.
 • GERÇEKTEN GÜZEL..
  EVE ALDIĞIM EN GÜZEL ÜRÜN DİYEBİLİRİM... BİR FİNCAN KAHVENİN VERDİĞİ HAZ İNSANI MUTLU ETMEYE YETİYOR... DÜŞÜNMEDEN ALDIĞIM BİR ÜRÜNDÜ EŞİME. DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK ALMIŞTIM AMA KENDİME ALMIŞ GİBİ OLDU. HIZLI KARGOSU İLE TEŞEKKÜRLER HEPSİBURADA
 • cihazın temizlenmesi ve bakımı
  Fakir Cafe Passion ın kullanım kılavuzunda yer alan temizleme ve bakım bölümünü görmenizde fayda var. Cihazın temizlenmesi ve bakımı: Cihazı kullandıktan sonra cihazın bütün monte edilebilen parçalarını tamamen temizleyip, kurulayınız. Cihazı temizlemeden veya bakımını yapmadan önce soğuması için bekleyiniz. • Cihazı temizlemeden önce, her zaman cihazı kapatıp fişlini prizden çekiniz. • Cihazın monte edilebilir parçalarını sökünüz. • Filtre bölmesini cihazdan çıkartınız. Filtre bölmesi içinden de filtre kapağı ve filtreyi çıkarınız. • Öğütücü kutusu, öğütücü kutusu kapağı, filtre, filtre bölmesi ve filtre kapağı ılık sabunlusuda yıkanabilmekte olup ardından çalkalanabilmektedir. Bu parçalar ayrıca bulaflık makinesinin üst bölmesinde deyıkanabilmektedirler. Her kullanımdan sonra parçaları durulayınız. • Öğütücü kutusu cihazdan çıkartıldıktan sonra kesinlikle cihazı suya değdirmeye çalıflmayınız. Öğütücü kutusunun alt kısımlarını nemli bir bez ile temizleyebilirsiniz. Öğütücü motoruna su kaçması durumunda, motor zarar görebilir ve arızalanabilir. • Cihazı temizledikten sonra, aflağıdaki adımları izleyiniz. • Cam sürahiyi ısıtma plakasından çıkartınız. Cam sürahi içinde herhangi bir kahve kalıntısı kalmıflsa, temizleyiniz. Cam sürahi ve kapağı ılık sabunlu suda veya bulaflık makinesinde yıkanabilip, durulanabilmektedir. Cam sürahi ve kapağını bulaflık makinesinin üst bölmesine yerlefltiriniz. • Kahve makinenizi temizlemek için kesinlikle sert temizleme malzemeleri kullanmayınız. Her zaman ılık sabunlu suda yıkayınız. • Cihazınızın ana kısmını yani motorun bulunduğu gövdesini kesinlikle suya veya herhangi bir sıvıya değdirmeyiniz. Cihazın gövdesini temizlemek için, nemli ıslak bir bez kullanıp ardından kurulayıp muhafaza edebilirsiniz. • Isıtma plakasını temiz, nemli bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Asla ısıtma plakasını temizlemek için sert, aflındırıcı temizlik malzemeleri kullanmayınız. • Su tankının iç kısmını kurulamanıza gerek yoktur.


 • harika
  Her türlü kahveyi içmeyen bi kahve tutkunu olarak söyleyebilirim ki, muhteşem bi makina. Taze öğütülmüş kahve çekirdeğinin kokusu, tadı çok başka ve bu lüksü bu fiyata evimde yaşamak harika. Çok ses çıkardıgı söylenemez bence, evet, önce bi irkiltiyor insanı sesiyle ama çok kısa sürüyor. Etrafı rahatsız edecek bi ses değil kesinlikle. kahve almaya gittigimde," nasıl çekelim" dediklerinde "çekmenize gerek yok" demek, harika bi his !! Dizaynı da çok sevimli, ilk satın aldıgım zamanlarda mutfağa gidip gidip makineme bakıyordum :) . Piyasadaki makineleri çok araştırmış bi insan olarak kesinlikle öneriyorum .
 • kahve keyfi
  Fakir kahve makinasını yaklaşık olarak iki haftadır kullanıyorum. Doğum günü hediyesi olarak eşime almıştım. Hediyenin paketinde bir problem yoktu Kahve makinasının artı özellikleri fazla, kahve öğütücüsünün olması, zaman ayarının olması, 1-4 bardak seçeneğinin olması gibi ve etrafa yaydığı güzel kahve kokusunun keyfi tartışılamaz. Fakat kahvenizi benim gibi sıcak içmeyi seviyorsanız bu keyfi bulamıyorsunuz. Bütün kahve makinelerinde böyle mi bilmiyorum ama elde ettiğiniz kahve ılık oluyor.
 • Taze kahve keyfi
  Ürünü 3 aydır kullanıyorum. uzun süre araştırdıktan sonra aldım ve çok memnunum. kahve çekirdeklerini çekip arkasından otomatik olarak kahvenizi demlemeye başlıyor. hem de bunu siz işe gitmek için hazırlanırken kendisi yapıyor. O sırada mutfağınıza girdiğinizde Starbucksa girmiş gibi bir koku geliyor. bence bu herşeye bedel. Zamanlayıcı+öğütücüsü olan piyasada bu fiyata yaklaşabilen başka bir cihaz yok. Benim için en çok bu iki özellik önemliydi. Ürünün bazı olumsuz özellikleri de var onlardan bahsedeyim geriye kalan tüm güzel özellikleri zaten herkes tarafından yazılmış. - Kahve keyfiniz bittikten sonra tamamen söküp yıkamak zorunda kalıyorsunuz. öğütücü kapağı, öğütücü haznesi, koruyucu kapak, filitre, filitre yuvası, filitre kapağı, sürahi, sürahi kapağı... bunların kepsini yıkamak zorundasınız. öğütücün içine kahve yapılırken buhar giriyor. ve düşündüğünüz gibi buhar kahve tozlarından çamur gibi tortu kalıyor ve zor temizleniyor. 1 mug kahve içip 15 dakika bulaşık yıkıyorsunuz. Ya da makineye atıp kahve keyfinize 1-2 gün ara vereceksiniz. - Aroma ayarı yok. - Çok fazla kahve tutkunuysanız espresso da yapan modelleri de tercih edebilirsiniz. Ama onlar da 350 TL den başlıyor. Teslimatta hiçbir sorun olmadı. 1 günde ürüne kavuştum. Paketleme çok iyi yapılmış. Eğer bu fiyata bir cihaz almayı düşünüyorsanız hiç düşünmeyin...
 • tek içimlik
  daha önce kullandığım kahve makinesi pek iyi ısıtmıyor diye bu ürünü aldım. maalesef bu ürün de öyle. ancak demlemeden hemen sonra ilk içtiğiniz kahveyi sıcak içebilirsiniz. biraz beklerseniz yada ikinci kahveyi içmek isterseniz cam sürahi kahveyi yeterince sıcak tutmuyor. hazırda kahve olsun nasılsa iki saat sıcaklığı koruyor diye düşünenlerin termoslu bir model tercih etmesinde fayda var.
 • Herşeyi güzel ama...
  Her şeyi çok güzel. Kahve yapması aroma ayarlaması zaman ayarlı olması kahve çekirdeğini öğütmesi falan her yönüyle harika bir ürün. Yalnız tek sıkıntısı var oda çekirdek öğüterek kahve yapacaksanız eğer temizlemeniz gereken çok parça olacak haberiniz olsun.
 • Kahve tutkunları için ideal
  hepsiburada fiyatı gerçekten çok güzel. Hiç düşünmeden alabilirsiniz. Ürün oldukça kaliteli malzemeden üretilmiş, dizaynı da çok güzel uzun ince olduğu için fazla yer kaplamıyor. sabahları kalkınca kahvemin hazır ve taptaze olması için timer ve öğütücülü bir makine arıyordum, gerçekten çok şanslıyım böyle güzel bi makine şu an piyasada olduğu için
 • Soğuk kahve
  Makinenin hazırladığı kahve sıcak olmuyor veya kahve çıktıktan sonra yeterince sıcak kalmıyor, bu nedenle kahveyi bitirmeden soğumuş oluyor. Filtre kahve makinesinin en önemli özelliğinin evi kahve kokusunun dolduruyor olması ancak bu makinede bu özelliğe rastlayamadım.


 • Harika
  harika bir cihaz , piyasa da zaten benzeri bir makina yok , kahve değirmeni gayet iyi sesi ise olması gerektiği gibi, zaman ayarı yapılabilmesi en iyi özellik aynı zamanda değirmenin cıkardığı ses uyandırma alarmı da sayılabilir. Çok çabuk elime ulaştı fiyatı da işe yararlığına göre gayet iyi
 • süper fikir!!
  bir kahve tutkunu olarak fakirin bu ürününü çok akıllıca buldum.benim bildiğim filtre kahve makineleri sadece demleme yapıyordu.bu ürün kahve çekirdeklerini öğütüp demliyorsa mükemmel olmalı.zira güzel kahvenin ilk kuralı,demlemeden hemen önce çekilmesidir.almayı cidden düşünüyorum.
 • Taze kahve kokusu
  Sabahları çekirdekten taze kahve yapmanın zevki tartışılamaz.Lezzeti de o suda eriyen kahvelerin tadıyla mukayese bile edilemez. Öğütürken çıkan kahve kokusu yeter zaten. Tek sorun öğütme haznesini temizlemek biraz zor oluyor. Ayrı bir kahve öğütücü alınabilir ama bu makine de gayet yeterli.
 • Kükreyen Kahve Makinası
  kahveyi kendisi öğüttüğü için tercih ettim ve yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. kahvenin lezzeti 5 yıldızı hakeder ama öğütücünün sesi korkunç - sabahın köründe 20-30 saniye süren sirenle karışık motor sesi. Sanırım komşular "yeter!" diyene kadar timerı ayarlayıp alarm yerine kahve makinamı kullanıcam. Fiyatı, özellikleri + ürün kalitesiyle orantılı. Sonuç olarak iş yeri için iyi bi seçim ama ev için (kahve delisi diilseniz) bi kere daha düşünün çünkü sadece sabah 1-2 fincan kahve hazırlamak için biraz abartılı olabilir.
 • Taze Öğütülmüş kahve keyfi
  FAKİR CAFE PRESTIGE KAHVE MAKİNESİni kullanıyorum ve çok memnunum. Ancak bu makineyi görünce almaya karar verdim taze öğtülmüş kahveden yapılan kahve tadı süper... Şimdi bunu tek bir makineyle yapma şansımız var hem de FAKİR, ayrıca fiyatı da çok uygun.


 • Ana Özellikler

 • Isıtma Gücü1000 W
 • Kahve Yapma Kapasitesi12 Fincan
 • Ürün ÇeşidiFiltre Kahve Makinesi
 • Görünüm Özellikleri

 • RenkSiyah - Gümüş
 • Teknik Özellikler

 • Damlamayı Önleyen Otomatik Anti-Drip SistemiVar
 • Otomatik KapamaVar
 • Su Seviyesi GöstergesiVar


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!